Proprietăți unice: 167
Proprietari: 11
Agenție

11 ore în urmă
10

115.000 €

Apartament 3 camere | 74 mp | Etaj 3 | 3c-4414

Șcheia

3 camere
74 mp
Etaj 3
2008
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

80.000 €

Vând apartament cu parcare

Șcheia

2 camere
45 mp
Etaj 2 / 2
2018
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
19

465.000 €
67.39 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Scheia – oportun ...

Șcheia

6.900 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
4

210.000 €
35 € / mp

Teren Șcheia de vânzare

Șcheia

6.000 mp teren
Fâneață
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

8 ore în urmă
8

130.000 €

Vand apartament 2 camere

Șcheia

2 camere
67 mp
Etaj 5
2017
Proprietar
Comision 0%

9 ore în urmă

120 €
0.01 € / mp

Vand teren la Strada principala Scheia 1.5hecta ...

Șcheia

15.000 mp teren
Agenție

Ieri
3

120.000 €
120 € / mp

Teren de vanzare 1000 mp Scheia, zona centrala

Șcheia

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
16

215.000 €

Casa individuala, moderna, 120 mp utili, 400 mp ...

Șcheia

5 camere
120 mp
400 mp teren
Agenție

Ieri
2

120.000 €
120 € / mp

Teren de vanzare 1000 mp Scheia, zona centrala

Șcheia

1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

60.000 €
157.07 € / mp

Teren de vanzare Sf ILIE

Șcheia

382 mp
382 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

71.500 €

Vand apartament doua camere

Șcheia

2 camere
40 mp
Etaj 3
Agenție

4 săptămâni în urmă
60

549.900 €

Casă / Vilă de lux, Scheia, Suceava

Șcheia

5 camere
222 mp
840 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
19

350.000 €

Casa moderna , 1000 mp teren , la 3,5 km de cen ...

Șcheia

5 camere
200 mp
1.000 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
9

320.000 €

Casă Șcheia de vânzare

Șcheia

6 camere
360 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

90.000 €
75 € / mp

De Vanzare 12 ari teren intravilan Scheia

Șcheia

1.200 mp teren
f.s. 21 m
Pășune
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
5

47.000 €
16.21 € / mp

Teren 2,900mp Scheia / Strada Humorului

Șcheia

2.900 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
11

1.000.000 €

Cladire Teren si Afacere De vanzare Suceava zo ...

Șcheia

273 mp utili
1E
2000
Agenție

1 lună în urmă
34

293.000 €

Vilă deosebită în Șcheia I 240 mp utili I teren ...

Șcheia

5 camere
240 mp
1.000 mp teren
2016
Agenție

2 luni în urmă
4

35.000 €

Spatiu de vânzare | Scheia, Suceava | 22 MP -35 ...

Șcheia

22 mp utili
2020
Agenție

2 luni în urmă
7

145.000 €

Duplex | 94mp Utili | 2 Locuri de Parcare | Sch ...

Șcheia

3 camere
94 mp
129 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

90.000 €

Casa individuala | Parter | 87 mp | Scheia | ID ...

Șcheia

3 camere
87 mp
350 mp teren
2025
Agenție

3 luni în urmă
14

180.000 €
185.000 €

Casa individuala | Zona rezidentiala |100 mp ut ...

Șcheia

4 camere
100 mp
250 mp teren
f.s. 13 m
Agenție

3 luni în urmă
6

110.000 €

Casa Șcheia de vânzare

Șcheia

4 camere
300 mp
1.000 mp teren
2024
Agenție

3 luni în urmă
13

205.000 €

Casă individuală nouă 2025 | Scheia | 205.000 €

Șcheia

4 camere
102 mp
350 mp teren
2025
Agenție

4 luni în urmă
32

300.000 €

Casa Individuala 125Mp Utili I Suceava/Scheia I ...

Șcheia

3 camere
125 mp
1.000 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

4 luni în urmă
15

380.000 €
450.000 €

Casa Parter in Suceava: 1.000 mp Teren | Confor ...

Șcheia

3 camere
150 mp
1.000 mp teren
2017
Agenție

5 luni în urmă
7

125.000 €
123.000 €
101.87 € / mp

Teren intravilan 1227 mp I Scheia I Suceava

Șcheia

1.227 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
13

230.000 €
238.500 €

Casa individuala | Scheia | C-4340

Șcheia

4 camere
130 mp
1.016 mp teren
2021
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
14

500.000 €
113.22 € / mp

Teren 4416 mp - Ultracentral Scheia - Suceava! ...

Șcheia

4.416 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

903.749 €
84.70 € / mp

Vand teren Suceava Scheia 10.670 mp

Șcheia

10.670 mp teren
Construcții