Proprietăți unice: 95
Proprietari: 12
Agenție

1 săptămână în urmă
10

190.000 €

Casa individuala | Moara | C-5678

Moara

5 camere
120 mp
500 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție

2 zile în urmă
10

439.000 €

Casa cu 6 camere si piscina, Cartier Primaverii ...

Moara

6 camere
240 mp
675 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
1

100.000 €
50 € / mp

Teren Intravilan, 20 ari, Moara, Bulai.

Moara

2.000 mp
2.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
1

65.000 €
54.17 € / mp

Teren Moara Bulai

Moara

1.200 mp teren
f.s. 15 m
Intravilan
Agenție

1 săptămână în urmă
19

210.000 €

Casa in Bucovina Zona Liteni Moara De Vanzare

Moara

6 camere
211 mp
759 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

160.000 €

Casa Moara Nica de vânzare

Moara

5 camere
300 mp
1.700 mp teren
f.s. 34 m
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
20

400.000 €

Vila de vanzare 260 mp cu anexe 40 mp si teren ...

Moara

4 camere
260 mp
1.600 mp teren
Etaj 2 / 2
Agenție

1 lună în urmă
17

163.500 €
46.71 € / mp

Teren 3,500mp Moara / Strada Pprincipala

Moara

3.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

70.000 €
70 € / mp

Teren intravilan, Moara, T-7304

Moara

1.000 mp teren
f.s. 33 m
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
8

114.400 €
44 € / mp

Teren Moara I 26Ari I Suceava/Moara I 4400Euro/ ...

Moara

2.600 mp teren
f.s. 62 m
Intravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
5

89.000 €

Duplex Moara de vânzare

Moara

3 camere
130 mp
250 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
10

190.000 €

Casa moderna P+1 | Moara | 120mp utili | 470mp ...

Moara

5 camere
120 mp
470 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție

8 luni în urmă
22

400.000 €

Casa individuala | Moara | C-3995

Moara

5 camere
180 mp
1.600 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție

Mai mult de un an
3

80.000 €
82.47 € / mp

Teren Intravilan | Moara | ID:1100

Moara

970 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
30

190.000 €

Casa de vanzare | Moara | teren 2330 mp | ID:10 ...

Moara

4 camere
325 mp
2.330 mp teren
2024
Agenție

Mai mult de un an
10

225.000 €

Casa Individuala P+E in Moara | Teren 800 mp | ...

Moara

5 camere
268 mp
800 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

235.000 €

Casa de vanzare in Moara

Moara

150 mp
400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

185.000 €

Casa in Moara, 1300 mp teren, ideal si pentru i ...

Moara

3 camere
61,9 mp
1.300 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

99.500 €
51.03 € / mp

Teren intravilan Moara Nica - 1950 mp

Moara

1.950 mp
1.950 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

9.000 €
18 € / mp

Teren de vanzare Moara

Moara

500 mp
500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

110.400 €
64.98 € / mp

Teren intravilan premium de vanzare Moara Nica, ...

Moara

1.699 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

68.000 €
75.56 € / mp

Vand teren Moara

Moara

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

100.000 €
107.64 € / mp

Teren Dealul Sfantul Gheorghe Cluj

Moara

929 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

49.000 €
35 € / mp

Teren intravilan 1400mp, Moara Nica

Moara

1.400 mp
1.400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

49.500 €
55.31 € / mp

Teren intravilan, 900mp, zona Moara Nica

Moara

895 mp
895 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

60.000 €
16.22 € / mp

Teren extravilan , 3700 mp , front dublu 50 ml, ...

Moara

3.700 mp
3.700 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

28.000 €
35 € / mp

Teren extravilan , 800 mp , front 21,8 ml , zon ...

Moara

800 mp
800 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

77.000 €
33.39 € / mp

Teren 2306 mp, investitie, Liteni

Moara

2.306 mp
2.306 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

12.600 €
3 € / mp

Teren extravilan, 42 ari, Liteni Moara

Moara

4.200 mp
4.200 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

7.000 €
2.81 € / mp

Teren extravilan, 25 ari, Liteni Moara

Moara

2.492 mp
2.492 mp teren