Apartamente
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
6

48.000 €

Vand apartment 48000

Șoala

2 camere
47 mp
Etaj 3

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

85.000 €

Casa de vanzare Loc Motis , Jud. Sibiu

Motiș

La ~5km distanță

4 camere
180 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

85.000 €

Vand spatiu productie, depozitare, comert, fost ...

Motiș

La ~5km distanță

2.300 mp utili
2.500 mp teren
2E
Agenție

1 săptămână în urmă
3

31.900 €
28.66 € / mp

Teren 673mp cu PUZ in Paltinis

Axente Sever

La ~5km distanță

1.113 mp
1.113 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Ieri
2

140.000 €

Vand apartament nou Selimber Jud.Sibiu

Axente Sever

La ~5km distanță

2 camere
49 mp
Parter
2025
Agenție

3 zile în urmă
6

48.000 €

Vand apartment 48000

Axente Sever

La ~5km distanță

2 camere
47 mp
Agenție

1 lună în urmă
24

108.000 €

Casă 3 camere I Curte 814mp I Pivniță I Garaj I ...

Axente Sever

La ~5km distanță

3 camere
125 mp
814 mp teren
1980
Agenție

1 lună în urmă
11

150.000 €
224.89 € / mp

Teren și construcție I 667 mp I De Renovat I Co ...

Axente Sever

La ~5km distanță

667 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
17

82.000 €

Casă de vânzare in Axente Sever, nr. 557 jud. ...

Axente Sever

La ~5km distanță

4 camere
152,45 mp
702 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
17

45.000 €
49.000 €

Casa de vacan?a in sat sasesc, Moarda? jude?ul ...

Moardăș

La ~5km distanță

40 mp
1.138 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
6

110.000 €

Spatiu industrial 5 camere zona Bradu - Sibiu

Central, Copșa Mică

La ~10km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

3.000 €

Vând apartament

Central, Copșa Mică

La ~10km distanță

2 camere
47 mp
Parter
1989
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

43.000 €

Apartament de vanzare cartier 1 Decembrie

Central, Copșa Mică

La ~10km distanță

3 camere
57 mp
Etaj 4
Agenție

4 luni în urmă

23.555 €
35 € / mp

Teren 673mp cu PUZ in Paltinis

Central, Copșa Mică

La ~10km distanță

673 mp
673 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

150.000 €
224.89 € / mp

Teren ?i construc?ie I 667 mp I De Renovat I Co ...

Central, Copșa Mică

La ~10km distanță

667 mp
667 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

45.000 €

Casa veche de vanzare cu teren mare in Copsa Mi ...

Central, Copșa Mică

La ~10km distanță

3 camere
95 mp
1.163 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

21.000 €

Apartament 2 camere

Central, Copșa Mică

La ~10km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

40.000 €

Apartament 2 camere de vanzare Cop?a Mica

Central, Copșa Mică

La ~10km distanță

2 camere
57 mp
Parter
1964
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

35.000 €

Apartament 4 camere, 90 m², renovat și izolat, ...

Central, Copșa Mică

La ~10km distanță

4 camere
90 mp
Etaj 3 / 4
1980
Agenție

8 luni în urmă
17

85.001 €
92.001 €

Casă cu două corpuri de clădire și teren genero ...

Boarta

La ~10km distanță

5 camere
150 mp
800 mp teren
1970
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

64.900 €

Casa de vanzare in Ighis

Ighișu Nou

La ~10km distanță

760 mp
760 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
10

37.000 €
61.67 € / mp

Casa de vanzare 120mp si teren 600mp, Medias, I ...

Ighișu Nou

La ~10km distanță

600 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
17

34.000 €

Casă individuală cu teren 400 mp – Buia, Sibiu

Buia

La ~10km distanță

2 camere
66 mp
395 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
18

39.900 €

Casa individuala cu teren 400 mp Buia, Sibiu

Șeica Mare

La ~10km distanță

2 camere
395 mp
395 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
4

119.900 €
2.85 € / mp

Teren extravilan 42000MP Seica Mare - Sibiu

Șeica Mare

La ~10km distanță

42.000 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
20

175.000 €

Vila cu 7 camere cu suprafata utila de 404mp sp ...

Șeica Mare

La ~10km distanță

7 camere
404 mp
600 mp teren
1950
Agenție

Mai mult de un an
24

70.000 €

Casă săsească I 155 mpu I 7 came ...

Șeica Mare

La ~10km distanță

9 camere
155 mp
1.400 mp teren
1960
Agenție

7 luni în urmă
20

97.800 €
92.900 €

Casa cu poveste si potential locul perfect pent ...

Șeica Mare

La ~10km distanță

4 camere
140 mp
1.379 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
12

163.000 €

Casă I Teren de 4.500 mp I Anexe I Seica Mare

Șeica Mare

La ~10km distanță

8 camere
160 mp
4.500 mp teren
1988
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
15

69.000 €

Casă individuala 3 camere, 1294 mp teren, Șeica ...

Șeica Mare

La ~10km distanță

3 camere
100 mp
1.294 mp teren
1970