Case Terenuri
Proprietăți unice: 12
Proprietari: 3
Agenție

2 luni în urmă
21

115.000 €

Casa cu lac in curte, Sacel, Sibiu

Săcel

3 camere
120 mp
1.250 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

7 luni în urmă
10

115.000 €

Casa 2 camere I Teren 1500 mp I Iaz I Sacel

Săcel

2 camere
94 mp
1.500 mp teren
1980
Agenție

9 luni în urmă
5

115.000 €

Casă cu Două Corpuri I 1200 mp Teren I Săcel

Săcel

2 camere
90 mp
500 mp teren
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
6

60.000 €

Casă de renovat I teren 1400 mp I Livadă I Cent ...

Săcel

3 camere
60 mp
1.400 mp teren
1930
Agenție

10 luni în urmă
3

161.000 €
24.39 € / mp

Teren partial intravilan 6600 mp Sacel

Săcel

6.600 mp teren
f.s. 30 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
22

180.000 €

Casa tip vila constructie noua in Sacel, Sibiu ...

Săcel

4 camere
190 mp
866 mp teren
2022
Agenție

10 luni în urmă
29

30.000 €
33.33 € / mp

Teren intravilan Sacel -zona lacuri -ultimul lo ...

Săcel

900 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

140.000 €

Casa individuala de vanzare cu teren de 1108 mp ...

Săcel

4 camere
122 mp
1.849 mp teren
1988
Agenție

Mai mult de un an
7

19.900 €
6.22 € / mp

Teren extravilan 3200mp lac Sacel

Săcel

3.200 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

59.989 €
57.500 €

Casa cu livada / Teren intravilan / Sacel - 135 ...

Săcel

3 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

70.000 €

Vand Casa + teren zona cu vedere spectaculoasa

Săcel

2 camere
69 mp
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

115.000 €

Vand casa in loc Sacel jud Sibiu

Săcel

3 camere
90 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

8 luni în urmă
13

75.000 €

Casa renovabila 4cam, 800mp teren,spre vanzare ...

Sibiel

La ~5km distanță

4 camere
90 mp
800 mp teren
1987
Agenție

7 luni în urmă
19

200.000 €

Casa 3 camere | 115 MPU | Teren 260 MP | Sibie ...

Sibiel

La ~5km distanță

3 camere
115 mp
260 mp teren
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
4

48.901 €
23.18 € / mp

Teren extravilan de vânzare – 2.110 mp în Sibie ...

Sibiel

La ~5km distanță

2.110 mp teren
Extravilan
Agricol

Agenție

5 luni în urmă
6

95.000 €
78.513 €
79.17 € / mp

Teren intravilan 1200 mp – utilități la poartă, ...

Sibiel

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

69.900 €
58.25 € / mp

Teren intravilan 1200 mp cu priveliste superba ...

Sibiel

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

20.000 €
11.98 € / mp

Teren pretabil cabana sau gradina 1670 mp zona ...

Sibiel

La ~5km distanță

1.670 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

45.000 €
45 € / mp

Teren intrevilan Sibiel cu toate utilitatile

Sibiel

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

34.900 €
15.06 € / mp

Teren 2317 mp INVESTITIE Sibiel

Sibiel

La ~5km distanță

2.317 mp teren
f.s. 60 m
Extravilan
Agricol
Agenție

4 săptămâni în urmă
11

59.000 €

Casa de vanzare in Sibiel Zona turistica Teren ...

Sibiel

La ~5km distanță

3 camere
59 mp
Agenție

2 luni în urmă
6

95.000 €

Casa individuala si teren zona Sibiel

Sibiel

La ~5km distanță

4 camere
110 mp
300 mp teren
2010
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
20

510.000 €

Vila exclusivista cu piscina interioara si 4362 ...

Sibiel

La ~5km distanță

8 camere
394 mp
4.800 mp teren
1996
Agenție

1 săptămână în urmă
6

50.000 €
90.91 € / mp

Teren | Intravilan | 550 MP | Sibiel

Sibiel

La ~5km distanță

550 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

139.482 €
21 € / mp

Teren 6642 mp - Sibiel, Str. Gradinarilor

Sibiel

La ~5km distanță

6.642 mp teren
f.s. 68 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
22

190.000 €

Casa individuala cu 3 camere 2 bai si teren 172 ...

Sibiel

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
172 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

10 luni în urmă
19

314.999 €

EXCLUSIVITATE - Casa 9 camere 615 mpu 9 bai 360 ...

Sibiel

La ~5km distanță

4 camere
615 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

49.800 €
90.55 € / mp

Oportunitate teren intravilan- 550mp-sibiel

Sibiel

La ~5km distanță

550 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
8

183.000 €

Casa de vacanta, sat Fantanele, Sibiu

Sibiel

La ~5km distanță

3 camere
113 mp
Agenție

6 luni în urmă
9

190.000 €

Casa Moderna, 3 Camere , 2 Bai,192 mp, Sibiel-S ...

Sibiel

La ~5km distanță

3 camere
112 mp