Case
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

9 luni în urmă
37

290.000 €

Fostă școală săsească semnată de Fritz Balthes ...

Bruiu

7 camere
674 mp
1.600 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

49.000 €

casa traditionala Bruiu Somartin judet Sibiu

Bruiu

3 camere
104 mp
2.556 mp teren
f.s. 20 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

55.000 €

Casă săsească Transilvania - teren generos și p ...

Șomartin

La ~5km distanță

4 camere
54 mp
1.345 mp teren
1930
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
15

179.000 €

Casă săsească cu două spații de oaspeți - Trans ...

Șomartin

La ~5km distanță

4 camere
138 mp
1.631 mp teren
1863
Agenție

2 luni în urmă
3

420.000 €

Apartament spatios cu terasa si gradina, aproap ...

Rucăr

La ~10km distanță

3 camere
510 mp
Etaj 1

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 luni în urmă
10

550.000 €

Casa P+M, cu teren de 9721 mp

Rucăr

La ~10km distanță

4 camere
261,4 mp
9.721 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
33

175.000 €

Casă DE VIS Feldioara/ Ucea/ Fagaras- DE VANZAR ...

Feldioara (Ucea)

La ~10km distanță

5 camere
290 mp
540 mp teren
2014
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
18

98.000 €

Casa si gradina localitatea Chirpar comuna Chir ...

Chirpăr

La ~10km distanță

5 camere
300 mp
Agenție

1 lună în urmă
5

220.000 €
84.62 € / mp

Teren Intravilan | 2600 mp | Utilita?i | Proiec ...

Chirpăr

La ~10km distanță

2.600 mp
2.600 mp teren
Bancă
Comision 0%

Mai mult de un an
2

15.000 €
0.75 € / mp

Vanzare teren Chirpar jud Sibiu

Chirpăr

La ~10km distanță

20.000 mp teren
f.s. 19.299999237061 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
7

215.000 €

Casa individuala P + M ?ura Mare | 120 mp utili ...

Chirpăr

La ~10km distanță

4 camere
120 mp
340 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

200.000 €
10.95 € / mp

Teren intravilan 18.259 mp + construc?ie indust ...

Chirpăr

La ~10km distanță

18.259 mp
18.259 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

50.000 €
28.79 € / mp

Vindem teren Sibiu, Valea Lupului, priveliste d ...

Chirpăr

La ~10km distanță

1.737 mp
1.737 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

72.000 €
96 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Sibiu Localitate ...

Chirpăr

La ~10km distanță

750 mp
750 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
19

190.000 €

Duplex cu 4 camere, 142mp utili, 276mp teren, S ...

Chirpăr

La ~10km distanță

4 camere
105 mp
276 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
7

155.000 €

Teren intravilan I 5400 mp I Hale I Acces utila ...

Chirpăr

La ~10km distanță

Agenție

4 luni în urmă
5

82.000 €

Casa individuala | Teren 570 mp | 3 camere | Ru ...

Chirpăr

La ~10km distanță

3 camere
570 mp
570 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
13

150.000 €

Casa individuala I 240 MPU I Teren 650 MP I Cor ...

Chirpăr

La ~10km distanță

4 camere
240 mp
650 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

75.000 €

Casă de vânzare în Chirpar / ideală pentru inve ...

Chirpăr

La ~10km distanță

4 camere
105 mp
2.810 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
33

98.000 €

Casa individuala compusa din 2 corpuri teren 20 ...

Chirpăr

La ~10km distanță

4 camere
129 mp
2.000 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

11 luni în urmă
1

29.500 €
16.72 € / mp

Teren intravilan 1764 mp toate utilitatiile in ...

Viștea

La ~10km distanță

1.764 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

420.000 €

Apartament spa?ios cu terasa ?i gradina, aproap ...

Viștea

La ~10km distanță

3 camere
510 mp
Etaj 1
Agenție

3 luni în urmă
19

295.000 €

Pensiune, oportunitate excelenta de investitie

Viștea

La ~10km distanță

270 mp utili
2010
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

98.000 €
20 € / mp

Teren intravilan de vanzare - Vistisoara

Viștea

La ~10km distanță

4.900 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
20

295.000 €

Oportunitate de investitie. Pensiune de vanzare ...

Viștea

La ~10km distanță

330 mp utili
2011
Agenție

11 luni în urmă
13

163.000 €

Moara + casa de locuit 375 mp utili 7350 mp ter ...

Viștea

La ~10km distanță

5 camere
375 mp
7.830 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

64.999 €

Vand casa in localitatea Vistea de Jos !

Viștea

La ~10km distanță

4 camere
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
20

325.000 €

Casa spa?ioasa cu mansarda ?i facilita?i comple ...

Viștea

La ~10km distanță

280 mp
1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

17.000 €
13.69 € / mp

Teren intravilan in Oltet Vistea-acte la zi, to ...

Olteț

La ~10km distanță

1.242 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

10.700 €
1 € / mp

5 parcele in zona Oltet , Fagaras

Olteț

La ~10km distanță

10.700 mp teren
Extravilan