Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

1.500 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

INCIRIERE

Beclean

40.085 mp teren
Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
5

350 €
/ lună

Apartament cu trei camere

Central, Făgăraș

La ~5km distanță

3 camere
65 mp
Etaj 4 / 4
1985
Agenție

1 lună în urmă
3

300 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Central, Făgăraș

La ~5km distanță

1 camere
44 mp
Etaj 3
Agenție

1 lună în urmă

1.000 €
/ lună

Casa pretabila: rezidential comercial servicii ...

Central, Făgăraș

La ~5km distanță

14 camere
155 mp
428 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă

1.000 €
/ lună 6.45 € / mp / lună

Casa pretabila:comercial servicii rezidential C ...

Central, Făgăraș

La ~5km distanță

155 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

120 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Făgăraș

La ~5km distanță

9.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

7 €
/ lună

Spatiu de birouri

Făgăraș

La ~5km distanță

Agenție

6 zile în urmă

1.000 €
/ lună 6.45 € / mp / lună

Casa pretabila:comercial servicii rezidential C ...

Central, Făgăraș

La ~5km distanță

155 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
4

500 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Spatiu Depozitare 120 Mp Fagaras Centru

Central, Făgăraș

La ~5km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

19.990 €
/ lună 10.00 € / mp / lună

Teren Fagaras jud. Brasov Terenuri 500-2000 mp ...

Central, Făgăraș

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
12

160 €
/ lună 10 € / mp / lună

Birouri de inchiriat spatii moderne in Fagaras

Central, Făgăraș

La ~5km distanță

16 mp utili
2000
Agenție

1 lună în urmă
8

550 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat in Brasov, ...

Central, Făgăraș

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 3
1997
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

350 €
/ lună

Apartement 3 Camere Spatios si Primitor

Central, Făgăraș

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
4E
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

370 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat

Ultracentral, Făgăraș

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

350 €
/ lună

Apartament de inchiriat 3 camere 2 bai 80 mpu p ...

Central, Făgăraș

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
1980
4E
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren zona turistica Sambata de Sus

Central, Făgăraș

La ~5km distanță

2.600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

450 €
/ lună

Apartament modern cu trei camere Zona 1 decembr ...

Central, Făgăraș

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
1985
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

350 €
/ lună

Inchiriez apartament

Central, Făgăraș

La ~5km distanță

2 camere
Agenție

1 săptămână în urmă
3

48 €
/ lună

Apartament cu 3 camere, central

Central, Făgăraș

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

48 €
/ lună

Apartament cu 3 camere, central

Central, Făgăraș

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
1

5.700 €
/ lună 4.83 € / mp / lună

Hala de inchiriat in zona industriala a orasulu ...

Central, Făgăraș

La ~5km distanță

1.180 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

5.700 €
/ lună 4.83 € / mp / lună

Hala de inchiriat in zona industriala a orasulu ...

Central, Făgăraș

La ~5km distanță

1.180 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
8

750 €
/ lună

Apartament 3 camere zona 13 Decembrie Brasov

Central, Făgăraș

La ~5km distanță

3 camere
121 mp
Agenție

1 lună în urmă
1

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial 120 mp pretabil Service Auto c ...

Central, Făgăraș

La ~5km distanță

120 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
8

250 €
/ lună

Particular ofer inchiriere apartament fagaras

Central, Făgăraș

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 3
1990
Agenție

1 lună în urmă
1

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial 120 mp pretabil Service Auto c ...

Central, Făgăraș

La ~5km distanță

120 mp utili
2020
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

450 €
/ lună

Ofer spre inchiriere apartament recent renovat

Central, Făgăraș

La ~5km distanță

2 camere
58 mp
Etaj 4
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

250 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat 32mp utili in Fagaras, ...

Central, Făgăraș

La ~5km distanță

1 camere
32 mp
1985
4E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

450 €
/ lună

ofer spre inchiriere apartament nou renovat

Central, Făgăraș

La ~5km distanță

2 camere
58 mp
Etaj 4
1978
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

88.400 €
/ lună 4 € / mp / lună

Terenuri extravilane agricole de vanzare - Voil ...

Central, Făgăraș

La ~5km distanță

22.100 mp teren