Proprietăți unice: 220
Proprietari: 14
Agenție

Mai mult de un an
27

319.990 €

Casa individuala 7 camere cu 500 mp teren in Se ...

Terezian, Sibiu

7 camere
270 mp
500 mp teren
2017
Agenție

Mai mult de un an
10

490.000 €

Spatiu comercial de 380 mp utili si teren 683 m ...

Terezian, Sibiu

380 mp utili
1980
Agenție

Mai mult de un an
2

4.360.000 €
109 € / mp

Teren intravilan 40000mp cu PUZ zona Viile Sibi ...

Terezian, Sibiu

40.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

88.000 €

Apartament 2 camere Terezian

Terezian, Sibiu

2 camere
46 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

75.500 €

Apartament 3 camere in zona ?iglari, Sibiu

Terezian, Sibiu

3 camere
45,67 mp
1980
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

59.000 €

Garsoniera in sibiu 21 mp la parter complet ren ...

Terezian, Sibiu

1 camere
21 mp
2025
6E
Agenție

2 săptămâni în urmă
19

279.900 €

Casa de vanzare Piata Cluj | teren 336 mp | dou ...

Terezian, Sibiu

6 camere
145 mp
336 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

335.000 €

Duplex | 182 MPU | Demisol + Etaj | Zona Centra ...

Terezian, Sibiu

6 camere
182 mp
300 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

115.000 €

Apartament 3 camere - 80 mp - Terezian Sibiu

Terezian, Sibiu

3 camere
80 mp
2007
5E
Agenție

3 săptămâni în urmă
17

123.800 €

Apartament modern 2 camere cu terasa balcon zon ...

Terezian, Sibiu

2 camere
49 mp
2019
3E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

129.000 €

Apartament 3 camere | 71 mp + balcon | locatie ...

Terezian, Sibiu

3 camere
71 mp
Etaj 3 / 4
1987
Agenție

1 lună în urmă
8

69.000 €

Oportunitate de investi?ie! Apartament decomand ...

Terezian, Sibiu

2 camere
51 mp
Parter / 4
1980
Agenție

1 lună în urmă
10

72.000 €

Vand apartament in Cisnadie - 2 camere si balco ...

Terezian, Sibiu

2 camere
60 mp
Etaj 4 / 8
1990
Agenție

1 lună în urmă
4

31.990 €

Garsoniera | Parter | Pretabila pentru investit ...

Terezian, Sibiu

1 camere
22 mp
Parter / 5
5E
Agenție

1 lună în urmă
4

48.000 €

Garsoniera decomandata etaj 1 zona Terezian Sib ...

Terezian, Sibiu

1 camere
24 mp
Etaj 1 / 4
1970
Agenție

1 lună în urmă
6

127.000 €

Apartament 2 camere - 60 mp, renovat, pivnita - ...

Terezian, Sibiu

2 camere
60 mp
1990
8E
Agenție

1 lună în urmă
8

48.000 €

Garsoniera la etajul 1- Terezian

Terezian, Sibiu

1 camere
24 mp
1980
5E
Agenție

1 lună în urmă
4

48.000 €

Apartament 1 camere zona Terezian

Terezian, Sibiu

1 camere
24 mp
4E
Agenție

1 lună în urmă
4

47.999 €

Garsoniera decomandata de vanzare in Terezian e ...

Terezian, Sibiu

1 camere
28 mp
1870
5E
Agenție

1 lună în urmă
8

79.000 €

Garsoniera de vanzare 33 mp + curte proprie 30 ...

Terezian, Sibiu

1 camere
33 mp
Agenție

1 lună în urmă
8

87.500 €

Apartament 2 camere | Etaj 1 | Balcon | Mobilat ...

Terezian, Sibiu

2 camere
48 mp
Etaj 1 / 4
1978
Agenție

1 lună în urmă
1

135.000 €

Casa Individuala I Acces auto I Piata Cluj- Kog ...

Terezian, Sibiu

2 camere
79 mp
320 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

48.000 €

Garsoniera decomandata -Terezian

Terezian, Sibiu

1 camere
25 mp
Etaj 1 / 5
5E
Agenție

2 luni în urmă
12

159.000 €

Casa individuala de vanzare Zona Terezian, Sibi ...

Terezian, Sibiu

3 camere
70 mp
240 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
12

79.500 €

Garsoniera decomandata | curte privata | loc de ...

Terezian, Sibiu

1 camere
33 mp
Parter / 3
2008
Agenție

2 luni în urmă
9

107.999 €

Apartament 2 camere | Decomandat | Etaj 1 | Ter ...

Terezian, Sibiu

2 camere
56 mp
Etaj 1 / 4
1981
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

123.000 €

Vand apartament 3 camere

Terezian, Sibiu

3 camere
53 mp
Agenție

2 luni în urmă
12

86.500 €

Apartament de vanzare - 3 camere, 2 balcoane - ...

Terezian, Sibiu

3 camere
67 mp
Etaj 5 / 5
2008
Agenție

2 luni în urmă
1

129.999 €
161.69 € / mp

Teren intravilan de vanzare care nu necesita PU ...

Terezian, Sibiu

804 mp
804 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

195.000 €

CASA 4 CAMERE DE VANZARE, CURTE LIBERA, TEREZIA ...

Terezian, Sibiu

4 camere
90 mp
209 mp teren