Proprietăți unice: 15
Proprietari: 0
Agenție

1 săptămână în urmă
8

158.000 €

Apartament 3 camere 2 bai 2 parcări Octavi ...

Exterior Est, Sibiu

3 camere
70 mp
Etaj 2 / 3
2022
Agenție

2 săptămâni în urmă
15

175.000 €

Apartament 3 camere cu balcon zona Doamna Stanc ...

Exterior Est, Sibiu

3 camere
80 mp
Etaj 1
2015
Agenție

2 săptămâni în urmă
29

378.000 €

Casa moderna 6 camere 2 bai terasa garaj 654 mp ...

Exterior Est, Sibiu

6 camere
184 mp
654 mp teren
f.s. 19 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
20

158.000 €

Apartament de lux la vila cu 3 camere gradina 7 ...

Exterior Est, Sibiu

3 camere
76 mp
Parter
2018
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
30

805.255 €
665.500 €

Vilă modernă premium cu piscină interioară, ter ...

Exterior Est, Sibiu

5 camere
240 mp
1.200 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

1 lună în urmă
3

190.000 €
19 € / mp

Teren extravilan 10.000 mp situat pe UAT Sibiu ...

Exterior Est, Sibiu

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

157.500 €
25 € / mp

TEREN EXTRAVILAN I 6300 MP I LA SOSEA

Exterior Est, Sibiu

6.300 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
5

22.000 €
5 € / mp

Teren extravilan 4.400 mp in Sibiu - deschidere ...

Exterior Est, Sibiu

4.400 mp teren
f.s. 30 m
Extravilan
Fâneață
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
10

122.000 €

Apartament 3 camere la alb etajul 2 balcon parc ...

Exterior Est, Sibiu

3 camere
61 mp
Etaj 2
2023
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
26

805.255 €
665.500 €

Casa cu piscina interioara si priveliste catre ...

Exterior Est, Sibiu

5 camere
240 mp
1.200 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

10 luni în urmă
19

168.000 €

Casa individuala 4 camere, 163mp utili si 1000m ...

Exterior Est, Sibiu

4 camere
162,34 mp
1.000 mp teren
2019
Agenție

10 luni în urmă
6

128.900 €
78.55 € / mp

Teren 1.648 mp de vânzare – Cisnădioara, Sibiu

Exterior Est, Sibiu

1.641 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
14

122.000 €

Dezvoltator vand apartamernt 3 camere balcon zo ...

Exterior Est, Sibiu

3 camere
61 mp
Etaj 2
2025
Agenție

Mai mult de un an
11

188.000 €

Casa individuala 3 camere 472mp teren zona Cale ...

Exterior Est, Sibiu

3 camere
96 mp
472 mp teren
f.s. 31 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
12

112.000 €

Apartament 2 camere etaj 1 cu balcon si parcare ...

Exterior Est, Sibiu

2 camere
56 mp
Etaj 1
2023
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 112,000 € și 121.990 €

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
8

105.000 €

Apartament 2 camere de vanzare, la vila zona Ul ...

Ultracentral, Sibiu

La ~5km distanță

2 camere
41 mp
Etaj 1 / 1
1E
Agenție

Mai mult de un an
6

675.000 €
75 € / mp

Teren cu PUZ aprobat 9000mp - Industrial Vest

Vest, Sibiu

La ~5km distanță

9.000 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
6

285.000 €

Apartament de vânzare – vilă elegantă, str. Ren ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

4 camere
119 mp
Etaj 3
2000

Agenție

Mai mult de un an
4

13.000 €
29.35 € / mp

Parcele de teren pentru gradina, 13000 euro zon ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

443 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

150.000 €
22.07 € / mp

Teren intravilan 6796 mp deschidere 26m in Sibi ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

6.796 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
17

210.000 €

Apartament de vanzare cu 2 dormitoare, 2 bai - ...

Ultracentral, Sibiu

La ~5km distanță

3 camere
86 mp
Parter / 1
1E
Agenție

10 luni în urmă
8

119.000 €

Apartament 3 camere, Sos. Alba Iulia

Central, Sibiu

La ~5km distanță

3 camere
65 mp
Etaj 2
1980
Agenție

Mai mult de un an
1

828.000 €
180 € / mp

Teren intravilan de vanzare puz utilitati aviz ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

4.600 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

90.000 €
100.000 €
204.55 € / mp

Teren intravilan de vânzare – 440 mp, împrejmui ...

Exterior Vest, Sibiu

La ~5km distanță

440 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
13

590.000 €

Ocazie!!! Spatiu 1000mp pretabil CLINICA/BIROUR ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

1.000 mp utili
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
17

119.500 €
114.850 €

Apartament 2 camere nou - Calea Surii Mici

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

2 camere
59,75 mp
Etaj 1 / 7
2026
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

349.690 €
289.000 €

Spatiu comercial 229 mp Calea Surii Mici - Comi ...

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

229 mp utili
4E
2020
Agenție

Mai mult de un an
9

215.751 €

Spațiu ideal pentru multiple activități comerci ...

Nord-Vest, Sibiu

La ~5km distanță

172,6 mp utili
3E
2021
Agenție

Mai mult de un an
14

109.999 €

HALE INDUSTRIALE MODERNE IN PARCUL INDUSTRIAL S ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

200 mp utili
2.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

1.000.000 €

Magazin vanzare ,ultracentral, Balcescu -Piata ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

95 mp utili
1E