Proprietăți unice: 7
Proprietari: 1
Agenție

2 luni în urmă
5

99.999 €
19.93 € / mp

Teren 5000MP | Intravilan | Utilitati | Acces a ...

Nord, Sibiu

5.017 mp teren
f.s. 33 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
9

115.000 €

Apartament 3 camere, mobilat si utilat - Cartie ...

Nord, Sibiu

3 camere
60 mp
Parter / 2
2015
Agenție

10 luni în urmă
1

49.000 €
10 € / mp

Teren | 4.900 Mp | Extravilan | Calea Surii Mic ...

Nord, Sibiu

4.900 mp teren
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
5

62.000 €

Apartament 2 camere | Zona Compa | Decomandat

Nord, Sibiu

2 camere
36 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

Mai mult de un an
22

130.000 €

Black Friday | Apartament 2 Camere | Etaj 2 | L ...

Nord, Sibiu

2 camere
41,9 mp
Etaj 2
Agenție

Mai mult de un an
4

1.868.923 €
1.276.500 €
101.02 € / mp

Teren industrial cu PUZ 18500mp cu acces la aut ...

Nord, Sibiu

18.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

320.000 €
40 € / mp

Teren 8.000 mp, limita intravilan, PUZ in curs, ...

Nord, Sibiu

8.000 mp teren
f.s. 33 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
9

310.000 €

De vanzare Spa?iu comercial 110 mp | Zona cu va ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

110 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
12

118.000 €

Apartament de vanzare 3 camere Sibiu Doamna Sta ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 5 / 10
2016
Agenție

3 luni în urmă
19

248.050 €

Casa individuala cu 4 camere, 130mp utili+teras ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

4 camere
130 mp
360 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

35.000 €

Casa in Ludo?

Central, Sibiu

La ~5km distanță

80 mp
603 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

87.000 €

Apartament 2 camere zona Vasile Aaron (Ceferist ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 2 / 2
1980
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

415.908 €
41.59 € / mp

Teren intravilan cu utilita?i pregatit pentru c ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

87.990 €
491.56 € / mp

Teren de vanzare 179mp

Exterior Vest, Sibiu

La ~5km distanță

179 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

25.800 €
38.000 €

Casa si teren comuna Poiana Sibiului, judetul S ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

2 camere
88 mp
Agenție

1 lună în urmă
10

100.000 €

Apartament 2 camere | 41 mp | Doamna Stanca |

Central, Sibiu

La ~5km distanță

2 camere
41 mp
Agenție

2 luni în urmă
1

144.999 €
152.95 € / mp

Teren intravilan de vanzare 948 mp cu vedere la ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

948 mp
948 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

103.700 €

Apartament 2 camere LA CHEIE, Doamna Stanca, Si ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

2 camere
48,63 mp
Etaj 5 / 7
2025
Agenție

3 luni în urmă
12

96.500 €

DIRECT PROPRIETAR ! AP 4 camere ,la mansarda, z ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

4 camere
76 mp
Etaj 5 / 5
2024
Agenție

1 lună în urmă
3

180.000 €
18 € / mp

Teren extravilan zona Avantgarden

Central, Sibiu

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

84.900 €

Apartament mansarda I Sibiu I 3 Camere | Pod in ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

3 camere
50 mp
Etaj 5 / 5
2008
Agenție

3 luni în urmă
18

270.000 €

Casa individuala cu 4 camere, 155mp utili+teras ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

4 camere
155 mp
Agenție

3 luni în urmă
13

137.000 €

Duplex de vanzareTropinii Vechi, Ra?inari/Natur ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

4 camere
101 mp
299 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

390.000 €
13 € / mp

Teren investitie 30.000 mp Calea Surii Mici, CO ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

30.000 mp
30.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

460.000 €
28.20 € / mp

Teren intravilan si extravilan, suprafata 16,31 ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

16.310 mp
16.310 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

107.000 €

Apartament 2 camere ultracentral de vanzare - s ...

Ultracentral, Sibiu

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 2
Agenție

3 luni în urmă
7

175.000 €

Apartament 3 camere I 68 MPU I Selimbar-Doamna ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

3 camere
68 mp
Etaj 7 / 11
2000
Agenție

1 lună în urmă
4

105.000 €
68.40 € / mp

Teren Intravilan in Tocile- Contructie casa- 15 ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

1.535 mp
1.535 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

500.000 €
100 € / mp

Teren Intravilan | 5.000 mp | Zona Industriala ...

Vest, Sibiu

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

3.000 €
3.24 € / mp

Cota de 1/2 din teren -Loc Rasinari, Jud Sibiu ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

926 mp
926 mp teren