Proprietăți unice: 36
Proprietari: 5
Agenție

18 ore în urmă
18

178.000 €

Apartament 3 camere cu POD amenajat - zona Simp ...

Sud, Sibiu

4 camere
140 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

350 €

Apartament 2 camere cu curte zona Calea Cisnadi ...

Sud, Sibiu

2 camere
40 mp
Parter / 2
2010
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

125.500 €

Vand Apartament 3 camere-Zona Garii

Sud, Sibiu

3 camere
55 mp
Etaj 4 / 4
4E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
11

143.150 €

Apartament 3 camere la cheie – ansamblu nou – D ...

Sud, Sibiu

3 camere
69,4 mp
Etaj 8 / 10
2025
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

105.000 €

APARTAMENT 3 CAMERE , PIATA RAHOVEI

Sud, Sibiu

3 camere
60 mp
Parter / 4
1980
Agenție

2 luni în urmă
4

124.667 €
103.031 €

Apartamente 2 și 3 camere | Rate direct la dezv ...

Sud, Sibiu

2 camere
47 mp
Parter / 3
2025
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 103,031 € și 116.990 €
Agenție

3 luni în urmă
11

147.600 €

Apartament INTABULAT LA CHEIE, 4 camere, Sibiu

Sud, Sibiu

4 camere
80,94 mp
Etaj 1 / 6
2025
Agenție

6 luni în urmă
5

219.600 €

Penthouse 4 camere - terasa 102 mp - Sibiu

Sud, Sibiu

4 camere
111 mp
Etaj 7 / 7
2025
Agenție

7 luni în urmă
21

498.000 €

Casă single modern amenajata- panouri fotovolta ...

Sud, Sibiu

5 camere
156 mp
460 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

10 luni în urmă
11

116.000 €

Apartament 3 camere NOU - mutare rapida !! Ene ...

Sud, Sibiu

3 camere
66 mp
Etaj 5 / 6
2024
Agenție

10 luni în urmă
7

103.700 €
125.800 €

Apartament 2 Camere de Vânzare – Sibiu, Str. Do ...

Sud, Sibiu

2 camere
48,63 mp
Etaj 5 / 6
2025
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 103,700 € și 128.200 €
Agenție

Mai mult de un an
3

97.500 €

Apartament 2 camere in Sibiu

Sud, Sibiu

2 camere
48,63 mp
Etaj 5 / 6
2025
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

140.500 €

Apartament 4 camere, zona Kaufland -Mall

Sud, Sibiu

4 camere
81,5 mp
Etaj 6 / 6
2024
Agenție

Mai mult de un an
3

115.000 €
118.07 € / mp

Teren intravilan 974mp Sibiu - Versailles

Sud, Sibiu

974 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

101.950 €

Apartament 2 camere 49 mp + balcon - decomandat ...

Sud, Sibiu

2 camere
49 mp
Etaj 5
2024
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
18

193.900 €

Casa 4 camere la cheie zona Bavaria Stadt - Sib ...

Sud, Sibiu

4 camere
85 mp
300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
20

180.000 €

Apartament premium 3 camere, prima inchiriere, ...

Sud, Sibiu

3 camere
65 mp
2024
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

88.000 €

Apartament 3 camere | Etaj 2 | Loc de Parcare | ...

Sud, Sibiu

3 camere
46 mp
2013
8E
Agenție

1 săptămână în urmă
11

84.000 €

Apartament nou la cheie cu 2 camere etaj 1 cu l ...

Sud, Sibiu

2 camere
44 mp
Etaj 2
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

890.000 €

Pensiune+VILA, NOU: Casa Elena Sibiel, Terasa, ...

Sud, Sibiu

642 mp
1.892 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

107.700 €
109.900 €

Ap.SUPERB 2 camere decomandate/ balcon/ parcare ...

Sud, Sibiu

2 camere
48 mp
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 107,700 € și 109.900 €
Agenție

1 lună în urmă
19

890.000 €

Pensiune+VILA, NOU: Casa Elena Sibiel, Terasa, ...

Sud, Sibiu

642 mp
1.892 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
16

111.990 €

Apartament 3 camere | Balcon | Loc de parcare | ...

Sud, Sibiu

3 camere
52 mp
Etaj 4 / 8
8E
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 111,990 € și 112.000 €
Agenție

2 luni în urmă
19

177.000 €

Casa de tip cvadruplex, 4 camere, 79mp utili, c ...

Sud, Sibiu

4 camere
79 mp
100 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

526.920 €
60 € / mp

Teren 8.782 mp | 2 parcele alipite | Calea Cisn ...

Sud, Sibiu

8.782 mp
8.782 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

74.000 €

Apartament doua camere

Sud, Sibiu

2 camere
37 mp
Etaj 4
5E
Agenție

3 luni în urmă
10

125.000 €

Apartament cu 3 camere decomandate 2 balcoane z ...

Sud, Sibiu

3 camere
56 mp
Etaj 4 / 4
1990
Agenție

3 luni în urmă
6

73.000 €

Garsoniera in suprafata de 37mp utili, loc de p ...

Sud, Sibiu

1 camere
37 mp
Parter / 2
2023
Agenție

3 luni în urmă
10

132.300 €

Ap.AMENAJAT MODERN 4 camere decomandate cart. H ...

Sud, Sibiu

4 camere
75 mp
1967
4E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 132,300 € și 134.800 €
Agenție

4 luni în urmă
16

153.000 €

Casa de vacanta in Tocile

Sud, Sibiu

4 camere
110 mp