Proprietăți unice: 5894
Proprietari: 1660
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

38.000 €
63.76 € / mp

Teren intravilan construibil – 450 mp | Str. Cr ...

Păulești

596 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
52

400.000 €

Vilă de lux de vânzare în Bușteni | Priveliște ...

Zamora, Bușteni

5 camere
250 mp
680 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
21

174.900 €

Apartament 3 camere, in Ploiesti, zona Nord/ MR ...

Albert, Ploiești

3 camere
77,68 mp
Etaj 5 / 8
2026

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
18

99.900 €

Apartament 3 camere, renovat, in Ploiesti, zona ...

Republicii, Ploiești

3 camere
61,79 mp
Etaj 4 / 10
1975
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

999.680 €
880 € / mp

Teren deosebit de vânzare în Sinaia – cartier e ...

Furnica, Sinaia

1.136 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

24.100 €
20.08 € / mp

TEREN + AUTORIZATIE DE CONSTRUCTIE | PRAHOVA| P ...

Provița de Sus

1.200 mp teren
f.s. 30.680000305176 m
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

19.900 €
16.04 € / mp

TEREN INTRAVILAN PRAHOVA| PROVITA DE SUS| BREAZ ...

Provița de Sus

1.241 mp teren
f.s. 41.900001525879 m
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
27

349.900 €

Vila cu 5 camere Sinaia, zonă liniștită, aproap ...

Central, Sinaia

5 camere
200 mp
680 mp teren
1996
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

123.000 €
164.000 €
6 € / mp

Teren extravilan Valea Doftanei 20.500 mp 6e mp

Valea Doftanei

20.500 mp teren
Fâneață
Extravilan
Agenție

2 săptămâni în urmă
24

149.000 €
134.900 €

Breaza vila splendida in zona pitoreasca

Breaza

6 camere
226 mp
400 mp teren
f.s. 26 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

16.000 €
37.91 € / mp

Vanzare teren intravilan 422 mp in Brazii de Su ...

Brazii de Sus

422 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
16

1.900.000 €
1.500.000 €

Hotel PÂRÂUL RECE – Bușteni | De vânzare Propri ...

Cezar Petrescu, Bușteni

5 camere
1.153 mp
951 mp teren
1900
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

85.000 €

Apartament 3 camere zona Nord

Nord, Ploiești

3 camere
65 mp
Etaj 10 / 10
1977
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

110.000 €

Apartament ultracentral, renovat, mobilat si ut ...

Ultracentral, Ploiești

3 camere
57 mp
Etaj 3 / 4
1968
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

59.000 €

Apartament 3 camere zona sud

Sud, Ploiești

3 camere
62,5 mp
Etaj 3 / 10
1963
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

130.000 €
75.19 € / mp

Vanzare teren intravilan in Bucov, Prahova, 172 ...

Bucov

1.729 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
20

210.000 €

Vanzare apartament 2 camere, Sinaia

Furnica, Sinaia

2 camere
57 mp
Etaj 2 / 2
2024
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

166.000 €

SINAIA-CENTRAL, DE VANZARE APARTAMENT CU 2 CAME ...

Central, Sinaia

2 camere
50 mp
Etaj 1 / 1
2024
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

50.000 €

Casa + Teren Blejoi, aproape de Shoping City

Blejoi

4 camere
140 mp
1.100 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

385.000 €
390.000 €
77 € / mp

Sinaia | Teren intravilan 5.000 mp | DN71 | Cot ...

Sinaia

5.000 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

169.990 €

Apartament 3 camere, 2 bai, parcare proprie, ca ...

Albert, Ploiești

3 camere
78 mp
Etaj 2 / 5
2021
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

241.501 €
13 € / mp

Teren DN1 Băicoi 18.557 mp – dublu acces, ideal ...

Băicoi

18.577 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
15

565.000 €

Busteni - Prahova | Vila 500 MP | 13 Camere | ...

Bușteni

13 camere
436,34 mp
480 mp teren
2012
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
13

215.900 €

Proprietar: Vilă 480mp pe Drumul Vinului, Ideal ...

Central, Boldești-Scăeni

5 camere
480 mp
2.000 mp teren
Individuală
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

52.000 €

Sinaia – garsoniera de vanzare !!!

Ultracentral, Sinaia

1 camere
34 mp
Demisol / 2
1950
Agenție

2 săptămâni în urmă
18

80.000 €

Royal Imobiliare - Vanzare apartament 3 camere ...

Malu Roșu, Ploiești

3 camere
59 mp
Parter / 4
1979
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

128.500 €

Royal Imobiliare - Vanzare Apartament zona Repu ...

Republicii, Ploiești

4 camere
90 mp
Parter / 4
1987
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

64.500 €

Royal Imobiliare - Vanzare apartament 2 camere ...

Cantacuzino, Ploiești

2 camere
50,2 mp
Etaj 4 / 4
1986
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

45.000 €

Casa de vanzare in Prahova

Cioranii de Jos

4 camere
400 mp
1.507 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

68.500 €

ROANDY-Apartament spatios,bine compartimentat-z ...