Proprietăți unice: 5893
Proprietari: 1660
Agenție

1 săptămână în urmă
10

46.900 €

Apartament 2 camere, semidecomandat, zona Sud V ...

Sud, Ploiești

2 camere
49 mp
Etaj 2 / 4
1968
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

169.000 €
19.53 € / mp

Teren panoramic | Breaza de Sus | 8655 mp | Pot ...

Breaza

8.655 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
9

360.000 €

Sinaia, Furnica, apartament de lux cu 3 camere ...

Furnica, Sinaia

3 camere
105 mp
Etaj 1 / 4
2010

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
4

30.000 €
60 € / mp

Loturi teren Breaza 500Mp

Capul Câmpului, Breaza

500 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
19

45.000 €
30.12 € / mp

Teren cu Casuta de lemn in Sotrile (langă Valea ...

Șotrile

1.494 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
9

123.000 €

Royal Imobiliare - Vanzare apartament 3 camere ...

Cantacuzino, Ploiești

3 camere
71,57 mp
Etaj 7 / 8
1989
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

43.000 €

Vand apartament 2 camere parter

Vest, Ploiești

2 camere
41 mp
Parter / 4
1978 (Finalizată)
Agenție

1 săptămână în urmă
16

210.000 €

Vila superba Baicoi

Băicoi

4 camere
213 mp
993 mp teren
2010
Agenție

1 săptămână în urmă
10

160.000 €

Casa de vanzare - zona Stadionul Ilie Oana

Mihai Bravu, Ploiești

5 camere
135 mp
285 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
10

135.000 €

Oportunitate investitie- Casa de vanzare in Bus ...

Central, Bușteni

6 camere
110 mp
152 mp teren
f.s. 19 m
Agenție

1 săptămână în urmă
1

140.000 €
466.67 € / mp

Teren de vânzare Sinaia Ultracentral &#821 ...

Ultracentral, Sinaia

300 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
20

98.000 €

Royal Imobiliare - Vanzare apartament 3 camere ...

Paltiniș, Ploiești

3 camere
62,8 mp
Etaj 2 / 4
1986
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
13

64.000 €

Ap 2 camere

Nord, Ploiești

2 camere
60 mp
Etaj 8
1965
Agenție

1 săptămână în urmă
14

320.000 €

Vanzare Pensiune Valea Doftanei

Valea Doftanei

21 camere
600 mp utili
2005
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

110.000 €

Vând apartament 3 camere

Vest, Ploiești

3 camere
78 mp
Etaj 3 / 4
1982 (Finalizată)
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

110.000 €

Vând apartament 3 camere

Vest, Ploiești

3 camere
78 mp
Etaj 3
1982
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

112.500 €
15 € / mp

Vanzari Terenuri

Bodești

7.500 mp
Intravilan
Agenție

2 săptămâni în urmă
16

78.000 €

Nord,se vinde la parter,apartament decomandat 3 ...

Nord, Ploiești

3 camere
75 mp
Parter
1965
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
15

78.000 €

*Apartament 3 camere de vânzare – Ploiești, Car ...

Nord, Ploiești

3 camere
65 mp
Parter / 4
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
16

157.000 €

Apartament cu scara interioara + loc de parcare ...

Platoul Izvor, Sinaia

3 camere
82,47 mp
Etaj 9 / 9
2008
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

148.000 €

Apartament 2 camere, in Ploiesti, zona Nord/ MR ...

Albert, Ploiești

2 camere
53 mp
Etaj 2 / 3
2026
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
28

239.000 €

Casă Ploiești - 6 Camere -282 Mp Utili - Teren ...

Dorobanțul, Ploiești