Proprietăți unice: 5901
Proprietari: 1663
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

110.000 €

Casa de vanzare in Sinaia !!! Zona Furnica !!!

Furnica, Sinaia

3 camere
91 mp
287 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

33.700 €
100 € / mp

Teren de vanzare, in Sinaia !!!

Periferie, Sinaia

337 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
11

195.000 €

Casa Premium ! 195000+tva

Strejnicu

4 camere
170 mp
Etaj 1 / 1
2025

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 ore în urmă
14

95.900 €

Magurele, Vox Park apartament 2 camere mobilat ...

Măgurele

2 camere
77 mp
Etaj 1 / 3
2019
Proprietar
Comision 0%

11 ore în urmă
13

126.000 €

Casa, 83 m2,

Ultracentral, Ploiești

3 camere
83 mp
30 mp teren
Agenție

12 ore în urmă
16

85.000 €

Apartament cu 3 camere-62 mp- zona AFI

Central, Ploiești

3 camere
62 mp
1977
10E
Proprietar
Comision 0%

12 ore în urmă
5

110.000 €

Apartament 2 Camere

Central, Câmpina

2 camere
63 mp
Etaj 1
1980
Agenție

12 ore în urmă
5

110.000 €

Apartament 2 Camere

Central, Câmpina

2 camere
63 mp
1997
Agenție

13 ore în urmă
8

63.000 €

Apartament 2 CAMERE- zona 0 ULTRACENTRAL

Ultracentral, Ploiești

2 camere
51 mp
1967
4E
Agenție

13 ore în urmă
4

23.500 €
12.03 € / mp

Teren intravilan Poiana Campina

Central, Câmpina

1.954 mp
1.954 mp teren
Proprietar
Comision 0%

13 ore în urmă
1

65.000 €

Vind Apartament2 camere Buzau

Fulga

2 camere
42 mp
Etaj 1 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

14 ore în urmă
8

235.000 €

Apartament 3 camere,2 bai etaj 1/3,lift,an cons ...

Central, Ploiești

3 camere
83 mp
Etaj 1 / 3
3E
Proprietar
Comision 0%

14 ore în urmă
4

57.000 €

Vand casa Magureni

Măgureni

3 camere
Proprietar
Comision 0%

15 ore în urmă
11

120.000 €

Apartament 2 cam ideal atat pentru locuit cat s ...

Castelul Peleș, Sinaia

2 camere
42 mp
Etaj 3
2003
Agenție

16 ore în urmă
11

70.900 €

Apartament 3 camere COMPLET RENOVAT zona Cina

Andrei Mureșanu, Ploiești

3 camere
58 mp
4E
Agenție

16 ore în urmă
8

80.000 €

Casa de vanzare zona Spital Boldescu

Fundeni

4 camere
148 mp
Agenție

16 ore în urmă
10

80.000 €

Casa de vanzare zona Spital Boldescu

Transilvaniei, Ploiești

5 camere
148 mp
241 mp teren
Proprietar
Comision 0%

17 ore în urmă
4

79.500 €

Casa de vanzare, cu mansarda, zona exterior Est ...

Țânțăreni

4 camere
80 mp
Agenție

17 ore în urmă
9

68.000 €

Apartament 2 camere de vanzare zona Malu Rosu

Malu Roșu, Ploiești

2 camere
50 mp
1976
4E
Proprietar
Comision 0%

18 ore în urmă
7

9.000 €

Casa batrenasca Comarnic + teren 1800 mp langa ...

Poiana

3 camere
64 mp
Proprietar
Comision 0%

19 ore în urmă
1

150.000 €

Apartament 4 camere ultracentral in Ploiesti.

Ultracentral, Ploiești

4 camere
70 mp
Etaj 1
Agenție

19 ore în urmă
1

150.000 €

Apartament 4 camere ultracentral in Ploiesti.

Ultracentral, Ploiești

4 camere
70 mp
1997
Agenție

20 ore în urmă
8

72.000 €
13.03 € / mp

Proprietar, vand 5524 mp teren intravilan Comar ...

Poiana, Comarnic

5.524 mp
5.524 mp teren
Agenție

22 ore în urmă
8

54.000 €

Campina - central - ap. 2 cam mobilat - 54000 E ...

Central, Câmpina

2 camere
45 mp
1978
Proprietar
Comision 0%

22 ore în urmă
8

85.000 €

Apartament 2 camere

Sud, Ploiești

2 camere
53 mp
10E
Agenție

22 ore în urmă
2

495.000 €

Hala si birouri cu teren in zona Nord Albert, P ...

Blejoi

483 mp utili
Proprietar
Comision 0%

22 ore în urmă
6

60.000 €

Casa cu teren Ploiesti

Central, Ploiești

4 camere
90 mp
Agenție

23 ore în urmă
11

55.000 €

Cantacuzino,Carol Davila,apartament 2 camere de ...

Cantacuzino, Ploiești

2 camere
53 mp
1982
4E
Agenție

23 ore în urmă
8

47.000 €

Apartament 2 camere de vanzare zona Podu Inalt

Vest, Ploiești

2 camere
32 mp
1970
Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă
8

900 €

Spatiu Premium Luminos (160 mp) Etaj 1 | Scara ...

Central, Ploiești