Case Terenuri
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
37

550.000 €

Refugiu Exclusivist Prahova Casa cu 5.2 ha, Pan ...

Livadea

6 camere
261 mp
52.350 mp teren
2005
Proprietar
Comision 0%

Azi
19

28.700 €
14 € / mp

Vand 2 teren intravilan a cate 2050mp fiecare,l ...

Livadea

2.050 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
15

9.000 €
40.91 € / mp

9000 Euro vanzare 220 mp teren asfalt apa gaz s ...

Cosmina de Sus

La ~5km distanță

220 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
10

52.000 €
52.74 € / mp

Teren cu constructii Cosmina de Sus - Foisor, b ...

Cosmina de Sus

La ~5km distanță

986 mp teren
f.s. 17 m
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

272.500 €

Spălătorie Auto, Vulcanizare și Restaurant | CO ...

Vărbilău

La ~5km distanță

200 mp utili
2018

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
4

17.000 €
10.25 € / mp

Prahova- Valenii de Munte- Varbilau 1659 mp

Vărbilău

La ~5km distanță

1.659 mp
1.659 mp teren
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

21.000 €
8.37 € / mp

vanzare teren Alunis Prahova

Aluniș

La ~5km distanță

2.508 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

55.000 €
5.60 € / mp

Teren Alunis / Jud. Prahova, 9.826 mp, D: 43 m ...

Aluniș

La ~5km distanță

9.826 mp teren
f.s. 43 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

30.000 €

Vand proprietate in comuna Aluni?, jud. Prahova

Aluniș

La ~5km distanță

670 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

43.500 €

VAND CASA IN Comuna Alunis , jud Prahova.

Aluniș

La ~5km distanță

5 camere
108 mp
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

34.000 €

Casa si teren in comuna Alunis, aproape de Slan ...

Aluniș

La ~5km distanță

3 camere
48 mp
1.606 mp teren
Individuală
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

32.000 €

Teren 1400 mp cu 1 case locuibila+ cabana + pri ...

Aluniș

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Agenție

5 luni în urmă
4

54.900 €
5.58 € / mp

Teren de vanzare 9.845 mp in mijlocul naturii, ...

Aluniș

La ~5km distanță

9.845 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
14

56.000 €

Casa de vanzare Alunis, Prahova

Aluniș

La ~5km distanță

3 camere
40 mp
4.930 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
18

56.000 €

Casa batraneasca cu teren (4.910 mp) la Alunis

Aluniș

La ~5km distanță

3 camere
51 mp
3.410 mp teren
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă
4

20.000 €
6.90 € / mp

Vand teren intravilan 2900 mp

Aluniș

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

23.000 €

Casa modulara noua 48mp, varianta izolata termi ...

Aluniș

La ~5km distanță

3 camere
48 mp
Individuală
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 20,000 € și 23.000 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

32.000 €

Casa de vanzare, Alunis Prahova

Aluniș

La ~5km distanță

5 camere
1.400 mp
Proprietar
Comision 0%

Azi
10

43.200 €
12 € / mp

Teren construibil Prahova zona turistica

Aluniș

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
16

19.000 €
36.47 € / mp

19000 Euro vanzare 521 mp teren asfalt apa gaz ...

Cosminele

La ~5km distanță

521 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

85.000 €

Vand casa si teren com. Cosminele, jud. Prahova

Cosminele

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
Agenție

3 luni în urmă
19

89.000 €

Apartament 3 camere, bloc tip boutique, in Ploi ...

Bughea de Sus

La ~5km distanță

3 camere
83 mp
Etaj 3 / 3
2008
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
20

80.000 €

Apartament de doua camere

Bughea de Sus

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 5
1989
Agenție

1 săptămână în urmă
13

114.000 €

Casa vacanta 2007 Izvoarele Valenii de Munte te ...

Groșani

La ~5km distanță

4 camere
136 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
18

189.000 €

casa la munte

Poiana

La ~5km distanță

6 camere
281 mp
284 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

80.000 €

Apartament cu 3 camere in Poiana Campina

Poiana

La ~5km distanță

3 camere
81 mp
Etaj 4
Agenție

8 luni în urmă
19

120.000 €

Casa in Poiana Campina

Poiana

La ~5km distanță

5 camere
130 mp
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

75.000 €

Casa cu teren generos de vanzare in Comarnic, P ...

Poiana

La ~5km distanță

5 camere
1.881 mp
Agenție

9 luni în urmă
5

18.700 €

Casa si teren, Loc Poiana Campina, Jud Prahova

Poiana

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
443 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

150.000 €

Casa de vanzare in Busteni

Poiana

La ~5km distanță

4 camere
470 mp