Proprietăți unice: 5896
Proprietari: 1660
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

47.520 €
90 € / mp

Teren intravilan Cocosesti (Paulesti)

Păulești

528 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

10.500 €
13.57 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Provita de Jos

Provița de Jos

774 mp teren
f.s. 11 m
Fâneață
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

62.000 €

Ploiesti,Casa batraneasca

Dorobanțul, Ploiești

4 camere
109 mp
290 mp teren
Individuală

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

59.500 €

Casă de vacanță de vânzare la Slănic

Exterior Sud, Slănic

1 camere
42 mp
303 mp teren
Individuală
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

37.900 €
64.68 € / mp

Teren intravilan in Banesti--586mp--37.900e

Bănești

586 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

24.000 €

Garsoniera in Campina--24.000e

Câmpina

1 camere
15 mp
Etaj 2 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

105.000 €

MRS Gradinile_2 Cam + loc parcare

Albert, Ploiești

2 camere
55 mp
Etaj 5
2026
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

89.000 €

vand ap. 3 cam. conf.1 decomandat, Bd. Bucurest ...

B-dul București, Ploiești

3 camere
68 mp
Etaj 7
1982
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
18

467.047 €

Apartament parter cu 2 camere, curte proprie in ...

Calea Moroieni, Sinaia

2 camere
112 mp
Parter
2025
Agenție

1 săptămână în urmă
10

168.000 €

Apartament 3 Camere - Panoramă spectaculo ...

Central, Bușteni

3 camere
118 mp
Parter / 2
2013
Agenție

1 săptămână în urmă
10

390.000 €

Casă spațioasă cu garaj și ...

Piatra Arsă, Bușteni

5 camere
139 mp
728 mp teren
f.s. 23 m
Agenție

1 săptămână în urmă
10

150.000 €

Casa de locuit 5 camere ,mobilata si utilata-Ra ...

Valea Călugărească

5 camere
162 mp
3.420 mp teren
f.s. 60 m
Agenție

1 săptămână în urmă
25

65.000 €

Apartament 3 camere | Nord | Etaj 3 | 63,50 mp ...

Nord, Ploiești

3 camere
63,5 mp
Etaj 3 / 4
1970
Agenție

1 săptămână în urmă
13

120.000 €
30.81 € / mp

Teren *3895mp* - P+2 / Studiu Geo // Breaza - P ...

Central, Breaza

3.895 mp teren
f.s. 67.800003051758 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
15

49.900 €

Apartament 2 camere, zona Nord – Polux | ...

Nord, Ploiești

2 camere
42 mp
Etaj 2
1970
Agenție

1 săptămână în urmă
17

199.900 €

Apartament 4 camere de lux, loc de parcare , Pl ...

9 Mai, Ploiești

4 camere
103,41 mp
Etaj 2
2017
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

36.300.000 €
66,000.00 € / mp

Teren de vinzare 550 m

B-dul București, Ploiești

550 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
11

37.000 €
16.66 € / mp

Teren intravilan 2221 mp Breaza / Strada Ocinei ...

Vest, Breaza

2.221 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
5

400.000 €
8,163.27 € / mp

Teren forestier compact, 39,42 ha, Cheia &#8211 ...

Cheia

49,2 mp teren
Extravilan
Pădure
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
28

780.000 €

Pensiune boutique in Busteni, Central, cu resta ...

Central, Bușteni

633 mp utili
2018
Agenție

1 săptămână în urmă
9

65.000 €

Azuga-Apartament cu trei camere la parter

Central, Azuga

3 camere
75 mp
Parter
1970
Agenție

1 săptămână în urmă
8

98.500 €

Apartament 2 Camere în Bușteni - Panoramă spe ...

Zamora, Bușteni

2 camere
67 mp
Etaj 2
2013
Agenție

1 săptămână în urmă
56

295.000 €

Vila de vanzare cu 13 camere in Busteni (camin ...

Valea Alba, Bușteni

12 camere
467 mp
500 mp teren
1999
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

120.000 €
120 € / mp

Teren intravilan in Valea Doftanei cu iesire la ...

Valea Doftanei

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
8

199.900 €

Apartament 4 camere zona 9 MAI

9 Mai, Ploiești

4 camere
121 mp
Etaj 2
2017
Agenție

1 săptămână în urmă
12

60.000 €

Apartament 2 camere zona de Sud

Sud, Ploiești

2 camere
57 mp
Etaj 6
1965
Agenție

1 săptămână în urmă
22

229.000 €

Casa 4 camere , parcare inclusa , Albert , Ploi ...

Albert, Ploiești

4 camere
108 mp
204 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

1 săptămână în urmă
11

35.000 €
9.57 € / mp

Vanzare 3658 mp teren intravilan in Predeal-Sar ...

Predeal-Sărari

3.658 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
12

250.000 €

Vilă cu 3 apartamente - Oportunitate de in ...

Central, Azuga

9 camere
370 mp
360 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

1 săptămână în urmă
5

33.000 €
60 € / mp

Teren de vanzare : Breaza-(cartier Nistoresti), ...

Nistorești

550 mp teren
f.s. 13 m
Livadă
Intravilan