Case Terenuri
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

45.000 €
34.94 € / mp

Teren intravilan 1288 mp, acces pietruit, utili ...

Surdești

1.288 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

180.000 €

Casa cu teren!!! Super oferta de investitie in ...

Surdești

3 camere
17.500 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
5

146.648 €
23 € / mp

Teren intravilan 6.376 mp, Breaza, Valea Tarsei ...

Valea Târsei

La ~5km distanță

6.376 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

30.000 €
26.76 € / mp

Vânzare teren Breaza, vedere panoramica, asfalt

Valea Târsei

La ~5km distanță

1.121 mp teren
f.s. 22.700000762939 m
Construcții
Intravilan
Agenție

6 zile în urmă
22

45.000 €
18.44 € / mp

Teren intravilan 2440mp cu autorizație de const ...

Valea Târsei

La ~5km distanță

2.440 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

149.950 €

Conac P+1 Breaza-DN1 Acces Fonduri EU T=1880 Sc ...

Nistorești

La ~5km distanță

6 camere
500 mp
1.880 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
9

125.500 €

Cabana Breaza

Nistorești

La ~5km distanță

2 camere
480 mp
Bancă
Comision 0%

Mai mult de un an
5

73.672 €

Casa/vilă 8 camere, PRAHOVA, NISTORESTI

Nistorești

La ~5km distanță

8 camere
303,53 mp
156 mp teren
f.s. 11.140000343323 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

125.500 €

Cabana de vanzare Breaza-Nistoresti

Nistorești

La ~5km distanță

3 camere
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

130.000 €

Vand Casa tip Vila Nistoresti, Breaza, pe DN1, ...

Nistorești

La ~5km distanță

4 camere
240 mp
Agenție

4 luni în urmă
9

125.500 €

Cabana premium de vanzare | Investi?ie turistic ...

Nistorești

La ~5km distanță

100 mp
480 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

33.000 €
60 € / mp

Teren de vanzare : Breaza-(cartier Nistoresti), ...

Nistorești

La ~5km distanță

550 mp teren
f.s. 13 m
Livadă
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
5

15.700 €
20.03 € / mp

Teren 784 mp, Nistoresti, jud Prahova

Nistorești

La ~5km distanță

784 mp teren
f.s. 21 m
Agenție

9 luni în urmă
6

150.000 €

Casa cu 4 camere de vanzare in Nistoresti, 149 ...

Nistorești

La ~5km distanță

4 camere
149 mp
1.910 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
38

350.000 €

Casa de vacanta deosebita Breaza- Nistoresti

Nistorești

La ~5km distanță

6 camere
247 mp
4.042 mp teren
2014
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

148.000 €

Vanzare Casa cu brazi, Breaza, vizavi de Lac de ...

Lac de Verde, Breaza

La ~5km distanță

4 camere
175 mp
Agenție

1 lună în urmă
6

45.000 €
72.93 € / mp

Teren intravilan 617 mp de vânzare în Breaza

Lac de Verde, Breaza

La ~5km distanță

617 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

109.900 €
30.03 € / mp

Teren central intravilan Breaza, Prahova 3660 m ...

Hidrojet, Breaza

La ~5km distanță

3.660 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

125.000 €

casa + teren de vanzare in Breaza-Prahova

Breaza de Sus

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
Agenție

11 luni în urmă
6

245.000 €
65.61 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Breaza de Sus

Breaza de Sus

La ~5km distanță

3.734 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

375.000 €

proprietar breaza

Breaza de Sus

La ~5km distanță

6 camere
325 mp
1.412 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

245.000 €

2 Vile Breaza-PH, 1595mpc=245.000Euro

Breaza de Sus

La ~5km distanță

6 camere
1.595 mp
3.659 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
20

400.000 €

Vila de vacanta, Breaza de Sus, Prahova

Breaza de Sus

La ~5km distanță

12 camere
386 mp
805 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

135.000 €

Casa de vanzare in Breaza-PH

Breaza de Sus

La ~5km distanță

3 camere
125 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

36.000 €
63.16 € / mp

Teren de vanzare Breaza, Prahova

Breaza de Sus

La ~5km distanță

570 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

110.000 €

DE VANZARE PROPRIETATE DEOSEBITA

Breaza de Sus

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

135.000 €

Casa in zona cu cel mai pur aer, langa Terenul ...

Breaza de Sus

La ~5km distanță

3 camere
73 mp
266 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

230.000 €

Complex imobiliar de vacanta in Breaza

Breaza de Sus

La ~5km distanță

220 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

48.300 €
70 € / mp

Teren ultracentral

Breaza de Sus

La ~5km distanță

690 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

400.000 €

Refugiu unic pe Valea Prahovei 5000 mp cu padur ...

Breaza de Sus

La ~5km distanță

4 camere
5.000 mp