Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

Azi
4

98.553 €
39 € / mp

Teren Intravilan Schitu Topolnitei la rau 2527

Schitu Topolniței

2.527 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Azi
8

0 €

Teren Balotesti - 3900 mp

Balotești

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

90.000 €

Vand casa Balotesti0724214209

Balotești

La ~5km distanță

2 camere
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

35.000 €

Casa de Vanzare in localitatea Jidostita jud MH

Jidoștița

La ~5km distanță

3 camere
151 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

23.000 €

Casa batraneasca

Jidoștița

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

28.000 €

casa com Balvanesti Principala la 25 min de Sev ...

Bâlvănești

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

70.000 €

Casa de vanzare

Izvoru Bârzii

La ~5km distanță

5 camere
200 mp
Agenție

2 luni în urmă
4

3.072 €
2.05 € / mp

Cota de 3/4 din teren extravilan-Izvoru Barzii, ...

Izvoru Bârzii

La ~5km distanță

1.501 mp
1.501 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

75.000 €

Casa 2 corpuri cu teren Izvoru Barzii, Mehedint ...

Izvoru Bârzii

La ~5km distanță

4 camere
102 mp
4.000 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
2

101.080 €
40 € / mp

Teren Intravilan Schitu Topolnitei (la apa)

Izvoru Bârzii

La ~5km distanță

2.527 mp
2.527 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

37.500 €
50 € / mp

Teren 750 m intravilan Balotesti , comuna Izvor ...

Izvoru Bârzii

La ~5km distanță

750 mp
750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
13

149.000 €

Casă spațioasă pentru cei care pun preț pe cal ...

Schinteiești

La ~5km distanță

5 camere
247 mp
1.082 mp teren
Duplex
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

55.000 €

Proprietar vand casa

Bobaița

La ~5km distanță

4 camere
170 mp
11.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

25.000 €

Casa de vanzare

Budănești

La ~10km distanță

4 camere
80 mp
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

60.000 €

Casa 1/2 duplex de vanzare

Bahna

La ~10km distanță

3 camere
150 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

15.000 €

Casa batraneasca de vanzare la Bahna comuna ilo ...

Bahna

La ~10km distanță

2 camere
110 mp
700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

50.000 €
10 € / mp

Teren agricol Halanga

Halânga

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

75.000 €
15 € / mp

Vand teren

Halânga

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

122.000 €
6.99 € / mp

Vand teren extravilan

Halânga

La ~10km distanță

17.447 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

90.000 €
2.14 € / mp

Teren

Halânga

La ~10km distanță

42.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

33.000 €
31.61 € / mp

Teren + construc?ie inceputa Brezni?a-Ocol

Breznița-Ocol

La ~10km distanță

1.044 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

16.500 €

Casa de vanzare nelocuibila

Malovăț

La ~10km distanță

1.021 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
20

95.000 €

Proprietar, vand casa noua (186mp) + casa veche ...

Malovăț

La ~10km distanță

5 camere
186 mp
1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

62.000 €

Vand Casa in Colibasi sat Lazu

Malovăț

La ~10km distanță

3 camere
45 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

35.000 €

Vand doua case in sat 23 August sau schimb cu g ...

Malovăț

La ~10km distanță

1 camere
1.000 mp
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
7

400.000 €
100 € / mp

Teren comercial / industrial, de vanzare in zon ...

Gura Văii

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

45.000 €

Apartament 2 camere + 2 terase

Gura Văii

La ~10km distanță

2 camere
49 mp
Etaj 4
1986
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

58.000 €

Apartament 2 camere 56 mp | Etaj 4/4 | Zona Sco ...

Gura Văii

La ~10km distanță

2 camere
56 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
18

295.000 €

Vila spatioasa aproape de centru | 259 mp | Pia ...

Gura Văii

La ~10km distanță

4 camere
242 mp
Agenție

3 luni în urmă
8

78.000 €

Apartament decomandat 3 camere Zona Hotel Traia ...

Gura Văii

La ~10km distanță

3 camere
68 mp
Etaj 3