Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
3

45.000 €
/ lună 4.89 € / mp / lună

Teren Totia

Totia

9.200 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
2

9.500 €
/ lună 8.64 € / mp / lună

teren ideal pentru cabana

Totia

1.100 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

1.500 €
/ lună

INCHIRIERE

Băcia

La ~5km distanță

5 camere
300 mp
6.500 mp teren
Individuală
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

480.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren intravilan 32.000 mp pozitie strategica l ...

Băcia

La ~5km distanță

32.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

43.000 €
/ lună 15.93 € / mp / lună

Vand teren 2700 m industrial Bacia

Băcia

La ~5km distanță

2.700 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

4.747 €
/ lună

Inchiriez casa neterminata de 240 m2 in bacia

Băcia

La ~5km distanță

4 camere
240 mp
330 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

17.500 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Teren constructie hale/atelier -INTRAVILAN 2026 ...

Simeria Veche

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

17.500 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Teren constructie -PUZ 2026

Simeria Veche

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

55.000 €
/ lună 6.40 € / mp / lună

Teren constructie/investitie 8600 acces DN7 si ...

Simeria Veche

La ~5km distanță

8.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

31.000 €
/ lună 22.90 € / mp / lună

Vand teren Petrosani strada Maleia

Petreni

La ~5km distanță

1.354 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
18

380.000 €
/ lună 950 € / mp / lună

Teren investitii Hunedoara/ jud. Hunedoara

Batiz

La ~5km distanță

400 mp teren
3E
Agenție

1 lună în urmă
4

20.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intravilan, 1000 -1500mp, parcela de colt ...

Batiz

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

350 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Simeria

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
Etaj 3
1977
Agenție

3 luni în urmă
5

1.200 €
/ lună 9.84 € / mp / lună

A1 Simeria Panou Publicitar GIGANT (14x8m) Vizi ...

Exterior Sud, Simeria

La ~5km distanță

122 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
16

350 €
/ lună

Închiriere apartament la casă

Central, Simeria

La ~5km distanță

1 camere
63 mp
350 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
7

192 €
/ lună

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere

Central, Simeria

La ~5km distanță

2 camere
43 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

192 €
/ lună

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere

Central, Simeria

La ~5km distanță

2 camere
43 mp
Agenție

4 zile în urmă
10

200 €
/ lună

Cazare muncitori I 30 persoane I Simeria

Central, Simeria

La ~5km distanță

9 camere
200 mp
400 mp teren
3E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan Simeria langa autostrada

Central, Simeria

La ~5km distanță

2.481 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

18.400 €
/ lună 34.07 € / mp / lună

Teren intravilan | 540 mp | Zona in dezvoltare ...

Central, Simeria

La ~5km distanță

540 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

163.800 €
/ lună 21 € / mp / lună

Teren Intravilan de vanzare, 7800 mp, zona Sime ...

Central, Simeria

La ~5km distanță

7.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan 2300 mp langa Calan ideal ...

Central, Simeria

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

4 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Se inchiriaza spatiu industrial/comercial cu su ...

Central, Simeria

La ~5km distanță

200 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
2

49.000 €
/ lună 49 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 1000 mp, zona Sime ...

Central, Simeria

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

340 €
/ lună

Apartament 3 camere Centru

Central, Simeria

La ~5km distanță

3 camere
64 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

210.000 €
/ lună 34.38 € / mp / lună

Teren intravilan 6.109 mp zona centrala Simeria ...

Central, Simeria

La ~5km distanță

6.109 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

22.540 €
/ lună 49 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 460 mp, zona Simer ...

Central, Simeria

La ~5km distanță

460 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

98 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat Simeria

Central, Simeria

La ~5km distanță

1 camere
25 mp
Parter
2000
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

118 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat Simeria

Central, Simeria

La ~5km distanță

1 camere
28 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Simeria

La ~5km distanță

14.300 mp teren