Proprietăți unice: 8
Proprietari: 3
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
14

215.000 €

Casa D+P+1 cu priveliște către Dunăre, teren 75 ...

Schela Cladovei

6 camere
319 mp
750 mp teren
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

144.812 €
82 € / mp

Teren de vanzare in Schela Cladovei, 1760 MP, I ...

Schela Cladovei

1.766 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

18.000 €

Garsoniera de vanzare

Schela Cladovei

1 camere
22 mp
Etaj 3

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
10

150.000 €

Casa 3 camere aproape de Dunare

Schela Cladovei

3 camere
116 mp
Agenție

2 luni în urmă
16

375.000 €

Cladire Comerciala + Apartamente | 390 mp | Dru ...

Schela Cladovei

390 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

17.800 €

Mobilata Si Utilata

Schela Cladovei

1 camere
20 mp
Etaj 3
Agenție

6 luni în urmă
6

170.000 €
119.21 € / mp

Teren intravilan 1426 mp, deschidere 35 ml

Schela Cladovei

1.426 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

20.000 €

Garsoniera Schela Cladovei

Schela Cladovei

2 camere
24 mp
Etaj 4

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

200.000 €

Casă S+P+M, 6 camere, teren 1500 mp

Schela, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

6 camere
157 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

17.000 €

vind garsoniera in schela

Schela, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

1 camere
17 mp
Etaj 3
1977
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

30.000 €

Garsoniera confort 1, Zona Schela Cladovei

Schela, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

1 camere
28 mp
Demisol
1985

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

160.000 €

Proprietar vand casa Comision 0%

Schela, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

6 camere
140 mp
1.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

18.500 €

Renovata Utilata Si Mobilata

Schela, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

1 camere
20 mp
Etaj 3
1985
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
6

170.000 €
119.21 € / mp

Teren intravilan 1426 mp, deschidere 35 ml

Schela, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

1.426 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

20.000 €

Garsoniera vanzare

Schela, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

1 camere
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
10

200.000 €

Casa Vila noua, 7 camere, 264mp, teren 1707 mp ...

Schela, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

6 camere
264 mp
1.707 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
7

400.000 €
100 € / mp

Teren comercial / industrial, de vanzare in zon ...

Schela, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

4.000 mp teren
f.s. 180 m
Agenție

1 lună în urmă
3

76.500 €
25 € / mp

Teren Intravilan 3000 mp Zona Centura -Dudas Sc ...

Schela, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

3.060 mp
3.060 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

19.000 €

Vand garsoniera-Schela-23mp cu baie si bucatari ...

Schela, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

1 camere
23 mp
1980
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
15

1.500.000 €

Hotel - Restaurant de 5000mp, acces facil ?i se ...

Schela, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

5.000 mp utili
2010
Agenție

4 luni în urmă
8

85.000 €
85 € / mp

Vand teren Drobeta Turnu Severin

Schela, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

215.000 €

Casa D+P+1 cu priveli?te catre Dunare, teren 75 ...

Schela, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

6 camere
319 mp
750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

22.000 €
36.67 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Dudașu Schelei

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

105.000 €
110.000 €

Aten?ie ! Casa la ro?u !

Mărăcineanu, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
4 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

190.000 €

Vand casa cu etaj

Mărăcineanu, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

3 camere
110 mp
Agenție

9 luni în urmă
2

1.500.000 €
98.56 € / mp

Teren Centura Severin – Acces din Giratoriu, 15 ...

Mărăcineanu, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

15.219 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

100.000 €

Vand casa parter, etaj+pod(mansarda)zona Walter ...

Mărăcineanu, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

4 camere
130 mp
Agenție

1 lună în urmă
7

39.200 €
80 € / mp

Loturi de 500MP zona Walter - Prelungirea Linis ...

Mărăcineanu, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

490 mp
490 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

65.000 €
162.50 € / mp

Teren pentru vanzare

Mărăcineanu, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

300.000 €
50 € / mp

Teren Walter Maracineanu 6000 mp (90 m front st ...

Mărăcineanu, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

6.000 mp
6.000 mp teren