Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

55.080 €
36 € / mp

Teren intravilan - 36 euro pe m.p - Cerneti - j ...

Cerneți

1.530 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

120.000 €

Vand casa moderna la gri - spatiu generos, mate ...

Șimian

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

89.000 €
10 € / mp

Vand teren in Simian-Mehedinti

Șimian

La ~5km distanță

8.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

215.000 €

Casa la Cheie Simian

Șimian

La ~5km distanță

3 camere
144 mp
333 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

220.000 €

Casa spatioasa, mobilata,utilata,perfect pentru ...

Șimian

La ~5km distanță

3 camere
160 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

115.000 €

Casa de vanzare Simian Mh

Șimian

La ~5km distanță

4 camere
124 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
19

90.000 €

De vanzare casa noua in Simian cu incalzire in ...

Șimian

La ~5km distanță

100 mp
Agenție

5 luni în urmă
4

70.000 €

Casa Șimian

Șimian

La ~5km distanță

4 camere
126 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

3.334 €
4.76 € / mp

Vand teren Simian zona gara

Șimian

La ~5km distanță

700 mp
700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

141.500 €

Un nou complex de 11 case in Simian

Șimian

La ~5km distanță

4 camere
147 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

675.000 €
75 € / mp

Vand teren la dunare

Șimian

La ~5km distanță

9.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

160.000 €

Casa de vanzare P+M TEREN 1200 mp ?imian

Șimian

La ~5km distanță

3 camere
200 mp
1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

76.900 €
80.000 €

Apartament 4 camere, modern si spatios, perfect ...

Șimian

La ~5km distanță

4 camere
80 mp
Etaj 2 / 2
1989
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

285.000 €

Casa de Vanzare +Vulcanizare

Șimian

La ~5km distanță

6 camere
200 mp
1 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

160.000 €

Casa de vinzare

Șimian

La ~5km distanță

289 mp
388 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

90.000 €

Case de vanzare in com Simian

Șimian

La ~5km distanță

240 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

56.000 €

Vand casa cu teren in Simian

Șimian

La ~5km distanță

4 camere
2.000 mp
Agenție

4 luni în urmă
5

1.000.000 €
25.58 € / mp

Vand teren intravilan in Simian, Mehedinti

Șimian

La ~5km distanță

39.099 mp
39.099 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

72.000 €

Vand apartament 3 camere in Simian

Șimian

La ~5km distanță

3 camere
71 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

40 €
0.06 € / mp

Parcela teren 652mp simian zona paraul baran pe ...

Șimian

La ~5km distanță

652 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

36 €
0 € / mp

Teren de vanzare

Șimian

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

36.000 €
20 € / mp

Teren 1800 mp in Cerneti

Șimian

La ~5km distanță

1.800 mp
1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

25 €
0.05 € / mp

Teren parcelat de vanzare,Simiam

Șimian

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

300 €
0.30 € / mp

Teren 1000 mp + spatiu birou + acces DN56A + po ...

Șimian

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

200.000 €
10 € / mp

Dau spre vanzare doua parcele teren

Șimian

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

12 €
0 € / mp

Teren de vanzare

Șimian

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

98.000 €

Casa de vanzare com.Simian jud.Mh

Șimian

La ~5km distanță

4 camere
80 mp
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

274.620 €
60 € / mp

TEREN INTRAVILAN SIMIAN - 4.577 mp - PRETABIL C ...

Șimian

La ~5km distanță

4.577 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

55.000 €
77.90 € / mp

Teren intravilan Simian

Șimian

La ~5km distanță

706 mp
706 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
9

109.000 €
30.14 € / mp

Teren extravilan Simian Calea Hinovei 3616mp sa ...

Șimian

La ~5km distanță

3.616 mp
3.616 mp teren