Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

69.900 €

Vând casă 163 mp în Ciolt, Maramureș, teren 750 ...

Ciolt

2 camere
163 mp
750 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
12

235.000 €

Castel de Vanzare IN MARAMURES

Berchezoaia

La ~5km distanță

10 camere
800 mp
24.700 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

16.000 €
3.05 € / mp

Teren cu panorama superba în Berchezoaia + bonu ...

Berchezoaia

La ~5km distanță

5.240 mp teren
f.s. 34 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
14

118.000 €

Proprietate spatioasa cu teren generos -în Buci ...

Buciumi

La ~5km distanță

6 camere
356 mp
2.681 mp teren
2000

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 zile în urmă
14

118.000 €

Proprietate spatioasa cu teren generos -in Buci ...

Hovrila

La ~5km distanță

4 camere
356 mp
Agenție

2 luni în urmă
8

57.000 €

Casa cu teren generos in Buciumi

Hovrila

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
18

89.800 €
598.67 € / mp

FILM! Casa si domeniu de 5.000mp, in Berchez:o ...

Berchez

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 22 m
Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
10

115.000 €

Casă/pensiune spațioasă în Berchez, Maramureș!

Berchez

La ~5km distanță

5 camere
234 mp
1.600 mp teren
2017
Agenție

5 luni în urmă
13

119.900 €

Vila 234 mp, 5 Dormit. Renovata 2019, 20 km BM, ...

Berchez

La ~5km distanță

7 camere
234 mp
1.600 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 119,900 € și 135.000 €
Agenție

3 luni în urmă
10

600 €
0.60 € / mp

In Berchez,de vanzare un hectar livada cu pomi ...

Berchez

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
12

235.000 €

Castel de Vanzare IN MARAMURES

Berchez

La ~5km distanță

10 camere
800 mp
24.700 mp teren
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
5

69.990 €
5.51 € / mp

DE VÂNZARE – Teren intravilan Codru Butesii / S ...

Codru Butesii

La ~5km distanță

12.700 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
19

275.000 €
4.95 € / mp

Oportunitate de investitie-TEREN DE VANZARE

Codru Butesii

La ~5km distanță

55.600 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
5

169.990 €
5.54 € / mp

DE VÂNZARE – Teren intravilan 3 hectare, in Cod ...

Codru Butesii

La ~5km distanță

30.670 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

15.712 €

casa de Vanzare

Șomcuta Mare

La ~5km distanță

140 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

58.000 €

casa+teren de vanzare

Șomcuta Mare

La ~5km distanță

2 camere
80 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

75.000 €

Casa din caramida cu 3 camere de vanzare in Som ...

Șomcuta Mare

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
900 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

15.750 €
4.50 € / mp

Teren Intravilan de Vanzare la Drum European

Periferie, Șomcuta Mare

La ~5km distanță

3.500 mp teren
f.s. 13 m
Construcții
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
11

110.000 €

Somcuta Mare, casa D+P+1, 22 ari teren

Șomcuta Mare

La ~5km distanță

5 camere
160 mp
2.200 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

15.000 €
12 € / mp

DE VÂNZARE TEREN INTRAVILAN SAU PARCELA – Șomcu ...

Central, Șomcuta Mare

La ~5km distanță

1.250 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

90.000 €

Casa centrala ?omcuta Mare 2 locuin?e + teren 1 ...

Central, Șomcuta Mare

La ~5km distanță

3 camere
200 mp
1.600 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
8

20.000 €
7.97 € / mp

Teren intravilan 2510 mp, Livezilor, Somcuta Ma ...

Șomcuta Mare

La ~5km distanță

2.510 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
8

41.000 €
15.01 € / mp

Teren intravilan 2732 mp, Strada 1 Mai, Somcuta ...

Șomcuta Mare

La ~5km distanță

2.732 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
7

97.000 €

Casa /Spatiu comercial de vanzare

Ultracentral, Șomcuta Mare

La ~5km distanță

4 camere
280 mp
225 mp teren
2006
Agenție

Mai mult de un an
3

25.000 €
25 € / mp

Somcuta Mare, central, 10 ari teren

Șomcuta Mare

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

500 €
0.15 € / mp

Vand teren intravilan Buciumi, 500e/ar fix.

Exterior Vest, Șomcuta Mare

La ~5km distanță

3.400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

73.000 €
12.81 € / mp

Teren 5,700mp Somcuta Mare / investitie cu pote ...

Sud-Vest, Șomcuta Mare

La ~5km distanță

5.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
9

50.000 €

Vand apartament cu 2 camere Somcuta Mare

Central, Șomcuta Mare

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 4
1990
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

55.000 €

Oportunitate teren intravilan Somcuta Mare

Central, Șomcuta Mare

La ~5km distanță

f.s. 44 m
Agenție

2 luni în urmă
8

57.000 €

Casa cu teren generos in Buciumi

Central, Șomcuta Mare

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
2.200 mp teren