Case
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție

3 luni în urmă
13

129.900 €

Casa cu 5 camere de vanzare in Piatra, Maramure ...

Remeți

5 camere
240 mp
2.688 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

109.000 €
113.500 €

Vila cu teren central Remeti Maramures

Remeți

153 mp
1.662 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

54.900 €

Casa cu anexe Remeti pe Somes

Remeți

3 camere
131 mp
1.733 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
5

17.700 €
20.650 €
6 € / mp

Pret excelent ! 600 eur Berchez,teren intravila ...

Remetea Chioarului

La ~5km distanță

2.950 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

22.500 €
28.850 €
7.02 € / mp

Teren intravilan generos 3.206 mp in Remecioara ...

Remetea Chioarului

La ~5km distanță

3.206 mp
3.206 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

148.700 €

Casă nouă de vânzare – Remetea Chioarului, zonă ...

Remetea Chioarului

La ~5km distanță

3 camere
105 mp
458 mp teren

Agenție

1 lună în urmă
13

46.550 €
7 € / mp

Teren intravilan Berchez 3700 mp+ 2950 mp Utili ...

Remetea Chioarului

La ~5km distanță

6.650 mp
6.650 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

45.000 €

Casa P+M Remetea Chioarului, 135 mp utili, tere ...

Remetea Chioarului

La ~5km distanță

3 camere
135 mp
435 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 45,000 € și 49.500 €
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

139.000 €

De vanzare casa semifinisata Remetea Chioarului

Remetea Chioarului

La ~5km distanță

150 mp
19 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
16

115.000 €

Casa de vanzare cu 5 dormitoare recent renovata

Remetea Chioarului

La ~5km distanță

6 camere
14.300 mp
14.300 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
14

115.000 €

Casa de vanzare cu 5 dormitoare recent renovata

Remetea Chioarului

La ~5km distanță

6 camere
14.300 mp
14.300 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
19

85.000 €

Casa renovata cu teren 600 mp, garaj si anexe P ...

Remetea Chioarului

La ~5km distanță

3 camere
600 mp
600 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

0 €

Remetea Chioarului, 29 ari teren

Remetea Chioarului

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
4

9.800 €
8.44 € / mp

Teren INTRAVILAN de vanzare - Remetea Chioarulu ...

Remetea Chioarului

La ~5km distanță

1.161 mp
1.161 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

10.730 €
3.70 € / mp

Remetea Chioarului, 29 ari teren

Remetea Chioarului

La ~5km distanță

2.900 mp
2.900 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

21.000 €
5.65 € / mp

Teren intravilan in Remetea Chioarului

Remetea Chioarului

La ~5km distanță

3.718 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

28.850 €
9.00 € / mp

Teren intravilan generos 3.206 mp in Remecioara ...

Remecioara

La ~5km distanță

3.206 mp
3.206 mp teren
f.s. 6 m
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

22.500 €
28.850 €
7.02 € / mp

Teren intravilan generos 3.206 mp în Remecioara ...

Remecioara

La ~5km distanță

3.206 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

40.500 €
15 € / mp

Coas, 27 ari teren

Coaș

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
6

47.000 €

Coas, casa la rosu

Coaș

La ~5km distanță

2 camere
80 mp
800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

13.999 €
12.57 € / mp

Teren de vanzare in Coas, zona linistita

Coaș

La ~5km distanță

1.114 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
7

19.999 €
7.81 € / mp

Teren de vanzare in Coas, zona linistita

Coaș

La ~5km distanță

2.562 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

50.000 €

vand casa si pamant

Coaș

La ~5km distanță

3 camere
105 mp
12 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
17

85.000 €

Casa P+M, teren 1.200 mp Coas

Coaș

La ~5km distanță

4 camere
127 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

75.000 €

Casa individuala in Coas - 20 ari teren - Comis ...

Coaș

La ~5km distanță

2 camere
86 mp
2.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

45.000 €
15 € / mp

Teren intravilan in Coas

Coaș

La ~5km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

46.000 €
11.50 € / mp

Teren pentru constructie, 40 ari, zona Exterior ...

Coaș

La ~5km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

41.000 €
11.71 € / mp

Teren de 35 ari in Coas cu toate utilitatile la ...

Coaș

La ~5km distanță

3.500 mp
3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
19

75.000 €

Casa 100 mp cu teren 1200 mp. Construc?ie 2019.

Coaș

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

63.000 €

Vand Casa de vacanta comuna Coas, Valea Slav

Coaș

La ~5km distanță

56 mp
350 mp teren