Case Terenuri
Proprietăți unice: 13
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
16

85.248 €
12 € / mp

Teren extravilan de vânzare comuna Șișești sat ...

Șișești

7.104 mp teren
f.s. 85 m
Fâneață
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

15 ore în urmă
5

1.400 €
0.21 € / mp

Vand Teren

Șișești

6.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

85.200 €
11.99 € / mp

Teren extravilan Sisesti de vanzare71arii

Șișești

7.104 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
5

1.200 €
0.10 € / mp

Teren Sisesti la soseaua principala ,langă pens ...

Șișești

11.743 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

20.000 €
11.06 € / mp

Teren zona superba Șișești

Șișești

1.808 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
19

95.000 €

Casa + teren 22 ari | Front 40 ml | La 10 min d ...

Șișești

3 camere
120 mp
2.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

49.900 €
8.16 € / mp

Teren-Panorama Deosebita-Danesti-Zona Secret Ga ...

Șișești

6.115 mp
6.115 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
17

88.000 €

Casa de caramida de vanzare Surdesti cu teren i ...

Șișești

3 camere
72 mp
5.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

75.700 €
13.49 € / mp

Vanzare teren, intravilan, ?i?e?ti, Maramure? - ...

Șișești

5.613 mp
5.613 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

24.000 €
11.96 € / mp

Teren intravilan de vanzare ?urde?ti

Șișești

2.007 mp
2.007 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

190.000 €

?urde?ti Pensiune turistica | Exclusivitate | C ...

Șișești

7 camere
430 mp
1.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

38.000 €
6.34 € / mp

DE VANZARE LOCATIE SUPERBA

Șișești

5.995 mp
5.995 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

79.000 €

Casa de vanzare cu 4 camere si garaj

Șișești

4 camere
1.278 mp
1.278 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
3

37.000 €
18.50 € / mp

Unguras, 20 ari teren

Unguraș

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
15

154.000 €

Casa Unguras / 14 Km de Baia Mare

Unguraș

La ~5km distanță

5 camere
155 mp
1.600 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
4

101.000 €
16.95 € / mp

TEREN de vânzare în Unguras

Unguraș

La ~5km distanță

5.960 mp teren
Construcții

Agenție

5 luni în urmă
10

160.000 €

Unguras, casa , 6 ari teren

Unguraș

La ~5km distanță

4 camere
180 mp
600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

29.699 €
27.00 € / mp

Teren 11 arii intravilan de vanzare in Unguras, ...

Unguraș

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
13

35.000 €

Oportunitate! Casa cu teren generos in Unguras, ...

Unguraș

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Agenție

3 luni în urmă
33

149.999 €

Casa cu piscina de vanzare, cu 6 ari de teren, ...

Unguraș

La ~5km distanță

4 camere
260 mp
600 mp teren
f.s. 20 m
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

46.000 €
20.08 € / mp

Teren intravilan superb 2.291 mp - Unguraș ...

Unguraș

La ~5km distanță

2.291 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
18

160.000 €

Casa spa?ioasa P+1 - 5 camere - teren 10 ari

Unguraș

La ~5km distanță

5 camere
160 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

91.000 €

Vanzare casa pensiune P+M

Dănești

La ~5km distanță

6 camere
150 mp
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

79.000 €

Casa de vanzare cu 4 camere si garaj

Dănești

La ~5km distanță

4 camere
98 mp
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

145.000 €

Spatiu de vanzare Baia Sprie

Dănești

La ~5km distanță

176 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

20.000 €
9.05 € / mp

Teren de vanzare

Dănești

La ~5km distanță

2.211 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

229.000 €

Ruscova-Casa cu 4dormitoare cu baie proprie, co ...

Rus

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
Agenție

9 luni în urmă
18

118.000 €

Comuna Rus, casa P+E, teren 1200 mp

Rus

La ~5km distanță

5 camere
170 mp
1.200 mp teren
2022
Agenție

3 luni în urmă
8

19.900 €
19.90 € / mp

Teren intravilan cu priveliste de vanzare in Ru ...

Rus

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă
1

1.500 €
0.50 € / mp

Vand teren intravilan intabulat

Rus

La ~5km distanță

3.000 mp teren