Case Terenuri
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
9

199.900 €

Casa / Vila cu 4 camere de vanzare

Mara

4 camere
113 mp
36.970 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

50.000 €

CASA MARE DE CARAMIDA de vanzare in Mara direct ...

Mara

3 camere
110 mp
800 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
8

47.900 €
9.82 € / mp

Teren 4,877mp Mara / Strada Principala

Mara

4.877 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
20

215.000 €

Pensiune agroturistica de vanzare | Dese?ti Mar ...

Desești

La ~5km distanță

5 camere
200 mp
3.570 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

199.000 €

Breb Casa si business PGL

Breb

La ~5km distanță

3 camere
170 mp
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

99.500 €

Casa traditionala din lemn + anexa, teren 58 ar ...

Breb

La ~5km distanță

3 camere
106 mp

Agenție

3 luni în urmă
5

88.000 €

Casa traditionala+teren 9.035mp in Breb,Maramur ...

Breb

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Agenție

3 luni în urmă
5

88.000 €

Casa traditionala+teren 9.035mp in Breb,Maramur ...

Breb

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
9.035 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

179.900 €

Doua case in stil maramuresean de vanzare in Br ...

Breb

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
1.123 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

68.000 €
9.86 € / mp

Teren intravilan 6.900mp BREB MARAMURES

Breb

La ~5km distanță

6.900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

20.000 €
2.90 € / mp

Teren extravilan Breb 6,900mp

Breb

La ~5km distanță

6.900 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

11.000 €
5.74 € / mp

Teren 1,915mp Breb / Drumul Principal

Breb

La ~5km distanță

1.915 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
20

469.000 €

Pensiune cu 10 camere de vânzare în Breb

Breb

La ~5km distanță

10 camere
384 mp utili
2012
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

78.000 €
3.74 € / mp

Teren 20,876mp Breb / Drumul Principal

Breb

La ~5km distanță

20.876 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
6

20.000 €
2.90 € / mp

Teren extravilan Breb 6,900mp

Breb

La ~5km distanță

6.900 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
5

6.200 €
0.97 € / mp

Teren 6,377mp Harnicesti / Strada Principala

Hărnicești

La ~5km distanță

6.377 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

38.000 €
40.000 €

Casă / Vilă cu 2 camere de vânzare

Hărnicești

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
4.890 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
7

35.000 €
5.20 € / mp

Oază de liniște – teren de vânzare 6.725 mp

Hoteni

La ~5km distanță

6.725 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
9

39.000 €
9.30 € / mp

Teren in cea mai turistica localitate din Roman ...

Ocna Șugatag

La ~10km distanță

4.193 mp
4.193 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

15.000 €
23.81 € / mp

Parcele de vanzare in Ocna Sugatag

Ocna Șugatag

La ~10km distanță

630 mp
630 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

68.000 €
9.86 € / mp

Teren intravilan 6.900mp BREB MARAMURES

Ocna Șugatag

La ~10km distanță

6.900 mp
6.900 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

155.000 €

Casa de vanzare Ocna Sugatag

Ocna Șugatag

La ~10km distanță

4 camere
150 mp
150 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
15

220.000 €

Casa cu 5 camere + anexa, curte + gradina propr ...

Ocna Șugatag

La ~10km distanță

4 camere
294 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

570.000 €

Pensiune de vanzare

Ocna Șugatag

La ~10km distanță

4 camere
700 mp
Agenție

2 luni în urmă

480.000 €
82.29 € / mp

Oportunitate Investitie Ocna Sugatag

Ocna Șugatag

La ~10km distanță

5.833 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

155.000 €

Casa de vanzare Ocna Sugatag

Ocna Șugatag

La ~10km distanță

4 camere
150 mp
Agenție

6 luni în urmă

61.900 €

Casa / Vila cu 2 camere de vanzare

Ocna Șugatag

La ~10km distanță

2 camere
56 mp
1.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

35.000 €
5.20 € / mp

Oaza de lini?te teren de vanzare 6.725 mp

Ocna Șugatag

La ~10km distanță

6.725 mp
6.725 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

20.000 €
2.90 € / mp

Teren extravilan Breb 6,900mp

Ocna Șugatag

La ~10km distanță

6.900 mp
6.900 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
20

550.000 €

Pensiune premium in Maramure?ul Istoric cu veni ...

Ocna Șugatag

La ~10km distanță

6 camere
475 mp
3.500 mp teren