Proprietăți unice: 285
Proprietari: 60
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
11

240.000 €
235.000 €

Dezvoltator - Vile individuale P+1, cartier pri ...

Est, Buftea

5 camere
125 mp
425 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
46

378.000 €

Casă individuală Buftea, 3.162 mp teren, ieșire ...

Sud-Vest, Buftea

10 camere
420 mp
3.126 mp teren
f.s. 13 m
Agenție

Mai mult de un an
8

1.500.000 €

Hala zona de nord Buftea

Central, Buftea

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

185.091 €
152.968 €

Duplex 3 camere The Suburb Buftea

Nord, Buftea

3 camere
81 mp
Etaj 4 / 4
2024
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

769.945 €
55 € / mp

Teren industrial de vanzare 13.999 mp zona Eli ...

Buftea

13.999 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

4.392.300 €
3.630.000 €
43.92 € / mp

REL4001019 Teren 10 ha langa Kaufland si Creved ...

Central, Buftea

100.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

482.000 €
39.03 € / mp

Teren intravilan stradal Buftea

Central, Buftea

12.350 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
12

1.481.088 €
42 € / mp

Teren pentru proiect de case in Buftea, cu desc ...

Buftea

35.264 mp teren
f.s. 88 m
Construcții
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
25

224.900 €

Vila superba 2018 5 camere, de vanzare, Buftea

Central, Buftea

5 camere
132 mp
300 mp teren
2018
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

148.900 €
144.900 €

Buftea - casa 4 camere NOUA tip duplex

Exterior Vest, Buftea

4 camere
110 mp
195 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

140.000 €

DOM00282 - Casa 4 camere duplex cu perete dublu

Central, Buftea

4 camere
105 mp
355 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
17

4.200.000 €

Resort & Business Complex – investiție majoră, ...

Central, Buftea

2.000 mp utili
3E
2000
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

161.570 €
133.529 €

Duplex 2 camere The Suburb Buftea

Nord, Buftea

2 camere
66,8 mp
Etaj 4 / 4
2024
Agenție

Mai mult de un an
2

42.500 €
27.24 € / mp

Buftea-Samurcasi, Teren 1560 mp,dubla deschider ...

Nord, Buftea

1.560 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

153.114 €
126.541 €

Apartament cu 3 camere The Suburb Buftea

Nord, Buftea

3 camere
72,1 mp
Etaj 1 / 4
2024
Agenție

Mai mult de un an
5

437.500 €
25 € / mp

Teren Buftea Gara langa Hale Rombiz industrial ...

Nord, Buftea

17.500 mp teren
f.s. 67 m
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
11

120.000 €

Buftea Casa tip Duplex 3 camere- Comision 0%

Est, Buftea

3 camere
100 mp
170 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 120,000 € și 124.900 €
Agenție

Mai mult de un an
8

481.650 €
39 € / mp

Teren 12350 mp, intravilan, amplasare de except ...

Central, Buftea

12.350 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

215.837 €
178.378 €

Duplex 3 camere The Suburb Buftea

Nord, Buftea

3 camere
88,6 mp
Etaj 4 / 4
2024
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

171.101 €
141.406 €

Duplex 3 camere The Suburb Buftea

Nord, Buftea

3 camere
82,9 mp
Etaj 4 / 4
2024
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

186.320 €
153.984 €

Duplex 3 camere The Suburb Buftea

Nord, Buftea

3 camere
85,4 mp
Etaj 4 / 4
2024
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

238.435 €
197.054 €

Apartament 4 camere cu gradina The Suburb Bufte ...

Nord, Buftea

4 camere
105 mp
Parter / 4
2024
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

206.152 €
170.374 €

Apartament cu 4 camere cu gradina The Suburb Bu ...

Nord, Buftea

4 camere
93,4 mp
Parter / 4
2024
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

250.000 €
240.000 €

|Buftea|4Dormitoare(1 Pe Parter)|Teren 677 mp2| ...

Buftea

5 camere
150 mp
677 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
5

2.275.000 €
35 € / mp

Teren Chitila Buftea DN7 la Noda Autostrada ...

Central, Buftea

65.000 mp teren
f.s. 292 m
Construcții
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
9

143.000 €

Casa parter 2025,incalzire in pardoseala3 dormi ...

Buftea

4 camere
75 mp
320 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

Mai mult de un an
10

139.000 €

CENTRAL Buftea, langa Palatul Stirbey, vila S+P ...

Central, Buftea

4 camere
217 mp
290 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

Mai mult de un an
7

320.000 €
37.20 € / mp

Buftea 8.601 Mp str. Aviatiei

Sud, Buftea

8.601 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

49.990 €
25.00 € / mp

Teren Crevedia | 2000 mp | Toate utilitatile

Central, Buftea

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

400.000 €
44.80 € / mp

Parcela cu 15 loturi de 460mp, drum privat in z ...

Nord, Buftea

8.929 mp teren
Construcții