Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

16.000 €
6.40 € / mp

vanzare teren

Radu Vodă

2.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

40.000 €

CASA cu TEREN la tara de vanzare

Izvoarele

La ~5km distanță

3 camere
300 mp
1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

35.000 €

vond casa locoibila

Izvoarele

La ~5km distanță

62 mp
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

35.000 €

vind casa locuibila

Izvoarele

La ~5km distanță

4 camere
62 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

35.000 €

Vand casa locuibila Izvoarele

Izvoarele

La ~5km distanță

1 camere
62 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

35.000 €

Vand casa locuibila Izvoarele

Izvoarele

La ~5km distanță

1 camere
Agenție

2 săptămâni în urmă
19

38.000 €

Casa de vanzare - Giurgiu - Petru Rare?

Izvoarele

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

35.000 €

Vand casa locuibila Izvoarele

Izvoarele

La ~5km distanță

4 camere
62 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

35.000 €

Vand casa locuibila Izvoarele

Izvoarele

La ~5km distanță

4 camere
62 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

35.000 €

Vand casa locuibila Izvoarele.

Izvoarele

La ~5km distanță

4 camere
62 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

72.000 €

Vand casa 155mp cu teren in lzvoarele, jud Giur ...

Chiriacu

La ~5km distanță

155 mp
830 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
7

52.000 €

Casa cu teren generos 1600 mp, Petru Rares, Giu ...

Valea Bujorului

La ~10km distanță

4 camere
85 mp
1.600 mp teren
f.s. 25 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

100.000 €

Casa solida ?i primitoare (1500 mp teren, la 60 ...

Valea Bujorului

La ~10km distanță

4 camere
127 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

88.000 €

Vand casa cu teren la 65 km de Bucuresti,s-au s ...

Valea Bujorului

La ~10km distanță

2 camere
2.100 mp
2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

35.000 €

casa de vanzare

Oncești

La ~10km distanță

4 camere
128 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

30.000 €

Casa de vanzare

Oncești

La ~10km distanță

5 camere
180 mp
1.300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

45.000 €

Casa de vanzare Buturugeni,25 km de Bucuresti,t ...

Oncești

La ~10km distanță

2 camere
50 mp
Agenție

Mai mult de un an
3

250.000 €
6.58 € / mp

Teren intravilan 38.000 mp pentru parc fotovolt ...

Ghizdaru

La ~10km distanță

38.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

115.000 €

Casa Comuna Stanesti sat Ghizdaru

Ghizdaru

La ~10km distanță

4 camere
109 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

23.551 €

Casa de vanzare

Ghizdaru

La ~10km distanță

3 camere
94 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

2 €
0 € / mp

Teren de vanzare 17000 mp

Ghizdaru

La ~10km distanță

17.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

45.600 €
12 € / mp

Teren Stanesti - Giurgiu, intravilan, drum asfa ...

Stănești

La ~10km distanță

3.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

350.000 €
3.50 € / mp

Teren investiție energie fotovoltaic

Stănești

La ~10km distanță

100.000 mp teren
f.s. 100 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
15

25.000 €
25.77 € / mp

Teren 1000 mp sat BALANU JUD GIURGIU

Stănești

La ~10km distanță

970 mp
970 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

25.000 €

Teren cu casa batraneasca de vanzare la tara

Stănești

La ~10km distanță

4 camere
1.150 mp
Agenție

2 luni în urmă
7

45.000 €

Casa de vanzare Buturugeni,25 km de Bucuresti,t ...

Stănești

La ~10km distanță

2 camere
50 mp
1.966 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

5.049 €
3 € / mp

Vand teren intravilan 1683 mp

Stănești

La ~10km distanță

1.683 mp
1.683 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

25.000 €

Casa de vanzare batraneasca

Stănești

La ~10km distanță

3 camere
2.000 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

11.000 €

Vand casa batraneasca renovabila in Giurgiu,com ...

Stănești

La ~10km distanță

4 camere
110 mp
Agenție

1 lună în urmă
7

103.000 €
105.000 €
17.17 € / mp

Teren vanzare Ogrezeni | 6.000 mp | Ideal case ...

Stănești

La ~10km distanță

6.000 mp
6.000 mp teren