Proprietăți unice: 84
Proprietari: 15
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
51

141.900 €

FARA COMISION in Joita casa mobilata elegant ut ...

Joița

4 camere
118 mp
380 mp teren
2020
Agenție

Ieri
20

165.000 €

Casa 4 camere de vanzare in Dragomiresti-Deal C ...

Joița

4 camere
58 mp
Agenție

2 zile în urmă

105.000 €

Casa mobilata comuna Joita str.Calea Bucuresti ...

Joița

3 camere
89 mp
390 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 zile în urmă
15

350.000 €

Vanzare vila deosebita, D+P+M Bacu/Joita, teren ...

Joița

5 camere
296 mp
1.100 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

210.000 €
30.49 € / mp

Teren Intravilan Joita, 6888 mp, utilitati, la ...

Joița

6.888 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

102.000 €
30 € / mp

Teren de vanzare Joi?a

Joița

3.400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
11

135.000 €

Casa 4 camere de vanzare in Dragomiresti-Deal - ...

Joița

4 camere
150 mp
450 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

88.100 €

CASA 4 camere la rosu la 20 minute de Bucuresti

Joița

4 camere
160 mp
250 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

1 lună în urmă
7

18.700 €
44.52 € / mp

TEREN INTRAVILAN 420 mp la 20 minute de Bucure ...

Joița

420 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
20

160.000 €

Casa Noua Joita-Bacu, 4 Cam, Pod+Placa, Teren 5 ...

Joița

4 camere
111,5 mp
550 mp teren
2026
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
20

158.000 €

Casa Joita-Bacu, P+1+Pod, Placa, 4 Cam, Teren 4 ...

Joița

4 camere
115 mp
425 mp teren
2026
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
20

142.900 €

Casa P+1+Pod Joita, T: 350MP, 4 Camere, Mobilat ...

Joița

4 camere
117,11 mp
350 mp teren
2020
Agenție

1 lună în urmă
3

29.999 €
34.21 € / mp

Teren Joita (Giurgiu)

Joița

877 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
15

320.000 €
50 € / mp

Teren parcelabil, intravilan, 6400mp cu casa re ...

Joița

6.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
15

126.000 €

Comision Zero - Acte Gata - Vile la pret de apa ...

Joița

3 camere
100 mp
240 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
20

199.700 €
241.576 €

Casa P+1+pod, placa, teren 500mp, finisaje prem ...

Joița

4 camere
121,5 mp
500 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
13

107.500 €

Ocazie! Casa pe parter, 3 camere, teren 358mp, ...

Joița

3 camere
89,8 mp
358 mp teren
2000
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
15

105.000 €

Oportunitate unica! Casa P+Pod Joita 3Cam, Tere ...

Joița

3 camere
85 mp
300 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

26.000 €
26 € / mp

Joita Giurgiu - Intravilan - 1000 mp

Joița

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

29.700 €
33 € / mp

Teren constructii intravilan 900m Joita-Giurgiu ...

Joița

900 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
15

160.000 €

Casa individuala P+1, 101mp utili, teren 370mp, ...

Joița

4 camere
101 mp
370 mp teren
f.s. 30 m
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
12

136.000 €

Casa parter P+pod, 4 cam, finisaje premium, 340 ...

Joița

4 camere
85 mp
340 mp teren
f.s. 20 m
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
13

123.000 €

Casa parter 3 cam, transport in comun, 300mp te ...

Joița

3 camere
84,1 mp
300 mp teren
f.s. 12 m
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
11

951.665 €
650.000 €
35.75 € / mp

Teren industrial de vanzare - Autostrada A1 Buc ...

Joița

26.620 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
5

165.000 €

FARA COMISIOANE casa cu 4 camere 3 bai 2 placi ...

Joița

4 camere
122,6 mp
500 mp teren
f.s. 18 m
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
7

243.000 €
27 € / mp

OFERTA Teren pentru dezvoltare imobiliara 19 lo ...

Joița

9.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
23

171.299 €
165.443 €

FARA COMISION casa cu 4 camere 2 bai PARTER + P ...

Joița

4 camere
86 mp
350 mp teren
f.s. 24 m
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
11

98.000 €

FARA COMISION de la PROPRIETAR casa cu 3 camere ...

Joița

3 camere
85 mp
358 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
9

775.500 €
1.050.000 €
34.01 € / mp

Teren de vanzare - 22800mp - Parc Industrial k ...

Joița

22.800 mp
22.800 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție

6 luni în urmă
13

105.000 €

Casa mobilata comuna Joita str.Calea Bucuresti ...

Joița

3 camere
89 mp
390 mp teren