Case Terenuri
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 2
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
28

1.020.331 €
843.249 €
17.57 € / mp

Vanzare teren intravilan Novaci, oras Mihailest ...

Novaci

58.075 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

37.500 €

Vind casa in Novaci Giurgiu

Novaci

3 camere
80 mp
874 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

141.900 €

Casa Novaci Giurgiu

Novaci

4 camere
260 mp
750 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

85.000 €

Casa de vanzare Dara?ti Vla?ca, Giurgiu

Dărăști-Vlașca

La ~5km distanță

4 camere
98 mp
300 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

48.900 €

Casă cu teren generos Dărăști-Vlașca acces rapi ...

Dărăști-Vlașca

La ~5km distanță

3 camere
140 mp
1.632 mp teren
2005
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

57.630 €

Vand casa +teren 2700mp 18m deschidere darasti ...

Dărăști-Vlașca

La ~5km distanță

150 mp
2.700 mp teren

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

136.000 €
40.01 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Com. Adunatii Co ...

Dărăști-Vlașca

La ~5km distanță

3.399 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
12

49.500 €
25.46 € / mp

Teren 1944 mp + Casa - 65 mp, Darasti-Vlasca Gi ...

Dărăști-Vlașca

La ~5km distanță

1.944 mp teren
f.s. 12 m
Proprietar
Comision 0%

Azi

47.500 €
39.19 € / mp

Vand inchiriez teren intravilan

Dărăști-Vlașca

La ~5km distanță

1.212 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

130.000 €
140.000 €

Casa de vanzare Darasti Vlasca

Dărăști-Vlașca

La ~5km distanță

3 camere
116 mp
913 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
10

118.700 €

Magurele, Dumitrana, de vanzare vila noua cu fi ...

Dumitrana

La ~5km distanță

3 camere
91 mp
250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

74.999 €

Casa Individuala 3 camere P+1E+Pod

Dumitrana

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
190 mp teren
Individuală
Agenție

2 luni în urmă
19

176.300 €

Casa individuala 5 camere | teren 500 mp | Magu ...

Dumitrana

La ~5km distanță

4 camere
135 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

110.000 €
111.000 €

Casa Magurele Dumitrana

Dumitrana

La ~5km distanță

3 camere
160 mp
Proprietar
Comision 0%

17 ore în urmă
7

35.760 €
30 € / mp

Teren intravilan Dumitrana

Dumitrana

La ~5km distanță

1.192 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

120.000 €

Duplex la rosu, 400 mp construiti, teren 500 mp ...

Dumitrana

La ~5km distanță

4 camere
400 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
15

99.000 €
110.000 €

Vila Magurele Dumitrana, Pret Valabil Doar Pana ...

Dumitrana

La ~5km distanță

4 camere
142 mp
Agenție

Mai mult de un an
9

110.000 €

Vand schimb cu apartament in sector 4 vila indi ...

Dumitrana

La ~5km distanță

5 camere
176 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
9

135.000 €

Vand Casa Dumitrana Ilfov.

Dumitrana

La ~5km distanță

2 camere
100 mp
Agenție

Azi
11

115.000 €

Casa Noua || Aproape de Bucuresti || Finisaje P ...

Dumitrana

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
Agenție

20 ore în urmă
10

115.000 €

Casa 5 camere si 400mp teren in orasul Magurele ...

Dumitrana

La ~5km distanță

5 camere
140 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

70.000 €

Propietar vand casa renovata in ilfov darasti

Dărăști-Ilfov

La ~5km distanță

3 camere
54 mp
225 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

74.800 €

Casa si teren 1800 mp Darasti

Dărăști-Ilfov

La ~5km distanță

2 camere
69 mp
1.833 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

9 luni în urmă
19

95.000 €

Casa de vanzare Darasti-Ilfov 701 mp teren

Dărăști-Ilfov

La ~5km distanță

2 camere
71 mp
701 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

130.000 €
5.96 € / mp

Vanzare teren 21820 mp Arges Darasti-Ilfov

Dărăști-Ilfov

La ~5km distanță

21.820 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

92.000 €

casa darasti ilfov

Dărăști-Ilfov

La ~5km distanță

61 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
20

165.000 €

Vand casa in complex Green City, comuna 1 Decem ...

Dărăști-Ilfov

La ~5km distanță

3 camere
187 mp
78 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

11.874 €
6 € / mp

Vand teren intravilan

Dărăști-Ilfov

La ~5km distanță

1.979 mp
1.979 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

16.500 €
33 € / mp

Vand teren intravilan 500mp la asfalt

Dărăști-Ilfov

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

56.000 €
35 € / mp

Teren Intravilan Darasti Magurele

Dărăști-Ilfov

La ~5km distanță

1.600 mp
1.600 mp teren