Case Terenuri
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

40.000 €
0.97 € / mp

Teren agricol Liesti

Liești

41.300 mp
41.300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

1.432 €
0.24 € / mp

Teren extravilan Liesti, ID: R2942565

Liești

5.900 mp
5.900 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
8

56.500 €

Apartament cu 2 camere, etaj 1, la casa - zona ...

Liești

2 camere
84,75 mp
84,75 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

56.000 €

Teren cu casa batraneasca de vanzare

Călienii Vechi

La ~5km distanță

1 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

32.000 €

Casa Serbanesti -Liesti ( jud GL)

Călienii Vechi

La ~5km distanță

4 camere
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

1.290.000 €
1.72 € / mp

Livadă de nuc: Afacere agricolă cu potențial ri ...

Bucești

La ~5km distanță

749.000 mp teren
f.s. 1 m
Livadă
Intravilan

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

26.000 €
28.000 €

Casa 4 camere + teren 1444 mp ingradit

Bucești

La ~5km distanță

3 camere
55 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
8

16.612 €

Casa si Teren Ivesti, cota parte 1/2, ID: R3070 ...

Bucești

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.290.000 €
1.72 € / mp

Livada de nuc: Afacere agricola cu potential ri ...

Bucești

La ~5km distanță

749.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
21

49.000 €

Casa demisol + parter de vanzare in Sat Vadu Ro ...

Vadu Roșca

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
1.020 mp teren
f.s. 17 m
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

39.000 €

Casa, curte si teren 2780 mp

Lungoci

La ~5km distanță

6 camere
2.780 mp
Agenție

1 lună în urmă
1

11.968 €
1.05 € / mp

Teren Agricol Extravilan 11400mp 50 km de Galat ...

Lungoci

La ~5km distanță

11.400 mp teren
f.s. 67 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
10

39.000 €

Casa Ivesti - centru

Ivești

La ~5km distanță

4 camere
80 mp
580 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

68.000 €

Casa de vanzare in IVE?TI-Gala?i

Ivești

La ~5km distanță

5 camere
2.049 mp
2.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
10

55.000 €

Casa cu 6 camere ?i 600 mp teren in comuna Ive? ...

Ivești

La ~5km distanță

6 camere
128 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
9

16.612 €

Casa si Teren Ivesti, cota parte 1/2, ID: R3070 ...

Ivești

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
1.891 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

60.000 €
7.69 € / mp

Teren Central Vulturu

Vulturu

La ~10km distanță

7.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

34.000 €

Casa de vanzare Vulturu Vrancea

Vulturu

La ~10km distanță

150 mp
Agenție

9 luni în urmă
9

37.000 €

Oportunitate unica de investitie DN23 - Trafi ...

Vulturu

La ~10km distanță

3 camere
150 mp
4.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

42.000 €
3.40 € / mp

Teren 12,360mp Botarlau / Strada Unirii

Vulturu

La ~10km distanță

12.360 mp
12.360 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

38.000 €

Casa Vulturu Vrancea Vand ,schimb cu garsoniera ...

Vulturu

La ~10km distanță

4 camere
200 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

45.000 €

Oaza de Lini?te cu Poten?ial Masiv la Doar 20 k ...

Vulturu

La ~10km distanță

4 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

75.000 €

Casa de vanzare Vulturu Vrancea

Vulturu

La ~10km distanță

4 camere
150 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

21.000 €

Vand casa batranesc.

Vulturu

La ~10km distanță

90 mp
400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
10

28.999 €

Casa / Vila cu 5 camere de vanzare Hangulesti

Vulturu

La ~10km distanță

5 camere
90 mp
1.300 mp teren
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
23

77.500 €

Casă / Vilă cu 8 camere

Vulturu

La ~10km distanță

8 camere
320 mp
633 mp teren
2006
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

1.289.536 €
8 € / mp

Vand teren intravilan DN 25. Comision Zero!!

Hanu Conachi

La ~10km distanță

161.192 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

34.500 €
17.10 € / mp

Teren Intravilan Hanu Conachi

Hanu Conachi

La ~10km distanță

2.017 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
4

13.000 €
7.22 € / mp

Teren1800mp intravilan Hanu Conachi

Hanu Conachi

La ~10km distanță

1.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

28.999 €

Casă / Vilă Hângulesti

Hângulești

La ~10km distanță

5 camere
90 mp
1.700 mp teren
1980