Proprietăți unice: 9
Proprietari: 7
Agenție

Mai mult de un an
6

165.000 €

Hala in Foltesti

Foltești

1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
12

53.000 €
56.000 €

CASA Comuna Foltești

Foltești

5 camere
200 mp
1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

76.000 €

Vand casa in Folte?ti sau schimb cu apartament ...

Foltești

3 camere
600 mp
900 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

35.000 €
33.000 €

Vand vatra de casa in Foltesti

Foltești

62 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

13.933 €

Vand apartamente Foltesti

Foltești

2 camere
107 mp
Parter
1965
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

26.000 €

vand teren

Foltești

3 camere
69 mp
Agenție

Mai mult de un an
6

19.000 €
10.56 € / mp

Teren 1800 mp + casa batraneasca - Fartanesti, ...

Foltești

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

6.000 €
3.71 € / mp

Vand vatra de casa

Foltești

1.619 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

10.000 €
6.67 € / mp

Vand vatra de casa in intravilanul satului Folt ...

Foltești

1.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

30.000 €

Casa de vanzare sat Vlascuta, jude?ul Gala?i

Măstăcani

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

28.000 €
30.000 €

Casa de vanzare sat Vlascuta, comuna Mastacani, ...

Măstăcani

La ~5km distanță

4 camere
1.000 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

15.000 €
2.54 € / mp

Vand teren 5.900 mp-ideal constructie

Măstăcani

La ~5km distanță

5.900 mp
5.900 mp teren

Agenție

3 săptămâni în urmă
9

20.000 €
5.26 € / mp

Oaza de liniste cu izvor natural si padurice - ...

Măstăcani

La ~5km distanță

3.800 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
8

55.500 €

Casa 3 camere, bucatarie, baie, beci si teren 4 ...

Măstăcani

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
4.600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

49.500 €

Casa noua Branesti -Galati

Brănești

La ~10km distanță

2 camere
75 mp
840 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

13.500 €
7.12 € / mp

Teren intravilan 1895m !

Fârțănești

La ~10km distanță

1.895 mp teren
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
6

24.540 €

Casa plus teren de vanzare sat Viile comuna Far ...

Fârțănești

La ~10km distanță

4 camere
125 mp
125 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
13

119.500 €

COMISION 0% - CONSTRUCTIE 2025 MATERIALE PREMIU ...

Fârțănești

La ~10km distanță

3 camere
118 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

24.311 €

Casa plus teren de vanzare sat Viile comuna Far ...

Fârțănești

La ~10km distanță

4 camere
125 mp
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

19.000 €
10.56 € / mp

Teren 1800 mp + casa batraneasca - Fartanesti, ...

Fârțănești

La ~10km distanță

1.800 mp teren
f.s. 14 m
Intravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
19

72.500 €

Casă de vanzare 134mp, teren 1220mp - Fartanest ...

Fârțănești

La ~10km distanță

6 camere
134 mp
1.220 mp teren
2015
Agenție

Azi
9

4.500 €
0.05 € / mp

Vand Padure de salcam 10 ha com. Fartanesti Jud ...

Fârțănești

La ~10km distanță

100.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
8

150.000 €

Vand ferma agricola jud. Galati -150.000 euro

Scânteiești

La ~10km distanță

3.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

393 €

Vand casa in Frumusita ,Jud Gala?i ,nr telefon

Frumușița

La ~10km distanță

400 mp
300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

65.000 €
44.40 € / mp

Teren intra 1464 mp Frumusita + autorizatie + f ...

Frumușița

La ~10km distanță

1.464 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

19.500 €

De vanzare teren, Sat Ijdileni

Frumușița

La ~10km distanță

1 camere
22 mp
1.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

19.500 €

De vanzare teren, Sat Ijdileni

Ijdileni

La ~15km distanță

22 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

60.000 €

Casa de vanzare Sivita

Șivița

La ~15km distanță

5 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

15.000 €
15 € / mp

teren loc casa

Ijdileni

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
8

20.000 €
6.90 € / mp

De vanzare teren intravilan + casa batraneasca

Cuca

La ~15km distanță

2.900 mp
2.900 mp teren