Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

19.000 €

Casa de vanzare sat plesa

Pleșa

3 camere
70 mp
6.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
7

47.000 €

Apartament 3 camere + garaj + anexe + teren Ber ...

Central, Berești

La ~5km distanță

3 camere
45 mp
Parter / 3
1970
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

55.000 €

Casa de vanzare localitatea Beresti jude?ului G ...

Berești

La ~5km distanță

6 camere
145 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

130.000 €

Casa de vanzare sau schimb cu apartament + dife ...

Berești

La ~5km distanță

6 camere
353 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 130,000 € și 150.000 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

19.500 €

Teren 2100mp cu 2loturi de casa batraneasca de ...

Aldești

La ~5km distanță

2.100 mp
2.100 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
13

1.026 €
0.10 € / mp

Teren cota parte 1/4 Sipote, ID: R3070064

Șipote

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
11

788 €
0.08 € / mp

Teren cota parte 3/16, Sipote, ID: R3070063

Șipote

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

9.820 €

vanzare

Gara Docăneasa

La ~5km distanță

550 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

385.000 €
0.55 € / mp

Vandt teren Balintetsi Galati 70 ha parc fotovo ...

Berești-Meria

La ~5km distanță

700.000 mp
700.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

17.000 €

De vanzare proprietate Bradesti, com. Vinderei, ...

Brădești

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
Agenție

2 luni în urmă

10.000 €

VZ TEREN agricol 2.5 HA , raza com. Malusteni, ...

Mălușteni

La ~10km distanță

1 camere
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

120.000 €

Apartament 4 camere Falticeni

Schineni

La ~10km distanță

4 camere
77 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

18.500 €

De vanzare casa batraneasca in comuna Blage?ti ...

Blăgești

La ~15km distanță

150 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

10.787 €

Vand casa in com Blage?ti jude?ul Vaslui

Blăgești

La ~15km distanță

120 mp
25.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
20

70.000 €

Casa de vanzare

Popeni (Zorleni)

La ~15km distanță

1 mp
250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

29.500 €

Teren de vanzare cu constructii. Oportunitate d ...

Cavadinești

La ~15km distanță

2 camere
170 mp
800 mp teren
Bancă
Comision 0%

5 luni în urmă
5

39.702 €
33.581 €
0.95 € / mp

Teren Cavadinesti si Fartanesti-Galati

Cavadinești

La ~15km distanță

41.850 mp teren
f.s. 1 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

26.000 €
10.40 € / mp

Vand teren intravilan

Trestiana

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

45.000 €
25 € / mp

Teren intravilan Trestiana

Trestiana

La ~15km distanță

1.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

21.000 €

Apartament cu 3 camere

Murgeni

La ~15km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 2
1997
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

20.000 €

Vand apartament in Murgeni, Vaslui

Murgeni

La ~15km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 1
1985
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

28.500 €
27.38 € / mp

Teren intravilan 1041 mp, Grivita

Grivița

La ~15km distanță

1.041 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 28,500 € și 31.500 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

62.000 €

Casa de vanzare in Grivita, Vaslui

Grivița

La ~15km distanță

4 camere
80 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

40.000 €
33.000 €

Casa de vanzare ?i spatiu

Grivița

La ~15km distanță

4 camere
110 mp
1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă

70.000 €

De vanzare apartament

Grivița

La ~15km distanță

2 camere
61 mp
Etaj 3
1988
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

37.000 €

Vand casa com Jorasti jud Galati

Jorăști

La ~15km distanță

3 camere
80 mp
Agenție

6 luni în urmă
6

20.000 €

Vand casa + teren comuna Epureni, Vaslui

Horga

La ~15km distanță

5 camere
80 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

1.300.000 €
1.33 € / mp

Platfoma agricola I 98 ha + vie |eligibila fond ...

Șuletea

La ~15km distanță

980.000 mp
980.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

55.000 €

Vand Apart. cu 2 camere

Bârlad

La ~15km distanță

2 camere
50 mp
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

58.500 €

Teren 1070 mp si casa demolabila, in Barlad, zo ...

Sud-Est, Bârlad

La ~15km distanță

3 camere
50 mp
1.070 mp teren
1900