Teren arabil de vanzare UAT Liesti

25.000 €
6.80 € / mp

Lieşti, Judeţul Galaţi

Suprafață teren:
3.675 mp

Descriere teren

Vand teren extravilan agricol in suprafa?a totala de 3675 mp, ( T 139, P 1476 66 si T 123, P 1312 1 242 ) situat in extravilanul UAT Lie?ti, liber de sarcini, unic proprietar, irigabil, pre? 25000 euro . Persoanele interesate sunt rugate sa trimita oferta la adresa de email mimida302017@gmail, telefon . ID anun? : 1717240064
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 24 Mai 2026 ID anunț: 1665968
Suprafață teren: 3.675 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren în Central
26.500 €
Județul Galați, Tecuci
Teren în Frumușița
23.500 €
Județul Galați, Frumușița
Teren de 1801 mp, în Ijdileni
27.000 €
Județul Galați, Ijdileni
1.801 mp teren
Teren intravilan de 500 mp, în Costi
23.000 €
Județul Galați, Costi
500 mp teren
Pășune
Teren de 1000 mp, în Central
26.000 €
Județul Galați, Tecuci
1.000 mp teren
Teren de 5000 mp, în Slobozia Corni
25.000 €
Județul Galați, Slobozia Corni
5.000 mp teren
Teren de 1000 mp, în Tulucești
25.000 €
Județul Galați, Tulucești
1.000 mp teren
Teren de 200 mp, în Central
25.000 €
Galați, Central
200 mp teren
Teren de 30000 mp, în Central
25.000 €
Galați, Central
30.000 mp teren