Proprietăți unice: 24
Proprietari: 3
Agenție

1 săptămână în urmă
3

48.546 €
27 € / mp

Teren 1,798mp Pestera / acces din Strada Princ ...

Peștera

1.798 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
3

60.129 €
27 € / mp

Teren 2,227mp Pestera / acces din Strada Princi ...

Peștera

2.227 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
5

95.844 €
28 € / mp

Teren Pestera 3423 mp/ cu acces din Strada Prin ...

Peștera

3.423 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
4

108.540 €
30 € / mp

Teren 3,618mp Pestera / Strada Principala

Peștera

3.618 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
10

276.200 €
25 € / mp

Teren intravilan panoramic în Peștera, Moieciu ...

Peștera

11.048 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
14

30.000 €
30 € / mp

Teren intravilan- Sat Pestera/ 1000 mp! Priveli ...

Peștera

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Ieri
20

210.000 €

Casa / pensiune investitie sat Pestera, Moieciu ...

Peștera

3 camere
116 mp
Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă
10

37.000 €
5.14 € / mp

Teren de vanzare

Peștera

7.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

80.160 €
20 € / mp

Sat Peștera – Moeciu | Vedere panora ...

Peștera

4.008 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
10

114.600 €
25 € / mp

Teren cu priveliste deosebita /muntii Bucegi,in ...

Peștera

4.584 mp teren
f.s. 49 m
Extravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
8

120.000 €
10 € / mp

De vanzare teren intravilan – sat Pestera, comu ...

Peștera

12.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
11

48.500 €
18.06 € / mp

Teren de poveste, intru-un sat de poveste Peste ...

Peștera

2.686 mp teren
f.s. 28 m
Extravilan
Fâneață
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

57.000 €
57 € / mp

Teren intravilan 1000 mp in satul Pestera, Comu ...

Peștera

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
19

49.000 €
19.60 € / mp

Teren pentru casa de vacanta , Pestera , Brasov

Peștera

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
11

80.000 €
14.84 € / mp

Teren inconjurat de natura de vanzare in Pester ...

Peștera

5.392 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
36

370.000 €
409.000 €

Pestera - Bran - Piatra Craiului Rezervatie - V ...

Peștera

4 camere
258 mp
1.600 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

11 luni în urmă
48

1.780.000 €

Vanzare hotel in zona superba de munte cu prive ...

Peștera

14 camere
25 mp utili
2008
Agenție

11 luni în urmă
13

85.000 €
6.26 € / mp

Teren cu energie speciala, Pestera/ 13570mp ext ...

Peștera

13.570 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
22

1.500.000 €
3,000.00 € / mp

Raritate| Teren intravilan de vis de 6 ha de v ...

Peștera

60.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
18

203.550 €
15 € / mp

Teren 13.570 mp, Moieciu Pestera

Peștera

13.570 mp
13.570 mp teren
f.s. 1 m
Agenție

Mai mult de un an
11

30.000 €
15 € / mp

Teren extravilan, 2000 mp, Sat Pe?tera (com Moi ...

Peștera

2.000 mp teren
f.s. 75 m
Agenție

Mai mult de un an
20

178.000 €

Super Oferta De Pret - Pestera Casa De Vanzare ...

Peștera

4 camere
92 mp
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

145.000 €

Ocazie! Vand cabana de bustean masiv in sat Pes ...

Peștera

11 camere
500 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

75.000 €

Casa de vacanta sat Pestera, Brasov

Peștera

6 camere
175 mp
1.005 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
8

320.000 €

Domeniu de exceptie la Magura,

Măgura

La ~5km distanță

9 camere
160 mp
13.600 mp teren
f.s. 24 m
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

231.000 €
11 € / mp

teren case de vvacanta,pensiuni,training place

Măgura

La ~5km distanță

21.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
18

298.485 €
27 € / mp

TEREN INTRAVILAN MAGURA-LANGA BRAN - SUPRAFATA ...

Măgura

La ~5km distanță

11.055 mp teren
Construcții

Agenție

3 luni în urmă
31

125.000 €
6.25 € / mp

Teren de vânzare în sat Măgura/ ...

Măgura

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

295.000 €

Duplex cu teren generos de 13.600 mp in sat Mag ...

Măgura

La ~5km distanță

240 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

56.995 €
57.995 €
39.80 € / mp

Teren Magura-Brasov

Măgura

La ~5km distanță

1.432 mp teren
f.s. 37 m