Terenuri
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 2
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

314.765 €
260.137 €
30.74 € / mp

TEREN INTRAVILAN DE VANZARE | COMUNA FUNDATA | ...

Fundățica

10.238 mp teren
f.s. 77 m
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

70.000 €
40 € / mp

Teren intravilan superb, cu priveli?te ?i utili ...

Fundățica

1.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

74.700 €
25 € / mp

Vânzare teren cu autorizație restaurare cabana ...

Fundățica

2.988 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
5

27.000 €
25.94 € / mp

Teren 1,041mp Fundatica / Drumul Fundatica

Fundățica

1.041 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
17

276.000 €
20 € / mp

COMISION 0% Teren 13,800mp Fundatica / Intravil ...

Fundățica

13.800 mp teren
f.s. 123 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
5

68.900 €
25 € / mp

Teren Fundata cu vedere la muntii Bucegi

Fundata

La ~5km distanță

2.756 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
30

620.000 €

FILM! Eleganta constructie noua, pe peisagistai ...

Fundata

La ~5km distanță

400 mp utili
2022
Agenție

Mai mult de un an
4

154.000 €
22 € / mp

Teren Cu Priveliste Deosebita De Vanzare In Fun ...

Fundata

La ~5km distanță

7.000 mp teren
Construcții

Agenție

Mai mult de un an
3

693.817 €
40 € / mp

Oportunitate rara de a investi intr-un teren in ...

Fundata

La ~5km distanță

17.345 mp teren
f.s. 150 m
Agenție

Mai mult de un an
3

113.080 €
40 € / mp

Oportunitate rara de a investi intr-un teren in ...

Fundata

La ~5km distanță

2.827 mp teren
f.s. 50 m
Agenție

8 luni în urmă
6

280.000 €

Fundata, Brasov

Fundata

La ~5km distanță

3 camere
167 mp
1.100 mp teren
2020
Agenție

10 luni în urmă
7

45.000 €
32.61 € / mp

TEREN INTRAVILAN, 1380MP, FUNDATA

Fundata

La ~5km distanță

1.380 mp teren
f.s. 50 m
Agenție

3 luni în urmă
17

5.200.000 €

OPORTUNITATE RARA DE INVESTI?IE: Resort Turisti ...

Fundata

La ~5km distanță

6.000 mp utili
2006
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

116.000 €
29 € / mp

Teren intravilan 4000 mp, Fundata, zona Bran - ...

Fundata

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
8

62.000 €
65.000 €
43.63 € / mp

Teren Intravilan Fundata 1421Mp

Fundata

La ~5km distanță

1.421 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
14

199.890 €
18 € / mp

Teren de vanzare Sirnea- Comision 0%

Fundata

La ~5km distanță

11.105 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
14

29.000 €
29 € / mp

Teren de vanzare in mediul rural, acces asfalta ...

Fundata

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

550.000 €

Unitate de cazare operationala, igluri turistic ...

Fundata

La ~5km distanță

3 camere
84 mp
2.854 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
20

190.000 €
27.28 € / mp

7.000 mp, pozitie spectaculoasa, fara vecini, F ...

Fundata

La ~5km distanță

6.966 mp
6.966 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

25.000 €
25.38 € / mp

Teren intravilan CU PRIVELISTE DE POVESTE- Fund ...

Fundata

La ~5km distanță

985 mp
985 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

214.990 €
21.00 € / mp

TEREN INTRAVILAN DE VANZARE | COMUNA FUNDATA | ...

Fundata

La ~5km distanță

10.238 mp
10.238 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

187.000 €
55 € / mp

Teren Sirnea 3400 mp, intravilan, front la asfa ...

Fundata

La ~5km distanță

3.400 mp
3.400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

39.960 €
22.50 € / mp

Fundata: Teren 1776mp, Vedere spre Munți și Acc ...

Fundata

La ~5km distanță

1.776 mp teren
f.s. 20 m
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

150.000 €
28.85 € / mp

Vand teren intravilan Fundata 5200mp

Fundata

La ~5km distanță

5.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
13

119.900 €
31.92 € / mp

Comision 0%| Teren intravilan Sirnea 3756 mp| P ...

Fundata

La ~5km distanță

3.756 mp
3.756 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

0 €

Teren Fundata , Brasov, langa complexul Resort ...

Fundata

La ~5km distanță

Agenție

7 luni în urmă
20

265.000 €

Casa de vacanta(Pensiune) - Fundata Brasov

Fundata

La ~5km distanță

500 mp
780 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

265.000 €

Vand vila in Fundata, Brasov plata in rate

Fundata

La ~5km distanță

4 camere
500 mp
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
9

122.822 €
31 € / mp

Oportunitate Investiție I Teren 4.000 mp în Fun ...

Fundata

La ~5km distanță

3.962 mp teren
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
19

190.000 €

OPORTUNITATE, PRET MIC, Pensiune/Vila Fundata C ...

Fundata

La ~5km distanță

7 camere
265,32 mp
1.040 mp teren