Proprietăți unice: 13
Proprietari: 1
Agenție

2 luni în urmă
2

6.900 €
0.28 € / mp

Oportunitate: 2 ha teren in Rezervatia Natural ...

Șercaia

24.700 mp teren
Fâneață
Extravilan
Agenție

9 luni în urmă
4

50.000 €
9.92 € / mp

Teren intravilan 5040 mp in Sercaia acces DN1 1 ...

Șercaia

5.040 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

180.000 €
15 € / mp

Teren industrial , hale,Sercaia

Șercaia

12.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
12

2.500.000 €
1 € / mp

Teren Sercaia 250 ha

Șercaia

f.s. 1000 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
9

80.000 €

Spatiu industrial 5030 mp cu toate utilitatile ...

Șercaia

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

90.000 €

Casa de vanzare construita in anul 2022 cu 5 ...

Șercaia

5 camere
250 mp
1.250 mp teren
2022
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

55.000 €
4.40 € / mp

Oportunitate!!!! TEREN EXTRAVILAN CU SUPRAFATA ...

Șercaia

12.500 mp
12.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

7.500 €
0.30 € / mp

Oportunitate: 2 ha teren in Rezervatia Naturala ...

Șercaia

24.700 mp
24.700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

10.000 €
11.16 € / mp

Loturi pentru construc?ie case - comision 0%

Șercaia

896 mp
896 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
19

78.000 €

Casa individuala de vanzare loc. Vad, jud. Bras ...

Șercaia

2 camere
65 mp
1.702 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
11

65.000 €

Casa de vacanta de vanzare, in Lisnau - Comuna ...

Șercaia

2 camere
2.800 mp
2.800 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

18.900 €
14.18 € / mp

Teren intravilan ?i grajd | 1.333mp | Sercaia

Șercaia

1.333 mp teren
f.s. 12 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

80.000 €

Casa in constructie , a doua casa 2 camere treb ...

Șercaia

2 camere
240 mp
11.300 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

8 luni în urmă
19

135.000 €

Casa in Tara Fagarasului - Halmeag

Hălmeag

La ~5km distanță

5 camere
150 mp
918 mp teren
2017
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

74.000 €

Casa de vanzare 2 camere 2340 mp teren in Comun ...

Părău

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
2.340 mp teren
1960
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

80.000 €

Apartament 2 camere decomandat, mobilat, 2 balc ...

Părău

La ~5km distanță

2 camere
43 mp
Etaj 3
2008

Agenție

5 luni în urmă
13

50.000 €

Comision 0% | Apartament 2 camere pentru vacant ...

Părău

La ~5km distanță

2 camere
30 mp
Etaj 2 / 2
2009
Agenție

9 luni în urmă
5

39.200 €

Casa de vanzare in Grid 87 mp utili + anexe bec ...

Părău

La ~5km distanță

2 camere
87 mp
87 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

24.500 €
13.84 € / mp

Teren intravilan 1770 mp cu utilitati 13m front ...

Părău

La ~5km distanță

1.770 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

24.500 €
13.84 € / mp

Teren intravilan 1770 mp cu utilitati 13m front ...

Părău

La ~5km distanță

1.770 mp
1.770 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

24.500 €
13.84 € / mp

Teren intravilan 1770 mp cu utilitati 13m front ...

Părău

La ~5km distanță

1.770 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

21.500 €
21.94 € / mp

Teren in inima ?arii Fagara?ului -980 mp- lini? ...

Părău

La ~5km distanță

980 mp
980 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

245.000 €
116.67 € / mp

TEREN UNIC in Schei cu cabana

Părău

La ~5km distanță

2.100 mp
2.100 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

37.000 €

Propietate in Venetia de Sus

Părău

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
1.100 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
20

69.990 €

COMISION 0% | CASA DE VANZARE| GRID| 609 MP TER ...

Părău

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
609 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

60.000 €

Tiny House-cu/fara teren sat. Grid - 40 km de B ...

Părău

La ~5km distanță

3 camere
48 mp
1.300 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
18

72.500 €
75.000 €

Casa individuală de vânzare – loc. Vad, jud. Br ...

Vad

La ~5km distanță

2 camere
65 mp
1.702 mp teren
1960
Agenție

10 luni în urmă
12

39.000 €
20.39 € / mp

Teren intravilan cu utilitati in Sona

Șona

La ~5km distanță

1.913 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

45.000 €

Casa de vanzare in Sona

Șona

La ~5km distanță

2 camere
80 mp
Agenție

9 luni în urmă
5

39.200 €

Casa de vanzare in Grid 87 mp utili + anexe bec ...

Grid

La ~5km distanță

2 camere
87 mp
1.000 mp teren
1980