Case Terenuri
Proprietăți unice: 6
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
3

38.000 €
19 € / mp

Teren de vanzare la 35 km de Brasov, perfect pe ...

Apața

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
5

19.500 €
19.50 € / mp

Colț de rai la 35 km de Brașov – teren intravil ...

Apața

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
19

112.000 €

Casa de vacanta, Valea Bozom-Apata

Apața

5 camere
125 mp
620 mp teren
f.s. 50 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
9

3.900 €
0.78 € / mp

Teren Apata 0.8 euro/mp pretabil investitie

Apața

5.000 mp teren
f.s. 15 m
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
20

72.900 €

Casa de vacanta- Valea Bozomului, Brasov

Apața

8 camere
130 mp
510 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

50.000 €

Casa Apata, judetul Brasov

Apața

4 camere
90 mp
742 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

65.000 €

Casa Aita Mare judetul Covasna

Aita Mare

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
Agenție

4 luni în urmă
10

119.000 €

Casă familială de tip conac de v&#226 ...

Aita Mare

La ~5km distanță

4 camere
180 mp
3.800 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
15

48.000 €

De vanzare casa familiala in loc Aita Mare.

Aita Mare

La ~5km distanță

2 camere
80 mp
800 mp teren

Agenție

1 săptămână în urmă
10

69.000 €

Casă familială de vânzare î ...

Aita Mare

La ~5km distanță

2 camere
2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
12

65.000 €
75.000 €

Casa tradi?ionala cu teren generos Belin

Belin

La ~5km distanță

3 camere
78 mp
2.100 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

93.000 €

Casă de vânzare în Belin!

Belin

La ~5km distanță

3 camere
1.000 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

150.000 €

vand casa si teren in comuna belin jud.covasna

Belin

La ~5km distanță

5 camere
163 mp
1.337 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
16

144.000 €
147.000 €

Dubla Oportunitate: Casa Noua 2020 + Casa Tradi ...

Belin

La ~5km distanță

5 camere
163 mp
1.337 mp teren
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 144,000 € și 150.000 €
Agenție

2 luni în urmă
8

65.000 €

Casa traditionala in Belin cuptor de paine, piv ...

Belin

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Agenție

2 luni în urmă

24.000 €

FILM! 1.100 mp teren intravlan in Maierus, Bras ...

Măieruș

La ~5km distanță

f.s. 12 m
Agenție

3 săptămâni în urmă

24.000 €

OFERTA REZERVATA! FILM! 1.100 mp teren intravil ...

Măieruș

La ~5km distanță

f.s. 12 m
Agenție

1 lună în urmă

34.000 €

FILM! 1.400 mp, teren intravilan, in Maierus, B ...

Măieruș

La ~5km distanță

f.s. 13 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

94.700 €

Casa de vanzare in Maieru?!

Măieruș

La ~5km distanță

5 camere
95 mp
1.249 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

39.900 €
19.95 € / mp

Teren de vanzare la 35 km de Brasov, perfect pe ...

Măieruș

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

18.183 €
33 € / mp

Teren investiție Măieruș – PUZ Aprobat | COMISI ...

Măieruș

La ~5km distanță

551 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
15

490.473 €
405.350 €
14.64 € / mp

Teren cu deschidere la DN13 Maierus, Brasov

Măieruș

La ~5km distanță

33.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă

24.000 €

FILM! 1.100 mp teren intravilan in Maierus, Bra ...

Măieruș

La ~5km distanță

f.s. 12 m
Agenție

4 luni în urmă
1

26.000 €
45.22 € / mp

Teren 575 mp, Maierus, utilitati, PUZ, pretabil ...

Măieruș

La ~5km distanță

575 mp
575 mp teren
Agenție

3 zile în urmă

34.000 €

FILM! 1.400 mp, teren intravilan, in Maierus, B ...

Măieruș

La ~5km distanță

f.s. 13 m
Agenție

2 zile în urmă

28.600 €

Teren accesibil cu utilita?i, langa Padurea Bog ...

Măieruș

La ~5km distanță

f.s. 15 m
Agenție

2 zile în urmă

28.600 €

Oportunitate teren 574 mp Maieru? zona case vac ...

Măieruș

La ~5km distanță

f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

450.000 €

Vand Inchiriez imobil supr. totala 3000 mp Maie ...

Măieruș

La ~5km distanță

3.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

18.183 €
33 € / mp

Ultimul teren intravilan Valea Măierușului | PU ...

Măieruș

La ~5km distanță

551 mp teren
Construcții
Agenție

Azi

60.000 €

Teren extravilan Maieru?, jud Bra?ov

Măieruș

La ~5km distanță