Proprietăți unice: 147
Proprietari: 36
Agenție

11 luni în urmă
2

455.000 €
7 € / mp

Teren la DN1 iesire din Codlea spre Sibiu

Vest, Codlea

65.000 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
20

120.000 €

Apartament spatios in vila situat in Codlea

Codlea

3 camere
100 mp
Etaj 1 / 1
1E
Agenție

Mai mult de un an
8

325.710 €
99 € / mp

Teren Intravilan 3290 mp Codlea 3 Parcele

Codlea

3.290 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
17

73.500 €

COMISION 0%| APARTAMENT 3 CAMERE| DE VANZARE| B ...

Nord, Codlea

3 camere
50 mp
Etaj 3 / 4
1980
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
47

239.200 €

Casă cu garaj și panouri fotovoltaice – Codlea!

Central, Codlea

7 camere
295 mp
300 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
44

8.714.323 €
7.201.920 €
46.85 € / mp

Teren Intravilan - Amplasare Unica

Exterior Vest, Codlea

186.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

31.999 €

Garsoniera de vânzare în Codlea &#821 ...

Codlea

1 camere
28 mp
Parter / 4
1978
Agenție

Mai mult de un an
16

2.800.000 €
350 € / mp

Proprietate superba teren, cladire cu opt garaj ...

Central, Codlea

8.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
22

827.509 €
683.892 €
26.35 € / mp

Teren Industrial cu P.U.Z.

Central, Codlea

31.400 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

259.999 €

Casă Superbă în Codlea - Poziție Centrală

Codlea

6 camere
140 mp
300 mp teren
2E
Agenție

Mai mult de un an
8

120.000 €
97.000 €
129.87 € / mp

Teren Intravilan 924 mp Codlea 3 Parcele

Nord, Codlea

924 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
17

513.000 €

Vila deosebita de 534 mp, 1800 mp, terasa, Codl ...

Codlea

8 camere
534 mp
1.800 mp teren
1998
Agenție

Mai mult de un an
3

385.000 €
11 € / mp

Teren intravilan industrial cu autorizație de c ...

Periferie, Codlea

35.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

810.000 €
18 € / mp

Teren intravilan industrial Codlea cu autorizat ...

Periferie, Codlea

45.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

70.350 €
3 € / mp

teren in zona de ferme

Codlea

23.450 mp teren
f.s. 54 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
10

55.800 €
2 € / mp

Teren ideal ferma, pt dezvoltare agricola, proi ...

Periferie, Codlea

27.900 mp teren
f.s. 60 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
8

139.000 €
20.59 € / mp

Teren 6,750mp Codlea / DN dn1

Exterior Vest, Codlea

6.750 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

2.500.000 €
50 € / mp

Teren arabil cu front la DN 1

Periferie, Codlea

50.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
6

66.000 €

Cabana pe structura metalica Geamana Codlea

Central, Codlea

5 camere
120 mp
650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

59.000 €

Oferta casa saseasca

Central, Codlea

2 camere
60 mp
1.263 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

180.000 €
100 € / mp

Teren Intravilan in Codlea

Central, Codlea

1.800 mp
1.800 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

53.500 €

Apartament 2 camere, parter, semidecomandat Cod ...

Central, Codlea

2 camere
45 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

22.000 €
51.76 € / mp

Vand teren extravilan 425mp

Exterior Vest, Codlea

425 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

45.000 €
30 € / mp

Teren de vanzare 1500 mp - intravilan Codlea - ...

Central, Codlea

1.500 mp
1.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

200.000 €
34.48 € / mp

Teren intravilan de 5800 cu toate utilitatile, ...

Central, Codlea

5.800 mp
5.800 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

180.000 €
100 € / mp

Teren Intravilan in Codlea

Central, Codlea

1.800 mp
1.800 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

63.750 €
4.25 € / mp

TEREN Extravilan 15000 MP in Zona Codlea

Central, Codlea

15.000 mp
15.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

480.000 €
40 € / mp

Teren intravilan de vanzare, parcelabil, 12.000 ...

Central, Codlea

12.000 mp
12.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

520.000 €

Casa si spatiu comercial

Central, Codlea

4 camere
850 mp
Agenție

4 săptămâni în urmă

65.000 €

Apartament 2 camere, zona centrala Codlea, mobi ...

Central, Codlea

2 camere
40 mp
Etaj 4 / 4
1971