Proprietăți unice: 146
Proprietari: 35
Agenție

3 zile în urmă
15

10.800.000 €
45 € / mp

Codlea teren constructii industriale sau logist ...

Exterior Est, Codlea

240.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
8

315.000 €
14 € / mp

22.500mp oportunitate investitie, teren cu vizi ...

Periferie, Codlea

22.500 mp teren
f.s. 290 m
Extravilan
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
10

169.000 €

Casa in Codlea in zona linistita cu vedere pano ...

Central, Codlea

5 camere
190 mp
922 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
16

169.600 €
16 € / mp

Teren 10.600 mp în Codlea – ideal pentru invest ...

Codlea

10.600 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
10

10.500 €
7 € / mp

Teren 1500 mp | Zona Viesez – Codlea | Priveliș ...

Codlea

1.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

5 zile în urmă
12

72.000 €

Casă ideală pentru locuință sau investitie, 57 ...

Codlea

2 camere
57 mp
100 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
20

183.000 €

Casă cu farmec autentic și curte proprie | Stra ...

Codlea

3 camere
111 mp
468 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
34

299.900 €

Casă individuală + corp secundar, 475 mp utili, ...

Central, Codlea

14 camere
475 mp
306 mp teren
2000
Agenție

3 zile în urmă
7

315.000 €
14 € / mp

22.500mp oportunitate investitie, teren cu vizi ...

Central, Codlea

22.500 mp
22.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
2

47.596 €
105.30 € / mp

Terenuri intravilan de vanzare in Codlea / Bras ...

Exterior Vest, Codlea

452 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
8

169.000 €

Casa Codlea 169000 euro

Central, Codlea

4 camere
180 mp
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

66.000 €

APARTAMENT 2 CAMERE 66.000Eiro

Central, Codlea

2 camere
50 mp
Etaj 4 / 4
1989
Agenție

3 săptămâni în urmă
15

48.000 €

Codlea, zona Nordului, de vanzare apart. cu dou ...

Codlea

2 camere
35 mp
Etaj 4 / 4
1978
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
12

65.000 €

Apartament 2 camere, zona centrala Codlea, mobi ...

Central, Codlea

2 camere
40 mp
Etaj 4 / 4
1971
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

45.000 €

Cabana in zona Geamana

Central, Codlea

2 camere
56 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

31.000 €

Garsoniera Brasov

Central, Codlea

1 camere
24 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
6

675.000 €
14,361.70 € / mp

Oportunitate investitie! Teren 47.577 mp, Codle ...

Central, Codlea

47,58 mp
47,58 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

45.000 €
4.50 € / mp

Teren 10,000mp Codlea / DN 1

Nord, Codlea

10.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
11

82.000 €

Apartament generos 2 camere Codlea

Exterior Sud, Codlea

2 camere
65 mp
Etaj 2 / 2
2E
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

200.000 €
5 € / mp

Teren 40,000mp irigabil Codlea / DJ 112A

Nord-Est, Codlea

40.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

89.700 €

De vânzare apartament cu 3 camere, garaj și gră ...

Codlea

3 camere
75,07 mp
Parter / 1
1E
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
15

69.800 €

Spatiu comercial stradal Codlea

Central, Codlea

24 mp utili
1E
1975
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
18

39.990 €
79.98 € / mp

COMISION 0% | TEREN INTRAVILAN| 500 MP| IMPREJM ...

Nord-Vest, Codlea

500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
18

77.077 €

1000 €/mp + TVA - Apartament NOU intabulat cu 2 ...

Codlea

2 camere
63,7 mp
Etaj 2 / 2
2026
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
38

165.000 €

Apartament 7 camere ULTRACENTRAL in casa- Codle ...

Ultracentral, Codlea

7 camere
142,71 mp
Etaj 1 / 1
1800
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

48.000 €
120.30 € / mp

Teren intravilan de vânzare, în cartier reziden ...

Exterior Nord, Codlea

399 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

46.900 €
103.76 € / mp

Comision 0% | Teren pentru casa ta, într-o zonă ...

Sud, Codlea

452 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
26

104.900 €

Apartament 3 camere decomandat Codlea | Comisio ...

Central, Codlea

3 camere
67 mp
Etaj 3 / 4
1980
Agenție

2 luni în urmă
8

105.000 €

Casă de renovat cu teren generos 1.400 mp – Cod ...

Codlea

2 camere
70 mp
1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

380.000 €
15.25 € / mp

Teren de vânzare, 24.911 mp

Nord-Est, Codlea

24.911 mp teren
Construcții