Proprietăți unice: 147
Proprietari: 36
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

380.000 €
15.25 € / mp

Teren de vânzare, 24.911 mp

Nord-Est, Codlea

24.911 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
14

1.331.000 €
1.100.000 €

Codlea, Depozite si teren 1,7Ha, 5600mp cladiri ...

Nord-Est, Codlea

Agenție

3 luni în urmă
11

230.000 €

DOUĂ CASE ÎN CODLEA LA PREȚ DE UNA SINGURĂ!

Codlea

5 camere
320 mp
1.345 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
11

385.000 €
28 € / mp

Teren Industrial Sere Codlea

Sud-Est, Codlea

13.750 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
15

230.000 €

Case premium zona centrala Codlea/Brasov

Central, Codlea

5 camere
185 mp
450 mp teren
2025
Agenție

3 luni în urmă
18

285.000 €

Vila exceptionala Codlea

Exterior Nord, Codlea

4 camere
440 mp
500 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
31

264.900 €

Casă noua - parcări subterane, teren 500 mp, Co ...

Central, Codlea

7 camere
292 mp
500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

6.000.000 €
32.26 € / mp

Teren Intravilan l 18.6 Hectare l Cartier Rezid ...

Periferie, Codlea

186.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
8

170.000 €

Casa individuala 90 mp Codlea

Codlea

3 camere
90 mp
281 mp teren
2025
Agenție

4 luni în urmă
8

129.000 €

Casă de vânzare în zona centrală – Codlea

Codlea

2 camere
60 mp
173 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
6

265.000 €

Casă individuală – Codlea, utilă 240 m², 2 băi ...

Codlea

6 camere
240 mp
500 mp teren
2017
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
10

280.000 €
28 € / mp

Teren intravilan de vanzare/ Codlea | 10.000mp/ ...

Periferie, Codlea

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
10

14.300 €
13 € / mp

Parcele 1100 mp Pentru Microferme, Grădini ...

Codlea

1.100 mp teren
f.s. 22 m
Extravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
20

185.000 €

Casă cu poziționare foarte bună, teren 1152 mp, ...

Codlea

4 camere
200 mp
1.152 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
1

150.000 €
15 € / mp

Codlea, 10000 mp, teren industrial, 15 e/mp

Est, Codlea

10.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
6

110.000 €
100 € / mp

Teren intravilan vedere panoramica, Codlea

Codlea

1.100 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

246.000 €
18.00 € / mp

Teren industrial Codlea – intravilan, ideal ha ...

Codlea

13.667 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

2.460.000 €
24 € / mp

EXCLUSIVITATE-10 ha teren intravilan, curti con ...

Central, Codlea

102.500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

455.000 €
151,666.67 € / mp

De vanzare teren industrial extravilan de 3.5 ...

Sud, Codlea

3,5 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

135.000 €
13.50 € / mp

Vând teren industrial în Codlea zon ...

Codlea

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

442.000 €
17 € / mp

Vând teren intravilan excelent pentru con ...

Sud, Codlea

26.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
10

230.000 €

Cabana si constructii agroturistice in Codlea, ...

Central, Codlea

3 camere
100 mp
10.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
10

230.000 €
23 € / mp

TEREN INTRAVILAN CU CONSTRUCTII AGROTURISTICE S ...

Exterior Est, Codlea

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
15

189.500 €

Poveste saseasca la umbra vitei de vie,cu crama ...

Central, Codlea

3 camere
100 mp
490 mp teren
1913
Agenție

10 luni în urmă
7

306.000 €
30 € / mp

Teren cu potential

Codlea

10.200 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
9

41.000 €

Apartament util , 2 camere Codlea 44000E

Nord, Codlea

2 camere
40 mp
Etaj 4
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
19

1.200.000 €

Imobil cu destinatii multiple

Central, Codlea

3.725 mp utili
2E
1970
Agenție

10 luni în urmă
6

919.500 €
15 € / mp

Teren la DN 1 Codlea ideal comercial

Exterior Nord, Codlea

61.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
8

285.000 €

Casa recent renovata Codlea-jud.Brasov

Central, Codlea

5 camere
220 mp
300 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
7

68.000 €

Apartament 3 camere Codlea renovat , mobilat si ...

Nord, Codlea

3 camere
50 mp
Etaj 3 / 4
4E