Proprietăți unice: 234
Proprietari: 21
Agenție

8 luni în urmă
20

145.000 €

FILM! Casa traditionala pe domeniu de 4.300mp t ...

Bran

2 camere
70 mp
4.300 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
14

66.000 €
20.02 € / mp

Teren extravilan Bran Podul Simonului

Bran

3.296 mp
3.296 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
12

89.000 €

Teren 2.891 mp ?imon Bran | Pozi?ie rara, poten ...

Bran

f.s. 20 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
20

149.000 €

Vila de Vanzare in Comuna Bran, Sat Predelu? - ...

Bran

6 camere
1.620 mp
1.620 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

85.000 €
153.15 € / mp

Teren Intravilan 555 mp de Vanzare Bran Central ...

Bran

555 mp
555 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
15

210.000 €

Casa de vanzare in Bran

Bran

5 camere
136 mp
1.925 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
20

126.690 €
30 € / mp

Teren Bran-Zarnesti - Tohanita, 4223mp

Bran

4.223 mp
4.223 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

153.000 €
45 € / mp

Teren intravilan 3400 mp, in Balaban - Simon, B ...

Bran

3.400 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

Mai mult de un an
14

39.700 €
24.60 € / mp

Teren cu priveliste panoramica in Sohodol Bran

Bran

1.614 mp
1.614 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
13

84.030 €
15 € / mp

Teren Tohanul Nou 5602mp

Bran

5.602 mp
5.602 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

149.000 €

Vila 6 camere ,Teren-1618 mp - Predelut - Bran

Bran

6 camere
395 mp
1.618 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

160.276 €
17 € / mp

Teren intravilan in Simon, Com. Bran, Brasov

Bran

9.428 mp teren
f.s. 50 m
Agenție

Mai mult de un an
3

201.600 €
8 € / mp

Teren intravilan agricol in Bran - Brasov

Bran

25.200 mp teren
f.s. 50 m
Agenție

Mai mult de un an
16

415.000 €
11 € / mp

Teren intravilan in Zarne?ti, zona Tohanita, cu ...

Bran

37.723 mp
37.723 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

240.000 €

Casa de vacanta Bran. Schimb cu apartament in B ...

Bran

4 camere
260 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
13

265.000 €
24.86 € / mp

TEREN SOHODOL - UN LOC UNDE NATURA I?I DEVINE P ...

Bran

10.660 mp
10.660 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

435.000 €

Hotel de vanzare in inima Branului

Bran

850 mp utili
700 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
19

270.000 €

Rezidential Hotelier,eleganta discreta,energie ...

Bran

92 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

105.000 €
42 € / mp

Teren 3,500mp Bran / Strada Bradul Inalt

Bran

2.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

46.500 €

Teren rezidential Bran Fundata zona de case

Bran

Agenție

Mai mult de un an
4

160.000 €

Teren rezidential Bran Simon zona de case

Bran

Agenție

Mai mult de un an
5

317.300 €

Teren Bran Moieciu zona de pensiuni 10euro mp

Bran

Agenție

Mai mult de un an
5

1.000.000 €
100 € / mp

Bran - DN73, 1 ha intravilan cu front la drumul ...

Bran

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

120.000 €

Vand casa Bran

Bran

2 camere
120 mp