Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

Ieri
5

19.000 €

Ceica Bihor Teren 1,740 Mp Si Casa Veche

Bucium

3 camere
83 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 luni în urmă
15

49.800 €

Casa din 2013 la 25 km de Oradea

Drăgești

La ~5km distanță

3 camere
3.400 mp
3.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

290.000 €

Casa cu potential de afacere

Drăgești

La ~5km distanță

4 camere
400 mp
Agenție

2 luni în urmă
1

43.000 €
19.55 € / mp

Vand Balta de pescuit, teren langa padure

Drăgești

La ~5km distanță

2.200 mp
2.200 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
11

82.000 €
88.000 €

Casa de vanzare in sat Dicanesti

Drăgești

La ~5km distanță

4 camere
130 mp
2.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

39.800 €

Casa cu livada | teren 2800 mp | Stracos | Biho ...

Drăgești

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
2.800 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
3

16.000 €
0.67 € / mp

RECO Teren extravilan in Dragesti spre Stracos ...

Drăgești

La ~5km distanță

24.000 mp teren
f.s. 26 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Ieri
5

19.000 €

CEICA BIHOR TEREN 1,740 MP SI CASA VECHE

Ceica

La ~5km distanță

3 camere
83 mp
1.740 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

76.000 €

Casa de vanzare, 30 km de Oradea, Bihor, Gaminv ...

Ceica

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
8

17.000 €
2.40 € / mp

RECO Teren intravilan in Ceica Bihor

Ceica

La ~5km distanță

7.089 mp teren
f.s. 25 m
Construcții
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
11

82.000 €
88.000 €

Casa de vanzare in sat Dicanesti

Dicănești

La ~5km distanță

4 camere
130 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

49.000 €

Casa in rosu Bicacel-Lazareni

Bicăcel

La ~5km distanță

4 camere
81 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 49,000 € și 51.000 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

18.000 €

Vand casa

Ceișoara

La ~5km distanță

2 camere
1 mp
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
6

76.000 €

Casa de vanzare, 30 km de Oradea, Bihor V3140

Dușești

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
1.000 mp teren
2010
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

240.000 €

Casa de vanzare in Du?e?ti Jude?ul Bihor

Dușești

La ~5km distanță

6 camere
353 mp
2.561 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

39.800 €

Vand casa cu teren

Stracoș

La ~5km distanță

4 camere
80 mp
Agenție

1 lună în urmă
10

130.000 €

Casa 4 camere de vanzare in Calea Mare

Calea Mare

La ~5km distanță

4 camere
142 mp
1.650 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

8 luni în urmă
20

85.000 €

Casa la tara, Calea Mare, Bihor, teren mare, 2 ...

Calea Mare

La ~5km distanță

2 camere
115 mp
4.600 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

22.500 €
5.02 € / mp

Teren extravilan, livada, Lăzăreni. 22 500 E. C ...

Lăzăreni

La ~5km distanță

4.480 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
5

43.000 €
7.08 € / mp

RECO Teren intravilan Lazareni

Lăzăreni

La ~5km distanță

6.075 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

5 luni în urmă
6

58.000 €

Casa de locuit P+M Comuna Lazareni, sat Cărănde ...

Lăzăreni

La ~5km distanță

7 camere
263 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

10.500 €

Vand garsoniera in Balan jud.Harghita

Lăzăreni

La ~5km distanță

1 camere
17 mp
Etaj 3
1990
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

42.300 €
7.35 € / mp

Teren de vanzare in Comuna Lazareni in suprafat ...

Lăzăreni

La ~5km distanță

5.754 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
2

35.000 €
0.78 € / mp

RECO Terenuri Comuna Lazareni

Lăzăreni

La ~5km distanță

44.805 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
20

85.000 €

Casa la tara, Calea Mare, Bihor, teren mare, 2 ...

Lăzăreni

La ~5km distanță

4 camere
115 mp
4.600 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
5

38.000 €
3.30 € / mp

RECO Teren extravilan 11500 mp -Lazareni

Lăzăreni

La ~5km distanță

11.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

18.000 €
18 € / mp

RECO Teren intravilan pentru casa 1000 mp Lazar ...

Lăzăreni

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

18.000 €
18 € / mp

RECO Teren intravilan pentru casa Lazareni

Lăzăreni

La ~5km distanță

1.000 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

75.000 €

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare

Lăzăreni

La ~5km distanță

4 camere
72,29 mp
959 mp teren
2008
Agenție

3 săptămâni în urmă
18

169.000 €

Casa noua in localitatea Carandeni

Cărăndeni

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
4.200 mp teren