Proprietăți unice: 83
Proprietari: 9
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
6

450.000 €
56.25 € / mp

Teren industrial de 8000mp si front de 90 m de ...

Borș

8.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
7

219.000 €
16.34 € / mp

RECO Teren intravilan in Bors 13400 mp front 50 ...

Borș

13.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

466.462 €
385.506 €
39.53 € / mp

Teren industrial de vanzare in Santion, aproape ...

Borș

11.800 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

35.400 €
3 € / mp

Teren intravilan, zona Borsului

Borș

11.800 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă
4

50.000 €
100 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Borș

500 mp
500 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

58.203 €
84.605 €
16.10 € / mp

Teren industrial de vanzare, Puz aprobat, Parcu ...

Borș

3.614 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

353.264 €
45.98 € / mp

Teren industrial de vanzare Calea Borsului, Bih ...

Borș

7.683 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

3.300.000 €

Spatiu industrial de vanzare in Bors

Borș

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

500.000 €
100 € / mp

Teren industrial de vanzare in Oradea, zona Ind ...

Borș

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
8

56.000 €
58.500 €

RECO Casa de demolat cu teren mare in Bors

Borș

2 camere
50 mp
1.114 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

99.000 €
72.47 € / mp

De vânzare teren intravilan 1,366mp Borș / Șose ...

Borș

1.366 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

327.500 €
25 € / mp

Teren industrial de vanzare 13100 mp, Bors, Bih ...

Borș

13.100 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
16

574.750 €
489.500 €

Hala moderna cu rampa, la 3 km de Oradea, Bihor

Borș

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
5

36.000 €
63.94 € / mp

Teren intravilan com Bors, 563 mp, 32 ml front- ...

Borș

563 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
18

1.150.000 €

PROPRIETATE INVESTIȚIONALĂ PREMIUM – HOTEL OPER ...

Borș

15 camere
1.945 mp utili
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
20

105.000 €

Proprietate cu doua case si anexe in Bors, Biho ...

Borș

4 camere
118 mp
1.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
9

2.900.000 €

Spatiu industrial de vanzare in Bors

Borș

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

420.000 €

Hală industrială 1800 mp de depozitare de vânza ...

Borș

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
19

2.000.000 €

Oportunitate de investitie - Hale Industriale c ...

Borș

Agenție

9 luni în urmă
1

910.000 €
65 € / mp

Vindem doua loturi de 14000 mp teren intravilan ...

Borș

14.000 mp teren
f.s. 70 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
3

76.900 €
31.76 € / mp

RECO Teren intravilan Calea Borsului

Borș

2.421 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

17.000 €
6.30 € / mp

RECO Teren extravilan 2700mp Bors

Borș

2.700 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

238.000 €

Hala cu rampa de vanzare vama Bors, Bihor

Borș

Agenție

Mai mult de un an
2

56.800 €
17.53 € / mp

Teren intravilan in Bors

Borș

3.241 mp teren
f.s. 28 m
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
14

53.000 €
43.62 € / mp

RECO Teren intravilan cu toate utilitatile in B ...

Borș

1.215 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

1.820.000 €
35.00 € / mp

TEREN INDUSTRIAL CU PUZ | 5,2 HA | BORS - ORADE ...

Borș

52.001 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
15

185.000 €

RECO casa renovata modern in Santion

Borș

5 camere
150 mp
521 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

87.000 €

RECO Casa cu etaj la rosu in Santion, com. Bors

Borș

3 camere
118 mp
542 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

140.000 €

Casa noua la cheie Santion

Borș

3 camere
100 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

4.500.000 €

Hala Industriala + Birouri Clasa A + Teren 22.3 ...

Borș

4.026 mp utili