Case Terenuri
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 1
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

24.900 €
3.95 € / mp

TEREN | BALNACA | 6301MP | BIHOR

Bălnaca

6.301 mp teren
f.s. 2 m
Construcții
Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
12

120.000 €

Reco casa in Balnaca

Bălnaca

3 camere
160 mp
2.931 mp teren
2021
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

69.900 €

Vand cabana A-frame Damis

Bălnaca

3 camere

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
8

104.900 €
1.02 € / mp

TEREN EXTRAVILAN | 103.000mp | BALANACA-GROSI | ...

Bălnaca

103.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 săptămâni în urmă
8

104.900 €
1.02 € / mp

TEREN EXTRAVILAN | 103.000mp | BALANACA-GROSI | ...

Bălnaca-Groși

La ~5km distanță

103.000 mp teren
f.s. 500 m
Construcții
Extravilan
Agenție

6 luni în urmă
4

24.900 €
6.64 € / mp

Teren intravilan 3.749 mp Beznea, com. Bratca, ...

Bratca

La ~5km distanță

3.749 mp
3.749 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
20

239.000 €

Casa/Pensiune,doua imobile intr-unul singur de ...

Bratca

La ~5km distanță

370 mp
1.200 mp teren

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

68.000 €

vand apartament bratca

Bratca

La ~5km distanță

3 camere
82 mp
Etaj 2
1995
Agenție

3 luni în urmă
20

79.000 €

Casa cu 4 camere din caramida, de vanzare in zo ...

Bratca

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

150.000 €

Teren cu casa de vanzare

Bratca

La ~5km distanță

2 camere
100 mp
Agenție

2 luni în urmă
3

10.000 €
1 € / mp

Tere de vanzare in sat Damis com Bratca

Bratca

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
19

215.000 €

Casa de vacanta in inima naturii Valea Bratcute ...

Bratca

La ~5km distanță

4 camere
900 mp
900 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

35.000 €
11.67 € / mp

Teren intravilan, de vanzare in Dami?- Bratca p ...

Bratca

La ~5km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

109.990 €

Vand casa cu etaj si teren

Bratca

La ~5km distanță

5 camere
160 mp
300 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
20

239.000 €

Proprietate rara | 4458 mp teren intravilan | C ...

Bratca

La ~5km distanță

5 camere
228 mp
4.458 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
11

53.500 €

Casa cu 3 camere si anexe, sat Valea Crisului, ...

Bratca

La ~5km distanță

4 camere
102 mp
830 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
10

57.420 €
10 € / mp

Vand teren intravilan

Bratca

La ~5km distanță

5.742 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

42.000 €

Casa de vanzare in bratca

Bratca

La ~5km distanță

2 camere
90 mp
Agenție

4 luni în urmă
13

51.795 €
13.28 € / mp

Teren de vis de vanzare in Remeti-Bihor-27p0 mp

Bratca

La ~5km distanță

3.900 mp
3.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

225.000 €

locuinta individuala

Bratca

La ~5km distanță

4 camere
175 mp
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

47.000 €

Refugiu in inima naturii Casa de vanzare in Bra ...

Bratca

La ~5km distanță

80 mp
720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

110.000 €

De vinzare

Bratca

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

16.000 €
5.88 € / mp

Teren 2,723mp Bratca / Drumul principala

Bratca

La ~5km distanță

2.723 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

41.900 €
7.15 € / mp

Teren 5,862mp Bratca / Drumul principala

Bratca

La ~5km distanță

5.862 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
9

49.000 €
54.900 €

RECO, Casa la tara, la pret de teren, Zona Vale ...

Valea Crișului

La ~5km distanță

4 camere
99 mp
6.240 mp teren
1970
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

48.000 €

Casa de vanzare Bca Valea Crisului-comuna Bratc ...

Valea Crișului

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Agenție

3 luni în urmă
11

53.500 €

Casa cu 3 camere si anexe, sat Valea Crisului, ...

Valea Crișului

La ~5km distanță

4 camere
102 mp
830 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

49.000 €

Casa de vanzare in Beznea-6452 mp teren,livada ...

Beznea

La ~5km distanță

4 camere
142 mp
Agenție

1 lună în urmă
7

49.900 €
1.47 € / mp

TEREN 34.000 MP | SERANI BIHOR

Șerani

La ~5km distanță

34.000 mp teren
f.s. 23 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
2

45.600 €
6.03 € / mp

RECO Teren in Topa de Cris 7560mp aproape de E6 ...

Topa de Criș

La ~5km distanță

7.560 mp teren
f.s. 130 m