Proprietăți unice: 232
Proprietari: 25
Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
3

134.000 €

Casa noua de vanzare in Paleu, cu priveliste sp ...

Paleu

4 camere
107 mp
530 mp teren
2026
Agenție

1 săptămână în urmă
2

99.900 €
18.90 € / mp

Teren extravilan de vânzare în Paleu

Paleu

5.287 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
28

209.366 €

RECO Casa 3 camere lux in Paleu

Paleu

3 camere
106 mp
530 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
11

144.990 €

Vand casa in Paleu, Jud Bihor! 3 camere, living ...

Paleu

3 camere
148 mp
711 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

57.000 €
35.01 € / mp

De vânzare teren intravilan 1,628mp - Paleu/Dru ...

Paleu

1.628 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 57,000 € și 65.000 €
Agenție

1 săptămână în urmă
3

44.800 €
43.71 € / mp

Teren Intravilan Paleu 1025 mp

Paleu

1.025 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

38.976 €
58 € / mp

Teren intravilan de vanzare in zona strazii Pad ...

Paleu

672 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

51.304 €
53 € / mp

Teren intravilan de vanzare in zona strazii Pad ...

Paleu

968 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
15

199.800 €

Casă în Cartier Orizont Paleu, 4 dormitoare

Paleu

5 camere
147 mp
500 mp teren
2008
Bancă
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

28.983 €
13.68 € / mp

Teren intravilan 2.119 mp, BIHOR, PALEU

Paleu

2.119 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

79.000 €
52.49 € / mp

De vânzare teren intravilan, 1.505 mp - Paleu

Paleu

1.505 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă
20

161.700 €

Vand casa noua Paleu-Oradea

Paleu

3 camere
91 mp
835 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

26.000 €

De vanzare casa in cheresig

Paleu

3 camere
64 mp
Agenție

6 zile în urmă
2

69.600 €
12 € / mp

Teren intravilan Saldabagiu

Paleu

5.800 mp
5.800 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

46.000 €
67.55 € / mp

Teren, 681 m2,

Paleu

681 mp
681 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

57.500 €

Vand garsoniera tip D,cu o camera,zona Rogerius

Paleu

1 camere
31 mp
Etaj 4
5E
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

108.000 €
59.15 € / mp

Teren 1826mp de vânzare în zona Gheorghe Doja, ...

Paleu

1.826 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
8

43.000 €
54.22 € / mp

Teren pe colt Str Beldiceanu 800 mp ideali pent ...

Paleu

793 mp
793 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

50.400 €
90 € / mp

Teren intravilan Paleu la Lac ( Puz) cea mai fr ...

Paleu

560 mp
560 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

41.000 €
60.21 € / mp

RECO Teren intravilan Paleu zona cartier Orizon ...

Paleu

681 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
25

187.500 €

RECO Casa individuala, Zona Saldabagiu de Munte ...

Paleu

4 camere
128 mp
616 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

64.206 €
58 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Paleu, Bihor

Paleu

1.107 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

28.800 €
44.51 € / mp

Teren Intravilan cu Front Dublu în Paleu

Paleu

647 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

34.800 €
59.08 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Paleu, zona lac

Paleu

589 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

68.000 €
61.43 € / mp

Teren intravilan de vânzare, 1107 mp –Paleu, ju ...

Paleu

1.107 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 68,000 € și 69.000 €
Agenție

2 luni în urmă
17

159.900 €

Casa Paleu Orizont II

Paleu

5 camere
170 mp
500 mp teren
2006
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

33.500 €
55.83 € / mp

Teren Panoramic Superb, Paleu, Intravilan, 600- ...

Paleu

600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

257.760 €
30 € / mp

Teren Intravilan Parcelare, Lac Paleu, 8592mp, ...

Paleu

8.592 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

125.000 €
38.94 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Paleu, aprape de ...

Paleu

3.210 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
8

38.500 €
62.30 € / mp

Teren de vânzare – Paleu, județul Bihor | 3 par ...

Paleu

618 mp teren
Construcții