Proprietăți unice: 32
Proprietari: 5
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
20

127.000 €

Adjud - spatiu comercial renovat complet

Sud, Bacău

118 mp utili
4E
1983
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
15

67.700 €

Apartament două camere, etaj 2, Str. Frasinului ...

Sud, Bacău

2 camere
50 mp
Etaj 2
1982
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

135.000 €

Spatiu comercial - de vanzare - Tic-Tac

Sud, Bacău

60,5 mp utili
10E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

57.500 €

Apartament de vânzare cu 3 camere, etaj 1, Alee ...

Sud, Bacău

3 camere
55,9 mp
Etaj 1 / 4
1980
Agenție

2 luni în urmă
1

31.500 €
35 € / mp

Zona Republicii , 900 mp intravilan cu utilitat ...

Sud, Bacău

900 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
10

19.800 €

De vânzare garsonieră de buget Strada Condorilo ...

Sud, Bacău

1 camere
21,1 mp
Etaj 4
1990
Agenție

5 luni în urmă
7

14.500 €

Garsonieră de 15mp în Bacău, Sta ...

Sud, Bacău

1 camere
15 mp
Etaj 2
4E
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
11

30.000 €

Afacere la cheie – Magazin de tabac + Cofetărie ...

Sud, Bacău

40 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
7

122.400 €
120 € / mp

Teren intravilan Zona SUD, strada Agudului, Bac ...

Sud, Bacău

1.020 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
10

58.800 €

Zona Spital - Liceul Pedagocic - 2 camere decom ...

Sud, Bacău

2 camere
55 mp
Etaj 4 / 8
1980
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
11

107.000 €

Casa nou 2025 Letea Veche

Sud, Bacău

3 camere
100 mp
400 mp teren
2025
Agenție

9 luni în urmă
15

115.000 €

Casa pe parter cu 1010 mp teren, magazie, beci, ...

Sud, Bacău

3 camere
89 mp
1.010 mp teren
f.s. 12.39999961853 m
Agenție

9 luni în urmă
6

34.900 €

Apartament cu 2 camere de vanzare-PIATA SUD

Sud, Bacău

2 camere
38 mp
Etaj 4
1970
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

67.300 €

BLOC NOU 2022 -2 camere foarte spatios

Sud, Bacău

2 camere
58 mp
Etaj 1 / 8
2022
Agenție

Mai mult de un an
20

175.000 €

Bucegi - casa cu teren 969 mp

Sud, Bacău

3 camere
69 mp
969 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

Mai mult de un an
20

140.000 €

Casa Nicolae Balcescu teren 1000m ( schimb cu a ...

Sud, Bacău

4 camere
130 mp
1.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

204.864 €
33 € / mp

Teren 6208 mp Bacau / Strada 2 Stejari

Sud, Bacău

6.208 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

60.000 €

Apartament 2 camere

Sud, Bacău

2 camere
47 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
10

99.500 €

Apartament 3 camere decomandate,renovat,etaj 1, ...

Sud, Bacău

3 camere
75 mp
Etaj 1 / 4
1980
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

65.000 €

Apartament 2 camere decomandat, 61.78 mp utili ...

Sud, Bacău

2 camere
61 mp
Etaj 4 / 10
1980
Agenție

1 lună în urmă