Proprietăți unice: 20
Proprietari: 0
Agenție

6 zile în urmă
1

21.000 €
26.25 € / mp

800mp teren cu deschidere 40m in vecinatatea Ca ...

Exterior Nord, Bacău

800 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
10

136.000 €

Casa la cheie, Hemeius

Exterior Nord, Bacău

3 camere
122 mp
410 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

129.000 €

Casa P+M, Premium, Hemeius

Exterior Nord, Bacău

4 camere
120 mp
360 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
12

131.900 €

Reactualizare de pret! Casa noua de vanzare- He ...

Exterior Nord, Bacău

3 camere
100 mp
350 mp teren
f.s. 15 m
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
10

114.500 €

Hemeius-casa noua parter-82 mp - teren 270 mp - ...

Exterior Nord, Bacău

3 camere
82 mp
270 mp teren
f.s. 14 m
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
33

134.000 €

Casa de vanzare in Bacau Saucesti spatioasă cu ...

Exterior Nord, Bacău

4 camere
158 mp
620 mp teren
2011
Agenție

10 luni în urmă
23

184.800 €

Vila- duplex moderna - Lilieci!

Exterior Nord, Bacău

4 camere
223 mp
510 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

10 luni în urmă
4

352.408 €
28 € / mp

Teren 12.586mp - DN15 - Bacau - Buhusi - deschi ...

Exterior Nord, Bacău

12.586 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

19.900 €
24.45 € / mp

Stejaru - Scorteni stradal 814mp + 2882 mp extr ...

Exterior Nord, Bacău

814 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

50.000 €
41.67 € / mp

Zona Parcul dendrologic - Hemeiusi 1.934 mp

Exterior Nord, Bacău

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

15.000 €
26.74 € / mp

Hemeiusi zona CENTRU 561 mp

Exterior Nord, Bacău

561 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
10

62.245 €
59 € / mp

Gheraiesti - Bacau, teren intravilan

Exterior Nord, Bacău

1.055 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
23

259.000 €

VILA DEOSEBITA IN SLATINA - LUNCANI - OAZA DE L ...

Exterior Nord, Bacău

8 camere
300 mp
7.788 mp teren
f.s. 50 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

181.379 €
149.900 €

Buhusi - cladire P+1E - cabinete medicale/birou ...

Exterior Nord, Bacău

350 mp utili
2E
1984
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

975.860 €
59 € / mp

Bogdan Voda- teren cu PUZ industrial aprobat- d ...

Exterior Nord, Bacău

16.540 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

495.000 €

Domeniu superb - vila S+P+M si teren

Exterior Nord, Bacău

5 camere
223 mp
1.813 mp teren
f.s. 3450 m
Agenție

Mai mult de un an
11

175.000 €
6.48 € / mp

Platforma industriala 27.000mp - Racova - Buhus ...

Exterior Nord, Bacău

27.015 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

165.044 €
22 € / mp

Bogdan Voda - E85 - teren stradal

Exterior Nord, Bacău

7.502 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
14

140.000 €

VILA P+M Hemeiusi - Parcul Dendrologic

Exterior Nord, Bacău

4 camere
120 mp
600 mp teren
f.s. 27 m
Agenție

Mai mult de un an
8

28.600 €
3.22 € / mp

Oportunitate de Investitie!!!

Exterior Nord, Bacău

8.877 mp teren
f.s. 43 m
Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
16

45.900 €

Apartament doua camere, decomandat, etaj patru, ...

Ultracentral, Bacău

La ~5km distanță

2 camere
46 mp
Etaj 4 / 4
1961
Agenție

10 luni în urmă
12

79.500 €

Liniste, aer curat si umbra in zilele toride!CE ...

Central, Bacău

La ~5km distanță

3 camere
56 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

8 luni în urmă
8

49.000 €

Garsoniera superba! CE1271

Nord, Bacău

La ~5km distanță

1 camere
35 mp
Parter / 4
4E

Agenție

8 luni în urmă
22

350.000 €

VILA CENTRAL S+P+1E

Central, Bacău

La ~5km distanță

4 camere
131 mp
309 mp teren
1960
Agenție

Mai mult de un an
9

50.000 €

2 camere bucatarie mare, centrala, termopan, mo ...

Central, Bacău

La ~5km distanță

1 camere
15 mp
Etaj 2 / 4
1980
Agenție

Mai mult de un an
20

89.500 €

Apartament doua camere, cartier rezidential Bac ...

Nord, Bacău

La ~5km distanță

2 camere
48 mp
Etaj 3 / 8
2022
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

40.000 €

Casa la ro?u P+M 200 m2 Magura Bacau

Central, Bacău

La ~5km distanță

4 camere
350 mp
Agenție

11 luni în urmă
13

126.000 €

Noul tau camin! CE1124

Central, Bacău

La ~5km distanță

7 camere
180 mp
2.189 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

960.000 €