Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
8

145.000 €

Casa cu 818mp teren si garaj 87 mp la strada !

Sud-Est, Bacău

5 camere
157 mp
818 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
19

970.698 €
802.230 €
65.85 € / mp

Teren industrial 14.740 mp, de vanzare, autoriz ...

Sud-Est, Bacău

14.740 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
20

532.400 €
440.000 €

Hala de vanzare, an 2008, zona industriala Baca ...

Sud-Est, Bacău

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

11 luni în urmă
6

60.600 €
35.31 € / mp

Sarata - teren intravilan - 1.716mp

Sud-Est, Bacău

1.716 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

107.400 €
50 € / mp

Slanic Moldova - teren 2.148 mp

Sud-Est, Bacău

2.148 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
14

0 €

Teren intravilan 1010 mp cu casa batraneasca, m ...

Sud, Bacău

La ~5km distanță

1.010 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

80.000 €

Vand apartament cu 2 camere decomandate

Central, Bacău

La ~5km distanță

2 camere
58 mp
Etaj 2
1989
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

148.500 €

Apartament 4 camere 106 m2 construiti

Central, Bacău

La ~5km distanță

3 camere
83 mp
Etaj 4
1987

Agenție

11 luni în urmă
10

62.245 €
59 € / mp

Gheraiesti - Bacau, teren intravilan

Exterior Nord, Bacău

La ~5km distanță

1.055 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
13

129.000 €

Casa 2025 Lilieci Rozelor (Apa, Canalizare, Gaz ...

Nord, Bacău

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
400 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

63.000 €

Duplex P+E+M, în construcție- 945 mp teren- Let ...

Exterior Est, Bacău

La ~5km distanță

8 camere
300 mp
945 mp teren
2023
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
9

46.000 €

vand casa ,3 anexe

Central, Bacău

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
4.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
7

40.900 €

Apartament 2 semi, etajul 3 din 4, zona Tic Tac

Central, Bacău

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
Etaj 3 / 4
1975
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

960.000 €

Spatiu Intersectie Central

Central, Bacău

La ~5km distanță

640 mp utili
2E
2000
Agenție

Mai mult de un an
31

67.900 €

Apartament doua camere, decomandat, etaj 4, cu ...

Nord, Bacău

La ~5km distanță

2 camere
51 mp
Etaj 4
1987
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

175.000 €
38.04 € / mp

Teren Măgura Farbe , 4600m dubla deschidere

Vest, Bacău

La ~5km distanță

4.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

529.900 €

Vila de vanzare, 12 camere, zona Nord, Bacau

Nord, Bacău

La ~5km distanță

12 camere
490 mp
602 mp teren
f.s. 1 m
Agenție

Mai mult de un an
10

22.550 €

Spatii birouri de vanzare, ultracentral, str. M ...

Central, Bacău

La ~5km distanță

13,2 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
16

100.000 €
10 € / mp

Teren 10,000mp Bacau / Strada Alexandru Safran

Vest, Bacău

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

87.000 €
82.800 €

Apartament 4 camere în zonă centrală, pe Strada ...

Central, Bacău

La ~5km distanță

4 camere
82 mp
Etaj 3 / 3
1971
Agenție

Mai mult de un an
18

52.000 €

Apartament 2 camere, Aleea Parcului

Central, Bacău

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 2 / 4
1963
Agenție

10 luni în urmă
10

39.000 €

Apartament 2 camere, Centru

Central, Bacău

La ~5km distanță

2 camere
51 mp
Demisol
1960
Agenție

10 luni în urmă
18

290.000 €

Spatiu comercial, Tic-Tac Bacau.

Central, Bacău

La ~5km distanță

240 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
6

350.000 €
35 € / mp

Teren intravilan, zona urbana Sarata 2

Vest, Bacău

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
32

139.900 €

Casa 4 camere, ultracentral Bacau.

Ultracentral, Bacău

La ~5km distanță

4 camere
77 mp
150 mp teren
f.s. 6 m
Agenție

7 luni în urmă
18

130.000 €

Duplex modern, Valea Budului

Central, Bacău

La ~5km distanță

4 camere
121 mp
516 mp teren