Proprietăți unice: 1466
Proprietari: 288
Agenție

16 ore în urmă
13

56.000 €

3 Camere Elegant, Stadionului

Zimbru, Bacău

3 camere
50 mp
Etaj 4
1972
Agenție

17 ore în urmă
4

54.900 €

Casa 100 mp , zona Saucesti,

9 Mai, Bacău

3 camere
110 mp
500 mp teren
Agenție

17 ore în urmă
7

47.000 €

Garsoniera complet renovata – Ideala pent ...

Mioriței, Bacău

1 camere
25 mp
Etaj 4
1988

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 zile în urmă
40

1.100.000 €

Vila spectaculoasa cu piscina si zona SPA in Ba ...

Calea Moinești, Bacău

7 camere
615 mp
1.608 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
10

59.000 €

Zona Centrala(George Apostu)-2 camere-etaj 1-ce ...

Central, Bacău

2 camere
48 mp
Etaj 1
1962
Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
10

44.800 €
11.20 € / mp

Sărata- lângă Mun. Bacău- 4000 mp- oportunitate ...

9 Mai, Bacău

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
10

2.900.000 €

Afacere si proprietate HORECA, 30 min de Bacau

Calea Moldovei, Bacău

1.650 mp utili
Agenție

3 zile în urmă
5

100.000 €

Apartament 2 camere, bdul Unirii, Parcul Catedr ...

Central, Bacău

2 camere
54 mp
Etaj 8
1983
Agenție

4 zile în urmă
9

48.500 €

George Bacovia-parter înalt-2 camere decomandat ...

George Bacovia, Bacău

2 camere
45 mp
Parter
1E
Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
4

430.000 €
319.70 € / mp

Proiect rezidențial autorizat de vânz ...

Republicii, Bacău

1.345 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
11

79.500 €

Apartament cu 3 camere decomandat de vânzare, e ...

Cornișa, Bacău

3 camere
65 mp
Etaj 1
1970
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
10

89.800 €

Apartament 3 camere la etajul 1, Arena Mall! De ...

Ștefan cel Mare, Bacău

3 camere
67 mp
Etaj 1 / 4
1985
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
12

56.800 €

Apartament 2 camere de vanzare in Bacau

Narcisa, Bacău

2 camere
46 mp
Etaj 2
1979
Agenție

5 zile în urmă
10

105.000 €

Eleganta Urbana in inima Bacaului | 3 Camere de ...

Ultracentral, Bacău

3 camere
78 mp
Etaj 5 / 7
1981
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
13

135.000 €

Vând casa la cheie în Hemeius - Parc Dendrologi ...

Nord, Bacău

3 camere
105 mp
380 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
4

24.900 €

Garsoniera mobilata si utilata, zona Narcisa

Narcisa, Bacău

1 camere
21 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

6 zile în urmă
7

55.800 €

Centru- SIF MOLDOVA- Primărie- Apartament 2 cam ...

Central, Bacău

2 camere
43 mp
Etaj 2 / 4
1978
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
15

118.900 €

apartament cu 3 camere +boxa-bloc nou-zona de n ...

Nord, Bacău

3 camere
60,72 mp
Parter / 5
2013
Agenție

6 zile în urmă
38

115.000 €

Casa P+M, semimobilata, zona Letea Veche

9 Mai, Bacău

3 camere
100 mp
263 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

6 zile în urmă
7

90.000 €
90 € / mp

Construiește imediat! Teren 1000 mp cu pro ...

Șerbănești, Bacău

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
20

127.000 €

Adjud - spatiu comercial renovat complet

Sud, Bacău

118 mp utili
4E
1983
Agenție

6 zile în urmă
13

105.000 €

Apartament 3 camere, cartier Fiald, Bacau

Nord, Bacău

3 camere
62 mp
Etaj 6 / 6
2017
Agenție

1 săptămână în urmă
17

99.000 €

Ultracentral - apartament 3 camere decomandate ...

Ultracentral, Bacău

3 camere
71,19 mp
Etaj 1 / 10
1982
Agenție

1 săptămână în urmă
8

49.900 €

Republicii - 2 camere - etaj intermediar

Republicii, Bacău

2 camere
45 mp
Etaj 3 / 4
1798
Agenție

1 săptămână în urmă
1

21.000 €
26.25 € / mp

800mp teren cu deschidere 40m in vecinatatea Ca ...

Exterior Nord, Bacău

800 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
4

139.500 €
93.25 € / mp

TEREN INTRAVILAT-1.500 MP-PIAZZETA-CALEA ROMANU ...

Calea Romanului, Bacău

1.496 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

16.500 €
41.25 € / mp

Teren de vânzare, Str. Înfrățirii, Jud. Bacău

Izvoare, Bacău

400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
20

88.900 €

Apartament 3 camere si 2 bai de vanzare, str. C ...

Nord, Bacău

3 camere
63,2 mp
Etaj 3 / 4
1985
Agenție

1 săptămână în urmă
12

87.000 €

Energiei-3 camere decomandate-2 băi-etajul 3-ce ...

Energiei, Bacău

3 camere
66,56 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
10

62.300 €

Apartament 3 camere zona Alecu Russo

Alecu Russo, Bacău

3 camere
67 mp
Etaj 5 / 10
1977