Proprietăți unice: 47
Proprietari: 4
Agenție

Mai mult de un an
9

439.835 €
487.000 €

Hală industrială de 727 mp la autostrada A1

Sud, Arad

Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 439,835 € și 517.880 €
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

38.000 €

Vand casa gurahont 3000 mp

Sud, Arad

2 camere
80 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

8.360.000 €

Teren intravilan I Arad I Deschidere 1.141 ml l ...

Sud, Arad

f.s. 1141 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

169.000 €

Apartament de vanzare 3 camere Afi Ared

Sud, Arad

3 camere
64 mp
Etaj 3
Agenție

1 lună în urmă
11

89.900 €

Apartament cu 4 camere si centrala proprie,zona ...

Sud, Arad

4 camere
88 mp
Etaj 3 / 4
1989
Agenție

2 luni în urmă
4

373.500 €
15 € / mp

Teren la sosea in zona Industriala Sud Arad

Sud, Arad

24.900 mp
24.900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
13

79.900 €

Apartament 3 camere 2 bai decomandat, Alfa

Sud, Arad

3 camere
70 mp
Etaj 1
1987
Agenție

3 luni în urmă
7

159.000 €
31.89 € / mp

Oportunitate Teren intravilan 4.986 mp - Zona I ...

Sud, Arad

4.986 mp
4.986 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
17

89.900 €

Apartament 4 camere, 128 mp, zona Alfa, COMISIO ...

Sud, Arad

4 camere
86,39 mp
Etaj 3 / 4
1995
Agenție

4 luni în urmă
14

89.900 €

Apartament 4 camere, 100 mp, zona Alfa

Sud, Arad

4 camere
100 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

4 luni în urmă
6

110.000 €

Teren intravilan de vanzare Str. Pionierilor, Z ...

Sud, Arad

6 camere
100 mp
1.655 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

79.900 €

3 cam - zona Alfa

Sud, Arad

3 camere
95 mp
Etaj 4 / 4
1980
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 79,900 € și 80.000 €
Agenție

4 luni în urmă
8

82.500 €

Apartament 3 camere,3 balcoane, langa Malul Mur ...

Sud, Arad

3 camere
73 mp
Etaj 3 / 4
1990
Agenție

5 luni în urmă
7

69.000 €

Apartament 2 camere, Zona Centru - Tudor Vladim ...

Sud, Arad

2 camere
56 mp
Agenție

Mai mult de un an
5

1.010.000 €
25 € / mp

Teren cu PUZ aprobat , la sosea in zona Industr ...

Sud, Arad

40.400 mp
40.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

130.500 €
4 € / mp

Teren 32,600mp Arad / DJ 682

Sud, Arad

32.600 mp teren
Dezvoltator

Mai mult de un an
12

670.884 €
554.450 €

Hala industriala de 853 mp de vanzare si teren ...

Sud, Arad

1E