Proprietăți unice: 185
Proprietari: 25
Agenție

2 luni în urmă
15

112.000 €

Casa 110 mp, teren 664 mp, zona Gradiste

Grădiște, Arad

3 camere
80 mp
664 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

189.000 €
198.500 €

Casa 3 camere + 518 mp Teren - Gradiste

Grădiște, Arad

3 camere
135 mp
518 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

47.500 €

Apartament 2 camere Gradiste

Grădiște, Arad

2 camere
37 mp
Etaj 3 / 4
4E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

92.000 €
150.33 € / mp

Teren de vanzare Gradi?te, 612 mp

Grădiște, Arad

612 mp
612 mp teren
Agenție

2 luni în urmă

75.000 €

Apartament 4 camere, 100 mp utili, zona Gradist ...

Grădiște, Arad

4 camere
100 mp
Etaj 1 / 1
1E
Agenție

2 luni în urmă

180.480 €

Teren 1504 m2, F.S 25 ml - zona Gradiste

Grădiște, Arad

f.s. 25 m
Agenție

2 luni în urmă
11

180.480 €
120 € / mp

Teren 1504 m2, F.S 25 ml - zona Gradiste

Grădiște, Arad

1.504 mp
1.504 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

68.000 €
101.49 € / mp

Vand teren in Gradiste,intre case,st.670 mp.

Grădiște, Arad

670 mp
670 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

48.900 €

Apartament 2 camere, mobilat ?i utilat | Gradi? ...

Grădiște, Arad

2 camere
50 mp
4E
Agenție

3 luni în urmă
6

1.500.000 €

PROPRIETATE INDUSTRIALA DE VANZARE ARAD, ZONA G ...

Grădiște, Arad

4.360 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
10

130.000 €

Casa cu 4 camere /Gradiste

Grădiște, Arad

4 camere
140 mp
Agenție

3 luni în urmă
14

141.500 €

Casa la cheie in Gradiste, zona excelenta, tere ...

Grădiște, Arad

3 camere
130 mp
471 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

84.900 €

Apartament cu 3 camere in zona Gradi?te

Grădiște, Arad

3 camere
60 mp
Parter / 4
1980
Agenție

4 luni în urmă
8

105.000 €

Apartament 2 camere decomandat, etaj 3, amenaja ...

Grădiște, Arad

2 camere
53 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

4 luni în urmă
8

49.500 €

Apartament 2 camere, 37mp, zona Gradiste

Grădiște, Arad

2 camere
37 mp
Etaj 3
1997
Agenție

4 luni în urmă
12

81.000 €

Apartament 3 camere, 65 mp, zona Gradiste

Grădiște, Arad

3 camere
65 mp
Parter / 4
1977
Agenție

4 luni în urmă
4

19.000 €
42.22 € / mp

Teren 450mp, cartierul Europa. Pecica jud.Arad

Grădiște, Arad

450 mp
450 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
20

140.000 €

Casa noua - zona Gradistre

Grădiște, Arad

3 camere
211 mp
211 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
15

219.000 €

Casa individuala de vanzare cartier Gradi?te

Grădiște, Arad

5 camere
278 mp
634 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
11

82.000 €
91.000 €

Vand apartament 2 camere zona Gradiste-Cehov ID ...

Grădiște, Arad

2 camere
50 mp
Etaj 1
2025
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 82,000 € și 91.000 €
Agenție

5 luni în urmă
20

260.000 €

Vila constructie 2024 - stil si eleganta - Grad ...

Grădiște, Arad

4 camere
246 mp
246 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

26.000 €
62.50 € / mp

Loturi de case in zona Bujac. Arad

Grădiște, Arad

416 mp
416 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
9

94.000 €

100mp utili in Gradiste, Apartament cu 5 camere

Grădiște, Arad

5 camere
109 mp
Etaj 4 / 4
1983
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 94,000 € și 98.000 €
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

59.500 €

Apartament, 2 camere,Gradiste, 69 mp,Parter

Grădiște, Arad

2 camere
Agenție

8 luni în urmă
5

435.000 €
161.11 € / mp

Teren 2700 MP cu PUZ si proiect bloc zona Gradi ...

Grădiște, Arad

2.700 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
10

106.000 €

Casa in Gradi?te in cel mai cautat cartier al A ...

Grădiște, Arad

3 camere
90 mp
316 mp teren
Agenție

9 luni în urmă

88.000 €
162.96 € / mp

Loc de casa - Zona Gradiste

Grădiște, Arad

540 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

10 luni în urmă
9

80.000 €

Casa parter pe colt in Gradiste

Grădiște, Arad

2 camere
57 mp
360 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
8

72.900 €

3 CAM - Zona Gradiste

Grădiște, Arad

3 camere
90 mp
114 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
18

24.000 €
110.09 € / mp

TEren intravilan Gradiste

Grădiște, Arad

218 mp
218 mp teren
f.s. 7 m